Moji Tutorijali i Projekti - 2 DVD

Član
Učlanjen(a)
15.02.2011
Poruka
1
Boki svaka cast na ovome,covek tek sada vidi koliko nezna.zamolio bih te nesto dacu ti moju adresu pa mi posalji neki kontakt broj ili mejl hteo bih i ja da narucim diskove.Unapred zahvalan,poz iz Kragujevca.Moja mejl adresa beretap4storm@gmail.com
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Boki svaka cast na ovome,covek tek sada vidi koliko nezna.zamolio bih te nesto dacu ti moju adresu pa mi posalji neki kontakt broj ili mejl hteo bih i ja da narucim diskove.Unapred zahvalan,poz iz Kragujevca.Moja mejl adresa beretap4storm@gmail.com

Poslano......uzivaj pozzzzz
 
Član
Učlanjen(a)
26.02.2013
Poruka
15
Boki!
Izvanredno si uradio sve. Svaka čast na trudu. Oduševljen sam koliko korisnih stvari ima.
Srdačni pozdravi,
Ljupce
 
Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
5
Dali se mogu obnoviti linkovi ili dodati linkovi za torent.Hvala unapred .......
 
Član
Učlanjen(a)
10.01.2010
Poruka
15
Svaka cast na trudu i znanju, a i u nameri da se deo znanja podeli sa drugima. Počeo sam skidati fajlove za DVD "Moji Tutorijali - Boki71". Međutim to će potrajati dok ne uđemo u EU (najmanje). Zato bih molio linkove za Torrent-e. jDownloader mi javlja da je većina postojećih linkova na filefactory neuspela (priključak je zastareo). Pozdrav!
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Svi linkovi su uredu.....medjutim filefactory ima ogranicenja u dnevnom downloadu .......
 
Natrag
Top