Moji Tutorijali i Projekti - 2 DVD

Član
Učlanjen(a)
18.01.2011
Poruka
18
Skinuo, raspakovao, narezao i neće da mi podigne DVD. Nije mi prvi put da režem ISO fajlove. Koristio sam Nero kao i dosad, mada imam i Win ISO. 2 X sam narezivao ( na 2 DVD naravno), da vidim da nije do DVD-a i ništa.Svi fajlovi su kopirani. Ne znam gde sam pogrešio.
Kod DVD 1 nisam imao nikakvih problema pa time isključujem problem kod Bokija. Ili je do Nera, DVD ili sam ja nešto zezz., a neznam šta.
Rešenje je verovatno jednostavno, ali mi ne pada ništa na pamet.
Svaka pomoć dobrodošla. Unapred hvala.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Hmmm..disk je zasigurno dobar...imam potvrde od nekoliko korisnika koji su skinuli kao i od moderatorke Angelus.....Inace on jeste u ISO ali nije bootabilan.....tako da mozes taj iso fajl sto downloadovao raspakovati u racunaru recimo PowerIso programom i obicno narezati kao i sve druge fajlove....Program se takodje startuje duplim klikom misa na exe fajl.....

300t.png
 
Član
Učlanjen(a)
18.01.2011
Poruka
18
U redu, sad mi je jasno. Mislio sam da je bootabilan.

Klik na ikonicu Projekat2 i problem rešen. Nije mi ranije palo na pamet.

Sjajan posao Boki.Čega sve nema ovde. Pa ovo bi trebalo uvrstiti u školsku literaturu.

Hvala ti mnogo.
 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Mogao sam i staviti da se bota medjutim nisam video svrhe niti je bilo nuzde kao kod operativnih sistema.....Ovako iskopira se negde recimo u program files....napravi precica i preko nje startuje program....jednostavno.....
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
73
Boki :blum3: Projekat radi malo sporije je islo skidanje ali sam skinuo i ovo posto ostale tvoje sve radove sam skinuo Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2009
Poruka
17
ovo deluje veoma korisno! zaista svaka cast. jos uvek nisam sve skinuo, ali je vredno cekanja...
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
ovo deluje veoma korisno! zaista svaka cast. jos uvek nisam sve skinuo, ali je vredno cekanja...

U pitanju su dva DVD diska sa preko 1000 tutorijala sto pdf sto video......i naravno jos svasta nesto.....Korisno svakako jeste ne zato sto sam ja pravio te tutorijale i diskove vec zato sto se ima puno toga nauciti iz istih......Tutorijali su jednostavni ,princip korak po korak sa preko 10000 slika ......ulozen veliki trud,vreme i dosta profesionalno odradjeno po mom misljenju i da kazem strozijim kriterijumima...
 
Član
Učlanjen(a)
20.10.2010
Poruka
23
Ja moram da ti kazem nesto onako u poverenju, ti si covece nagrabusio, jer kidnapovace te amerikanci:aikido:jel oni da su imali nekog kao ti eeeeeee......... sreca pa nemaju.....:roll:
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
bice brate......strpljenja malo.....rapishare mi je zakljuco nalog sa par terabajta uploadovanog materijala ,oduzeo premijum koji imao do oktobra 2013 pa nakraju i obriso nalog.....nemam bas puno volje ali polako jedno po jedno odradjujem......uploadovao sam ponovo 400 linux tutorijala i cim zavrsim taj deo uvezi linuxa prelazim na ovaj windows deo.....malo strpljenja ito cemo srediti.....
 
Natrag
Top