Monitor se gasi prilikom podizanja sistema

Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
nije crklo nista, samo su ti drajveri osteceni, to je posljedica virusa, virus ne radi u SAFE modu i iz istog razloga ti monitor radi normalno tamo jer ne koristi drajvere, a zato kad podizes sistem normalno prekine slika, samo su ti drajveri dotuceni i windows ostecen, ako imas disk od windows xp-a samo uradi repair systema i onda ce podizati system normalno, a nakon toga ocisti komp sa ComboFix antivirusom, skini Hirens boot disk, na njemu imas ComboFix i ostale alate koji ti u svako doba mogu pomoci, nakon sto skeniras sa ComboFix-om, on ce viruse potrpati u karantin, a njegov root folder se nalazi negdje na C:, onda treba da ides na run i ukucas combofix /uninstall ili da ga rucno obrises sa C:, i poslije svega toga moraces jos jednom da odradis repair sistema, i imaces komp sredjen, a svi podaci ti ostaju, pozeljno bi bilo da na kraju reinstaliras drajvere, pogotovo od graficke i imas ispravan komp i promijeni antivirus, ne kazem da moras ali moj savjet je da stavis drugi, stavi microsoft security essentials ako hoces, to je do tebe samo
nadam se da sam vam svima pomogao sa ovim informacija, uzivajte
 
Član
Učlanjen(a)
11.10.2009
Poruka
1
imam isti problem sa lcd monitorom, deinstalirao win 7 , cistio garficku i opet nista:-(
 
Član
Učlanjen(a)
30.11.2011
Poruka
2
ma proveri dali ti ventilator na napajanju slucajno nije pun sa prasinom i to mu doprinosi brzom zagrevanju kucista a sa tim i restartovanje istog.
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Može biti i do većeg refresha, iznad 60hz može uticati na to, smanjti na 60hz ili postaviti na default
 
Natrag
Top