Moji Tutorijali i Projekti - 2 DVD

Član
Učlanjen(a)
13.03.2012
Poruka
85
isto tako ne bih bilo lose ako neko zna i moze postaviti ovdje nesto vezano za avio modelarstvo ..znaci mislim konkretno nesto oko elektronike koja se stavlja u avio makete ...sta ih pokrece ,koji elektro motori ,kako ih napraviti ili jos bolje kako napraviti kontrolu sa letjelicom pomocu dijelova koji se mogu kupiti u eletro trgovinama ...a pogotovo video nadzor slanje i primanje slike sa tih avio modela kada su u vazduhu ...to bi bilo bas zanimljivo pokusati
 
Član
Učlanjen(a)
07.03.2012
Poruka
3
Boki samo da ti zahvalim na volji,trudu i znanju a posebno na vremenu koje si ulozio hvala nadam se da ce na sledecem biti i tiha instalacija
pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
24.03.2010
Poruka
53
ma covek je super nema sta,uvek hoce da pomogne.svaka cast,malo je takvih poput tebe boki.samo napred
 
Član
Učlanjen(a)
18.01.2011
Poruka
18
Svaka čast majstore.Mnogo korisnih stvari se tu može naći.
Hvala.
 
Član
Učlanjen(a)
18.03.2010
Poruka
88
hvala na ovo ali na svih serveri je mnogo sporo :( bilo bi dobro da ima i jos neki od ovih Mediafire JUMBOFILES depositfiles..
 
Član
Učlanjen(a)
03.05.2011
Poruka
1
ja se izvinjavam, htio bih da pitam nst...ja kad skinem preko rapidshare-a, npr prvi dio, meni se skine sve i pise mi 668 mb, a na rapidshare-u pise da fajl ima oko 996 mb...to me zbunjuje, dal da nastavim skidanje, ili nesto nije u redu? moze li mi neko objasniti??
 
Natrag
Top