Milos Vlalukin

Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Moram malo da spamam i da pitam Cameron14, kako bi se osjećala kada bi ti takav bio i u ljubavi? Ne vjerujem da bi ti se njegovo mrtvilo i dalje sviđalo.wacko2
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2010
Poruka
1.184
Moram malo da spamam i da pitam Cameron14, kako bi se osjećala kada bi ti takav bio i u ljubavi? Ne vjerujem da bi ti se njegovo mrtvilo i dalje sviđalo.wacko2

e tad bi mi već smetalo...ali ovak' mi je super...blago kući koju on zaobiđe...:)

Takvi su najgori kad ne znas sta ti misli.

hm...ima istine u tome...ne kažem da bih voljela da ga imam u užem krugu prijatelja ili tako nešto...ali ovako na TV-u mi je super ga vidjeti,pogotovo u uslovima u kojim žive...:)
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Počeo je prijatno da me iznenađuje. Distancira se od onih kokošaka , koje tračare non stop, ima svoje mišljenje, koje mnogo i ne iznosi, nije pokvaren i lukav, a to mi se sviđa.
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Kako su ga glupo izbacili, samo što je pakosna Goca obrlatila one svoje kokoškice.
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Ispostavilo se da je on sasvim normalan čovek, evo opet menjam, ovoga puta drastično, mišljenje o njemu na bolje. Izbacila ga je Goca Tržan, a one dve ćurke su joj lepo poslužile. Ta Goca je istim sistemom (mi smo žene, daj da se držimo zajedno) uspela i u suprotnom plemenu da sačuva dupe, iako se Edin bio žestoko nameračio da je izbaci.
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2010
Poruka
1.184
hm..i ko je sve vrijeme bio u pravu u vezi s njim???
pa ja!!!!!!!!!!!!:lol:
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Stvarno su glupace,ne znas koja je veca,mislim strasno...kloni se zena i sve u redu

Ne prećeruj, nisu baš sve takve.

I ja sam jako promjenila mišljenje o njemu, nabolje. Cameron, skidam kapu, dobro si ga ošacovala još u onom periodu dok mu nisam znala ni boju glasa. :)
 
Natrag
Top