Milos Vlalukin

Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
hm...JOPET me ti 'vako javno prosipaš...pa jbm miša,ako sam ti nešto rekla u povjerenju zadrži to za sebe...:blum2:
:lol:

Jbg, providno je, mala, padaš na glumce i narodnjake, klasika. :lol:

E, ovaj Vlalukin me jedino nervira što kuka k'o **čkica što je odrao laktove, kolena, što su mu "grube" igre, sav je bre svilen. Ali ovako, stvarno je lik na mestu... yes3 Uprkos činjenici da se Kameronka loži na njega. :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2010
Poruka
1.184
Jbg, providno je, mala, padaš na glumce i narodnjake, klasika. :lol:

E, ovaj Vlalukin me jedino nervira što kuka k'o **čkica što je odrao laktove, kolena, što su mu "grube" igre, sav je bre svilen. Ali ovako, stvarno je lik na mestu... yes3 Uprkos činjenici da se Kameronka loži na njega. :lol:

hahahhah...a šta ću kad volim te pi*kice...zato ja i tebe nekako gotivim,znaš? :blum3:
:lol:
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Tako su se dvoje uzeli.

Vlalukin cudan lik teska flegma sto mi se nesvidja kod njega uopste.
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
ja se svađam...jok...ne dam reći...ja nzm ni šta je to svađa,uopšte...:dntknw:

Ćuti, dobra si ti... kakvih ima... :blum3: :lol:

Nego, Vlalukin dete, to je tema... :blum3: Ispade ti sinoć, nisam ni gledao, čuo sam samo da je Cincarevićka bila najbolja, ali da je namerno ispala.

Edit: Ljubo, neće se uzmu, ne brini. :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2010
Poruka
1.184
Nego, Vlalukin dete, to je tema... :blum3: Ispade ti sinoć, nisam ni gledao, čuo sam samo da je Cincarevićka bila najbolja, ali da je namerno ispala.

zato im sad sprema brdo zadataka kad počnu ispadati....on je sad u nekom vjeću sa ostalim članovima koji su ispali....tako dami je opet fancy..:lol:
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Ćuti, dobra si ti... kakvih ima... :blum3: :lol:

Nego, Vlalukin dete, to je tema... :blum3: Ispade ti sinoć, nisam ni gledao, čuo sam samo da je Cincarevićka bila najbolja, ali da je namerno ispala.

Edit: Ljubo, neće se uzmu, ne brini. :lol:

Ja uopste nisam mislila na Vlalukina niti ga u toj reci pomenula. :D

Dobise oni mesec dana Filipina.
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Ja uopste nisam mislila na Vlalukina niti ga u toj reci pomenula. :D

Dobise oni mesec dana Filipina.

Ma znam ja na koga si mislila, ne brini. :roll: :mrgreen:

Nego, najpametnija ispade Vesna Zmijanac... Od početka na tom ostrvu, bez pritiska, dovoljno klope, sad u tom veću, sve ima, baš je briga...
 
Natrag
Top