Može li se verovati ljudima?

Član
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
39
Pa ja bih rekla: nevin, dok se ne dokaze suprotno... Ali uglavnom, velika vecina te kad-tad izneveri...
Verujem, i verovacu i dalje da ljudi mogu da se promene, cak i oni koji su me izneverili... Sta cu takva sam :stupid:
Eto, imam jednu drugaricu koja bi sve ucinila za mene i koja nikada ni jednom sitnicom nije ucinila nista da posumnjam u njenu iskrenost i privrzenost, a rastajemo se za pa dana... To ti je sreca supan2
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
773
Pa ja bih rekla: nevin, dok se ne dokaze suprotno... Ali uglavnom, velika vecina te kad-tad izneveri...
Verujem, i verovacu i dalje da ljudi mogu da se promene, cak i oni koji su me izneverili... Sta cu takva sam :stupid:
Eto, imam jednu drugaricu koja bi sve ucinila za mene i koja nikada ni jednom sitnicom nije ucinila nista da posumnjam u njenu iskrenost i privrzenost, a rastajemo se za pa dana... To ti je sreca supan2
slažem se u potpunosti s tobom,i ja dosta verujem ljudima što je greška u današnje vreme.poučen nekim skorijim životnim iskustvom proveravaću ljude ubuduće kad god to budem mogao(za neke stvari)
 
Član
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
39
slažem se u potpunosti s tobom,i ja dosta verujem ljudima što je greška u današnje vreme.poučen nekim skorijim životnim iskustvom proveravaću ljude ubuduće kad god to budem mogao(za neke stvari)
Al do sada sam uvek te iste osobe vidjala samo u drustvu onih koji su sa njima iz koristi... Nemaju prave prijatelje, a i medjusobno se ogovaraju... I starije generacije, a pogotovo mladje... Tako da kad pogledam, shvatim da je mozda i bolje tako... Oni ostali "sami", a ja nasla prijatelje koji su zaista vredni paznje :)
 
Poslednja izmena:
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Poverenje na neviđeno ne dolazi u obzir. Čoveku (e, da li i ženi?) možeš verovati tek kad ga stvarno upoznaš. Ali, postavlja se pitanje šta podrazumevamo pod poverenjem. Neko može biti pouzdan radnik, ali i tračara u isto vreme, pa mu ne možeš odavati poverljive informacije. I obrnuto...
 
Natrag
Top