Molim za pomoc HTC Windows 8x

Učlanjen(a)
01.01.2016
Poruka
11
Pozdrav svima. Imam problem s'telefonom ili s' mozgom. Ne znam. Super je radio do pre nedelju dana, pa poceo da me nervira. Ovako. Majkrosoft racun, koji je prethodno upisan u telefon je trazio da upisem lozinku I naravno ja sam je zaboravila...pokusam neke varijante I odustanen. Resetujem tel I pokusam da napravim drugi racun...to pokusam 16 hiljada puta...vratim se na stari, trazim I nadjem lozinku, ali nece...tel sam vracala I na fabricka podesavanja...pomozite...ne znam sta dalje...

1.png 2.png 3.png 4.png 5.png 6.png 7.png 8.png i uvek mi javi ovo na zadnjoj sličici :gl_sigh:
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.312
Da li se prijavljujete na microsoft nalog putem wi-fi konekcije ili putem mobilne mreže?
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
24.03.2015
Poruka
5.463
ja sam morala prvo preko kompa da se logujem na nalog,i nemoj prabviti nov račun........nego onaj stari koji si imala,resetuj šifru,pasword,kako ko voli,preko kompa.........pa moraš kao blutut da "upariš"telefon sa kompom........sad vidim da imaš GMAiL,probaj na hotmail.......jer mikrosoftove "radnje" sve idu preko hotmaila
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.312
Ako ste telefon vraćali na fabricka podešavanja , proveriti da li telefon ima pristup internetu (otvoriti bilo koju web stranicu u IE). Ako sve to funkconiše.. otvoriti windows store i on će sam zatražiti unošenje pravilnog naloga i lozinke.
 
Učlanjen(a)
01.01.2016
Poruka
11
Napravicu Hotmail...ali onda moram sve ponovo i ne mogu da koristim stari majkrosoft racun... a preko kompa vec ima cerka...da li moze jos ? Pre mi to nije trebalo....hmmm
A da, ako napravim Hotmail jel moram da ugasim ovaj sto imam?
 
Učlanjen(a)
01.01.2016
Poruka
11
Ako ste telefon vraćali na fabricka podešavanja , proveriti da li telefon ima pristup internetu (otvoriti bilo koju web stranicu u IE). Ako sve to funkconiše.. otvoriti windows store i on će sam zatražiti unošenje pravilnog naloga i lozinke.
Stavila sam slicice sa mog tel. i na njima se vidi da sve funkcionise...uradila sam to..i fali nesto sto ja ne razumem...
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.312
Ako sve funkciniše onda se moze preuzeti bilo koja aplikacija iz windows store. Pokusajte download bilo koje aplikacije...ako ide ..prijavili ste se uspešno. Gmail nalog ste koristili za prijavu na microsoft račun što ne znaci da ste i koristili isti password za microsoft kao i gmail. Ako je poznat mail koijim ste se prijavili,možete lako uraditi reset passworda putem računara.
 
¯™¯
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.453
Ja mislim da tu fali supermen.
WZzr3Qy.gif


Mala sala nezamerite , jos je novogodisnje raspolozenje , pa kad nemoze da se resi problem ,makar da izmamimo mali osmeh .
 
Učlanjen(a)
01.01.2016
Poruka
11
isla sam na Windows store i trazi mi da <sing in with a Microsoft account> upisem sve kao preko kompa i prikaze mi onu poruku na zadnjoj slicici. Upisala sam Hotmail da napravim jedan medjutim prikazuje moj majkrosoft koji je preko gmaila i sve je upareno Outlook....da izbrisem ovaj stari pa da napravim nov...pa da ga opet vratim na fabricke....joj
a da uradila sam i reset passworda :confused:
 
Natrag
Top