Šta je novo?

My Space ili Facebook?

• Začetnik teme Barbie
  • Datum pokretanja

MySpace ili Facebook?

• MySpace

Votes: 5 10,9%
  • Facebook

Votes: 41 89,1%

• Total voters
    46
A

alimpijevic

Član
Učlanjen(a)
12.06.2009
Poruka
4
..........

Poslednja izmena:
A

alimpijevic

Član
Učlanjen(a)
12.06.2009
Poruka
4
naravno , vise na space nego na face. ali to je bilo samo dok nismo otkrili sve "prednosti"facebook-a :)

Kimi

Kimi

Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.015
Facebook ali jako retko. Nekad odem jednom nedeljno samo da vidim šta ima i to je to.
Nisam zavistan ni malo.
Moja opsesija su forumi :):blum3:

21Popaj

21Popaj

Član
Učlanjen(a)
02.06.2009
Poruka
85
Spejs nisam koristio, Fejs jesam ali mi je smesan za tu svrhu koju je namenjen.

BAGZICA

BAGZICA

Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
792
Myspace sam uspeo da obrisem i da ga ne pravim vise,ali facebook nema sanse.Obrisao sam ga nekoliko puta i izdrzao sam samo nekoliko dana bez njega. :D

Tranda

Tranda

Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
fejs... ali toliko je glup da zatupljuje ljude...

BAGZICA

BAGZICA

Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
792
Nije fejs glup,nego korisnici.Fejs nije napravljen da bi "deca" samo stavljala za status "Odoh da jedem,na bazen,kurac-palac i izbacivala svaki dan po 100 "istih" slika...vec za sasvim druge stvari.I ja sam isto dete,ali veoma drugacije imam pogled na svet i drugacije se ponasam,izuzev onoga sto se nerviram.:/

BaneFromDaHood

BaneFromDaHood

LEGEND
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.538
Nije fejs glup,nego korisnici.Fejs nije napravljen da bi "deca" samo stavljala za status "Odoh da jedem,na bazen,kurac-palac i izbacivala svaki dan po 100 "istih" slika...vec za sasvim druge stvari.I ja sam isto dete,ali veoma drugacije imam pogled na svet i drugacije se ponasam,izuzev onoga sto se nerviram.:/
E upravo to,...kad mi drugarica kaže,.."jao imam notification","komentarisali misliku" sve onako uzbuđeno, meni dođe da je ošamarim :banned:

Vaskez

Vaskez

Član
Učlanjen(a)
21.06.2009
Poruka
142
Auuuuuuuuuuuuuu,al` si ga reko svaka ti dala....vise volim face...ali me nerviraju likovi kada igraju oni jebeni kvizovi :mad: kada stave po 1000statusa na dan :S mislim to je zalosno.....A ovaj BAGZEE,on najvise stavlja statusi na face :D

solecar

solecar

Član
Učlanjen(a)
05.07.2009
Poruka
1.161
My Space sam obrisala...Fejsbuk imam a inace nemoguce ga je obrisati...
My Space ili facebook?
Koliko ga ozbiljno shvatate i da li ste zavisni od istih:-x
Ni jedno ni drugo , ja čak ni ne znam kako ti sajtovi izgledaju.