Može li se verovati ljudima?

Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Ja sam uvjek na oprezu.Mnoge stvari ne pricam nikome,bas nikome.Ima par ljudi u mom zivotu koji su jako dobri i necu se gristi ako im nesto povjerim,ali mnoge stvari drzim za sebe.Covjek je sam sebi jedini oslonac.
 
Član
Učlanjen(a)
18.04.2011
Poruka
366
ja volim ljude,zato sam i otvorena i moj svet cine razliciti ljudi,razlicitih svera..uvek trazim dobro u nekom i zato jako spontano sklapam poznanstva,prijateljstva..po prirodi nisam skeptik i zatvorena..ali mislim da bas zbog toga mogu jako dobro da procenim onu mutnu stranu nekog..i onda nema iznenadjenja,nasamarenosti;)..naravno,zato su mi bliski prijatelji selektirani,jasni,cisti..i kao takvi nemaju niske pobude.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Sve manje, ali to ne znači da polazim od toga da su ljudi loši, samo takva su vremena, brzo se živi i brže razmižlja pa je i manje vremena za razumevanje i poverenje. Ali s druge strane dok ne ukažeš poverenje ne možeš ga ni dobiti.
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2011
Poruka
277
I ako sam se prevarila par puta,i dalje mislim da u ljudima postoji doza istine i poverenja, i da kao i ja mogu da je podele samo sa nekim u koga bar trenutno imaju poverenja,a zivot je cudan i moras nekad nekom verovati na rec pa...
 
Član
Učlanjen(a)
07.01.2010
Poruka
87
:blum3:U vremenu u kojem zivimo dosta je tesko verovati nekom,osim pravih prijatelja kojih je nazalost sve manje...
 
Natrag
Top