Mobing sve češća pojava

Član
Učlanjen(a)
23.02.2010
Poruka
6
Radim u jednm javnom preduzeću već 33 godine i to savesno što se može lako utvrditi ali sad su moj direktor i neposrednirukovodilac smislili da na moje radno mesto zaposle neku drugu osobu , ja protiv toga nemam ništa ali hoće pod ucenom da menateraju da sama podnesem zahtev za penziju, a što bi ja to uradila pa da dobijam umanjenu penziju do kraja života. Naredili su mi da sad završim neki posao i daviše nesmem raditi na tom radnom mestu jer navodno nemogu raditi sa osobom od nepoverenja a nisu mi odredili drugo,pristala bih ja da odem ali neka mi uplate te ve godine i da lepo odem a ne da mi stavljaju neke greške koje nisam uradila na teret i to pod pretnjom u četiri oka da će me goniti disciplinski zašta sigurno nemaju osnova
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Obratite se Viktimološkom društvu Srbije (VDS), trebalo bi da se oni time bave.
 
Član
Učlanjen(a)
23.02.2010
Poruka
6
saznala sam čak i ko treba da dođe na moje radno mesto, sestra moje predpostavljene koja je samo neku godinu mlađa od mene
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Poslala sam Vam na PP ko se time bavi, naravno da Vam je hitno, ali ovde se ništa ne rešava preko noći, a sve ipak počinje prvim korakom. Ako čekate i ne činite ništa, biće samo gore.
 
Natrag
Top