My Space ili Facebook?

MySpace ili Facebook?

  • MySpace

    Votes: 5 10,9%
  • Facebook

    Votes: 41 89,1%

  • Total voters
    46
Član
Učlanjen(a)
12.06.2009
Poruka
4
naravno , vise na space nego na face. ali to je bilo samo dok nismo otkrili sve "prednosti"facebook-a :)
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Facebook ali jako retko. Nekad odem jednom nedeljno samo da vidim šta ima i to je to.
Nisam zavistan ni malo.
Moja opsesija su forumi :):blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
02.06.2009
Poruka
84
Spejs nisam koristio, Fejs jesam ali mi je smesan za tu svrhu koju je namenjen.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
790
Myspace sam uspeo da obrisem i da ga ne pravim vise,ali facebook nema sanse.Obrisao sam ga nekoliko puta i izdrzao sam samo nekoliko dana bez njega. :D
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
790
Nije fejs glup,nego korisnici.Fejs nije napravljen da bi "deca" samo stavljala za status "Odoh da jedem,na bazen,kurac-palac i izbacivala svaki dan po 100 "istih" slika...vec za sasvim druge stvari.I ja sam isto dete,ali veoma drugacije imam pogled na svet i drugacije se ponasam,izuzev onoga sto se nerviram.:/
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Nije fejs glup,nego korisnici.Fejs nije napravljen da bi "deca" samo stavljala za status "Odoh da jedem,na bazen,kurac-palac i izbacivala svaki dan po 100 "istih" slika...vec za sasvim druge stvari.I ja sam isto dete,ali veoma drugacije imam pogled na svet i drugacije se ponasam,izuzev onoga sto se nerviram.:/
E upravo to,...kad mi drugarica kaže,.."jao imam notification","komentarisali misliku" sve onako uzbuđeno, meni dođe da je ošamarim :banned:
 
Član
Učlanjen(a)
21.06.2009
Poruka
142
Auuuuuuuuuuuuuu,al` si ga reko svaka ti dala....vise volim face...ali me nerviraju likovi kada igraju oni jebeni kvizovi :mad: kada stave po 1000statusa na dan :S mislim to je zalosno.....A ovaj BAGZEE,on najvise stavlja statusi na face :D
 
Natrag
Top