Mjesta u svom gradu koja izbjegavate

Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Pa izbegavam Hipi Ulicu u tri ujutru. Nislije znaju znasto

Dodato posle 44 minuta:
--------------------------------------------------------------------------



A sta to fali "rokerima" koleinice. Ja sam "roker" ali ne verujem da sam ikada nesto "rokersko" [citaj "lose"] uradio kao clan ovog foruma.

Da li ne podnosis te ljude samo zato sto su "rokeri" i "metalci" [ako jeste, objasni zasto] ili su ti nesto lose uradili jer to vec mogu da razumem

DA,"rokerima" jer su to glupi klinci "97 i "98 godište(vjerovao ili ne) kojima je vrh od Metallice-Nothing else mathers i misle da je to najbolja pjesma ikada -.-
(tj,znaju od svakog benda po 2 pjesme i furaju se da su neki opasni klinci koji žive lud život,ako ne shvataš moj sarkazam,onda...)

Mislila sam na pozere,i ja sam rokerka!!!!!!!!!!!!!!!!


Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

i ne volim način na koji klinci izražavaju bunt...ove starije i razumem...ali kad vidim polu goth polu emo devojku svu u crnom kako se pravi da je pametna i kako ona ima svoj specijalni stav o svemu i svačemu muka mi prisedne...

E banjalučki park Petar Kočić je pun upravo takvih...Ma nema,ti me najbolje razumiješ :)

+ Što ti klinci u životu nisu otišli na više od 3 svirke i non-stop prepričavaju šutku koju su viedjeli prije 6 mjeseci...You know what I mean?

+O ponašanju i temama za razgovor da ne pričam...Dosta od mene
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Stadion kada se igraju neke fudbalske utakmice ( inače, tuda se šeta ) i sve gradske pijanice koje sretnem na ulici.
 
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Izbegavam nova naselja (to su ulice sa novonastalim buržujima) puna su opasnih đukela koje slobodno šetaju na sve strane.
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Kao vozač sam dugi niz godina izbjegavao jednu komplikovanu i vrlo frekventnu raskrsnicu u svom Prijedoru. Tačnije izbjegavao sam da se kao lijevi skretač uključujem u ulicu koja ima pravo prvenstva jer je to bilo gotovo nemoguće napraviti bezbjedno i bez oslanjanja na dobru volju učesnika koji su se kretali ulicom sa prvenstvom prolaza. Od proljetos je raskrsnica rekonstruisana i postavljen je kružni tok pa sada nema problema.

Ne izbjegavam ni jedno mjesto u svom gradu ali u pojedine dijelove rijeđe idem jer tamo neman nikakvog posla.
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Izbegavam stadione i centar grada...yes3...Ali, posto mi pusaci postajemo diskriminisani i manjina sve mi se cini da cu uskoro poceti da izbegavam i sva javna mesta u gradu....Ostace nam samo parkici na raspolaganju da s druzimo sa psima lutalicama..:dntknw:...ako i to prezivimo...:vorred:
 
Natrag
Top