Milenijum

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Nisam nikad ovo tumacio,ali u pravu si.

Mirenije u pravu.

Postoji biblijska Tipologija dogadzaja.

Gospod u starom zavetu kada govori o opustosenju zemlje audira na sud Bozji u poslecnji dan - kada ce isprazniti zemlju a potom je pohoditi za dugo vreme.

Kao sto Isus u Mateju 24 poglavlju gde govori o razorenju Jerusalima - u tiploskoj slici upucuje na dogadzaje u poslednjem vremenu, tako i u starom zavetu Bog upucuje na posledne ogadzaje, kada ce opuseti zemlju i pohoditi je posle odredzenog vremena.

Procitaj ovo celo poglavlje iz Isaije 24 poglavlje i vidi da se tu ne radi o zemlji Izrailjevoj - vec o veloj planeti o sudu u poslednji dan, a potom uporedi sa onim sto pise u otkrivenju - gde se pominju neki identicni dogadzaji vezani za Hristov dolazak, i videces da se o tome govori:

"Gle, Gospod će isprazniti zemlju i opusteti je, prevrnuće je i rasejaće stanovnike njene.
24:2 I biće sveštenik kao narod, gospodar kao sluga, gospođa kao sluškinja, prodavac kao kupac, koji daje u zajam kao koji uzima u zajam, koji uzima dobit kao koji daje.
24:3
Sasvim će se isprazniti zemlja, i sasvim će se opleniti. Jer Gospod reče ovu reč.
24:4
Tužiće zemlja i opasti, iznemoći će vasiljena i opasti; iznemoći će glavari naroda zemaljskog.
24:5 Jer se zemlja oskvrni pod stanovnicima svojim, jer prestupiše zakone, izmeniše uredbe, raskidoše zavet večni.
24:6 Zato će prokletstvo proždreti
zemlju, i zatrće se stanovnici njeni; zato će izgoreti stanovnici zemaljski, i malo će ljudi ostati.
24:7 Tužiće vino, uvenuće loza vinova, uzdisaće svi koji su veselog srca.
24:8 Prestaće veselje uz bubnje, nestaće graja onih koji se vesele, prestaće veselje uz gusle.
24:9 Neće piti vino uz pesme, ogorčaće silovito piće onima koji ga piju.
24:10 Razbiće se pusti grad, zatvorene će biti sve kuće da niko ne ulazi.
24:11 Tužnjava će biti po ulicama radi vina, proći će svako veselje, otići će radost zemaljska.
24:12 Pustoš će ostati u gradu, i vrata će se razvaliti.
24:13 Jer će biti u zemlji i u narodima kao kad se oberu masline, i kao kad se paljetkuje posle berbe.
24:14 Ovi će podignuti glas svoj i pevaće, radi veličanstva Gospodnjeg podvikivaće od mora.
24:15 Zato slavite Gospoda u dolinama,
na ostrvima morskim ime Gospoda Boga Izrailjevog.
24:16
S kraja zemlje čusmo pesme u slavu Pravednom; ali rekoh: Ološah! Ološah! Teško meni! Nevernici neveru čine, baš nevernici neveru čine.
24:17 Strahota i jama i zamka pred tobom je,
stanovniče zemaljski!
24:18 I ko uteče čuvši za strahotu, pašće u jamu; a ko izađe iz jame, uhvatiće se u zamku; jer će se ustave na visini otvoriti i zatrešće se temelji zemlje.
24:19 Sva će se zemlja razbiti, sva će se zemlja raspasti, sva će se zemlja uskolebati.
24:20 Sva će se zemlja ljuljati kao pijan čovek, i premestiće se kao koliba, jer će joj otežati bezakonje njeno, te će pasti i neće više ustati.
24:21 I u to će vreme pohoditi Gospod na visini vojsku visoku i na zemlji sve careve zemaljske.
24:22 I skupiće se kao što se skupljaju sužnji u jamu, i biće zatvoreni u tamnicu, i posle mnogo vremena biće pohođeni.
24:23 I posramiće se mesec i sunce će se zastideti kad Gospod nad vojskama stane carovati na gori Sionu i u Jerusalimu, i pred starešinama svojim proslavi se"
( Isaija 24 poglavlje )

"13:9 Evo, ide dan Gospodnji ljuti s gnevom i jarošću da obrati zemlju u pustoš, i grešnike da istrebi iz nje.
13:10 Jer zvezde nebeske i prilike nebeske neće pustiti svetlost svoju, sunce će pomrčati o rađanju svom, i mesec neće pustiti svetlost svoju.
13:11 I pohodiću vasiljenu za zloću, i bezbožnike za bezakonje; i ukinuću razmetanje oholih, i ponos silnih oboriću.
13:12 Učiniću da će čovek više vredeti nego zlato čisto, više nego zlato ofirsko.
13:13
Zato ću zatresti nebo, i zemlja će se pokrenuti sa svog mesta od jarosti Gospoda nad vojskama i u dan kad se raspali gnev Njegov"

Planeta ce naravno ostati, ali ce "BITI POHODZENA POSLE UGO VREMENA" kako biblija i otkriva.

Licno smatram da je ovo jedna od ne tako bitnih tema za samo spasenje, ali da nije naodmet izneti istinu i po ovom pitanju.

Pozdrav!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Mirenije u pravu.

Postoji biblijska Tipologija dogadzaja.

Gospod u starom zavetu kada govori o opustosenju zemlje audira na sud Bozji u poslecnji dan - kada ce isprazniti zemlju a potom je pohoditi za dugo vreme.

Kao sto Isus u Mateju 24 poglavlju gde govori o razorenju Jerusalima - u tiploskoj slici upucuje na dogadzaje u poslednjem vremenu, tako i u starom zavetu Bog upucuje na posledne ogadzaje, kada ce opuseti zemlju i pohoditi je posle odredzenog vremena.

Procitaj ovo celo poglavlje iz Isaije 24 poglavlje i vidi da se tu ne radi o zemlji Izrailjevoj - vec o veloj planeti o sudu u poslednji dan, a potom uporedi sa onim sto pise u otkrivenju - gde se pominju neki identicni dogadzaji vezani za Hristov dolazak, i videces da se o tome govori:

"Gle, Gospod će isprazniti zemlju i opusteti je, prevrnuće je i rasejaće stanovnike njene.
24:2 I biće sveštenik kao narod, gospodar kao sluga, gospođa kao sluškinja, prodavac kao kupac, koji daje u zajam kao koji uzima u zajam, koji uzima dobit kao koji daje.
24:3
Sasvim će se isprazniti zemlja, i sasvim će se opleniti. Jer Gospod reče ovu reč.
24:4
Tužiće zemlja i opasti, iznemoći će vasiljena i opasti; iznemoći će glavari naroda zemaljskog.
24:5 Jer se zemlja oskvrni pod stanovnicima svojim, jer prestupiše zakone, izmeniše uredbe, raskidoše zavet večni.
24:6 Zato će prokletstvo proždreti
zemlju, i zatrće se stanovnici njeni; zato će izgoreti stanovnici zemaljski, i malo će ljudi ostati.
24:7 Tužiće vino, uvenuće loza vinova, uzdisaće svi koji su veselog srca.
24:8 Prestaće veselje uz bubnje, nestaće graja onih koji se vesele, prestaće veselje uz gusle.
24:9 Neće piti vino uz pesme, ogorčaće silovito piće onima koji ga piju.
24:10 Razbiće se pusti grad, zatvorene će biti sve kuće da niko ne ulazi.
24:11 Tužnjava će biti po ulicama radi vina, proći će svako veselje, otići će radost zemaljska.
24:12 Pustoš će ostati u gradu, i vrata će se razvaliti.
24:13 Jer će biti u zemlji i u narodima kao kad se oberu masline, i kao kad se paljetkuje posle berbe.
24:14 Ovi će podignuti glas svoj i pevaće, radi veličanstva Gospodnjeg podvikivaće od mora.
24:15 Zato slavite Gospoda u dolinama,
na ostrvima morskim ime Gospoda Boga Izrailjevog.
24:16
S kraja zemlje čusmo pesme u slavu Pravednom; ali rekoh: Ološah! Ološah! Teško meni! Nevernici neveru čine, baš nevernici neveru čine.
24:17 Strahota i jama i zamka pred tobom je,
stanovniče zemaljski!
24:18 I ko uteče čuvši za strahotu, pašće u jamu; a ko izađe iz jame, uhvatiće se u zamku; jer će se ustave na visini otvoriti i zatrešće se temelji zemlje.
24:19 Sva će se zemlja razbiti, sva će se zemlja raspasti, sva će se zemlja uskolebati.
24:20 Sva će se zemlja ljuljati kao pijan čovek, i premestiće se kao koliba, jer će joj otežati bezakonje njeno, te će pasti i neće više ustati.
24:21 I u to će vreme pohoditi Gospod na visini vojsku visoku i na zemlji sve careve zemaljske.
24:22 I skupiće se kao što se skupljaju sužnji u jamu, i biće zatvoreni u tamnicu, i posle mnogo vremena biće pohođeni.
24:23 I posramiće se mesec i sunce će se zastideti kad Gospod nad vojskama stane carovati na gori Sionu i u Jerusalimu, i pred starešinama svojim proslavi se"
( Isaija 24 poglavlje )

"13:9 Evo, ide dan Gospodnji ljuti s gnevom i jarošću da obrati zemlju u pustoš, i grešnike da istrebi iz nje.
13:10 Jer zvezde nebeske i prilike nebeske neće pustiti svetlost svoju, sunce će pomrčati o rađanju svom, i mesec neće pustiti svetlost svoju.
13:11 I pohodiću vasiljenu za zloću, i bezbožnike za bezakonje; i ukinuću razmetanje oholih, i ponos silnih oboriću.
13:12 Učiniću da će čovek više vredeti nego zlato čisto, više nego zlato ofirsko.
13:13
Zato ću zatresti nebo, i zemlja će se pokrenuti sa svog mesta od jarosti Gospoda nad vojskama i u dan kad se raspali gnev Njegov"

Planeta ce naravno ostati, ali ce "BITI POHODZENA POSLE UGO VREMENA" kako biblija i otkriva.

Licno smatram da je ovo jedna od ne tako bitnih tema za samo spasenje, ali da nije naodmet izneti istinu i po ovom pitanju.

Pozdrav!

Nebih da te uvredim..zaista nebih zatopredlažem skokni bracika do psihijatra čisto rekreativno neka rutinski pregled izvrše.

A ja bih zamolio SVAKOG VERNIKA ka ovu Isaijinu 24 glavu ne čitaju samo nju već nekoliko glava ranije zato što ta priča ranije počinje i treba pratiti Božju poruku Izrailju kako će odvesti neprijatelji u ropstvo i njihova zemlja IZRAILJEVA će biti pusta dugo vremena jer nisu Boga slušali.
Nije ovo prvi a ni drugi put da ponavljam i zato bi voleo da postoji neki uređaj na netu da samo psihički normalne osobe mogu pristupiti i onda nebi imali ovakve stvari na forumima gdeistu stvar bezbroj puta neko vrti....tako Slap postavlja deset puta isti citat da bi oni konačno videli i oni ponavljaju negaciju citata koji je originalan....toliko ne videti i toliko ne razumeti je ne shvatljivo...

Molim razumne da odvoje malo vremena i provere navedenu glavu čitajući od ranije i kaže kome su te reči upućene i ima li to veze sa kuglom zemaljskom...molim vas učinite to HVALA VAM UNAPRED:

Evo ovako deluju kultovi:


"13:9 Evo, ide dan Gospodnji ljuti s gnevom i jarošću da obrati zemlju u pustoš, i grešnike da istrebi iz nje.
13:10 Jer zvezde nebeske i prilike nebeske neće pustiti svetlost svoju, sunce će pomrčati o rađanju svom, i mesec neće pustiti svetlost svoju.
13:11 I pohodiću vasiljenu za zloću, i bezbožnike za bezakonje; i ukinuću razmetanje oholih, i ponos silnih oboriću.
13:12 Učiniću da će čovek više vredeti nego zlato čisto, više nego zlato ofirsko.
13:13 Zato ću zatresti nebo, i zemlja će se pokrenuti sa svog mesta od jarosti Gospoda nad vojskama i u dan kad se raspali gnev Njegov"


Izbace iz konteksta delić i kažu EVO POTVRDE!!!!

Mi ćemo VRATITI tekst i čitati u celosti o čemu je tu reč:


Breme Vavilonu, koje vide Isaija sin Amosov.(zbog objave da se odnosi na Vavilon oni to izostavljaju)
13:2 Na gori visokoj podignite zastavu, vičite im iz glasa, mašite rukom, neka uđu na vrata kneževska.
13:3 Ja sam zapovedio izabranima svojim i dozvao sam junake svoje da izvrše gnev moj koji se raduju s veličine moje.
13:4 Vika stoji ljudstva na gorama kao da je velik narod, vika i vreva carstva skupljenih naroda; Gospod nad vojskama pregleda vojsku ubojitu.
13:5 Dolaze iz daleke zemlje, s kraja nebesa, Gospod i oruđa srdnje Njegove, da zatre svu zemlju.
13:6 Ridajte, jer je blizu dan Gospodnji; doći će kao pustoš od Svemogućeg.
13:7 Zato će svaka ruka klonuti, i svako srce čovečje rastopiti se.
13:8 I oni će se smesti, muke i bolovi spopašće ih, mučiće se kao porodilja, prepašće se jedan od drugog, lica će im biti kao plamen.
13:9 Evo, ide dan Gospodnji ljuti s gnevom i jarošću da obrati zemlju u pustoš, i grešnike da istrebi iz nje.
13:10 Jer zvezde nebeske i prilike nebeske neće pustiti svetlost svoju, sunce će pomrčati o rađanju svom, i mesec neće pustiti svetlost svoju.
13:11 I pohodiću vasiljenu za zloću, i bezbožnike za bezakonje; i ukinuću razmetanje oholih, i ponos silnih oboriću.
13:12 Učiniću da će čovek više vredeti nego zlato čisto, više nego zlato ofirsko.
13:13 Zato ću zatresti nebo, i zemlja će se pokrenuti sa svog mesta od jarosti Gospoda nad vojskama i u dan kad se raspali gnev Njegov.
13:14 I biće kao srna poplašena i kao stado koje niko ne sabira; svako će gledati za svojim narodom, i svako će bežati u svoju zemlju.
13:15 Ko se god nađe, biće proboden, i koji se god skupe, poginuće od mača.
13:16 I decu ću im razmrskati na njihove oči, kuće ću im opleniti i žene ću im sramotiti.
13:17 Evo, ja ću podignuti na njih Mide, koji neće mariti za srebro, niti će zlato iskati.(na kogato na kraju diže MIDE gde su Midi)

13:18 Nego će iz lukova decu ubijati, ni na plod u utrobi neće se smilovati, niti će decu žaliti oko njihovo.(Ko još danas ratuje lukovima)
13:19 I Vavilon, ures carstvima i dika slavi haldejskoj, biće kao Sodom i Gomor kad ih Bog zatre.(Zašto sad pominje uništenjeVavilona na kraju sveta)
13:20 Neće se u njemu živeti niti će se ko naseliti od kolena do kolena, niti će Arapin razapeti u njemu šator, niti će pastiri počivati onuda.
13:21 Nego će počivati onde divlje zveri, i kuće će njihove biti pune velikih zmija, i onde će nastavati sove, i aveti će skakati onuda.
13:22 I dovikivaće se buljine u pustim kućama i zmajevi u dvorovima veselim. A doći će njegovo vreme, i blizu je, i dani njegovi neće se protegnuti.


Moje pitanje jeDA LI JE BOG IZVRŠIO UNIŠTENJE VAVILONA ?
Ako jeste a jeste onda je ispunjeno uništenje te zemlje kao što je ispunjeno osustošenje Izrailjeve zemlje kad su u ropstvo odvedeni.
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Kada se iznosi istina - neizbezno je da dodze do vredzanja.
Hvala ti Taramana.
Ja nisam sudija pa to prepustam Bogu.

Dakle - Bog jasno govori i otvoreno i u Tipoloskoj slici.

Kao sto Isus u Mateju 24 poglavlju gde govori o razorenju Jerusalima - u tiploskoj slici upucuje na dogadzaje u poslednjem vremenu, tako i u starom zavetu Bog upucuje na posledne ogadzaje, kada ce opuseti zemlju i pohoditi je posle odredzenog vremena.


Dakle, u pitanju je Tipologija dogadzaja.

http://serbianforum.org/threads/milenijum.545102/page-9#post-1771949
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Kada se iznosi istina - neizbezno je da dodze do vredzanja.
Hvala ti Taramana.
Ja nisam sudija pa to prepustam Bogu.

Dakle - Bog jasno govori i otvoreno i u Tipoloskoj slici.

Kao sto Isus u Mateju 24 poglavlju gde govori o razorenju Jerusalima - u tiploskoj slici upucuje na dogadzaje u poslednjem vremenu, tako i u starom zavetu Bog upucuje na posledne ogadzaje, kada ce opuseti zemlju i pohoditi je posle odredzenog vremena.


Dakle, u pitanju je Tipologija dogadzaja.

http://serbianforum.org/threads/milenijum.545102/page-9#post-1771949

Ništa od tvog tipovanja nikad sedmicu nećeš istipovati.
Tako su i drugi tipovali i tipovanjem utvrdili da idu u nebo pre bezakonika i pre Isusovog dolaska.
Vaša učiteljica istipovala satanu kao Mesiju a Isusa kao razoritelja.
To što je u par primera Bog pokazao značenje dvostrukog zbivanja nesme se sve kroz to gledati to je fanatizam.
Tako i Otk.kompletno pretvaraju u simboliku i žongliraju ga kako žele.
Siguran način prepoznavanja lažnjaka je fanatička simbolika i sveobuhvatna tipologija.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ono sto je u bibliji tipoloskog karaktera - to se lako prepoznaje i u skladu je sa biblijskim kontekstom.
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Ono sto je u bibliji tipoloskog karaktera - to se lako prepoznaje i u skladu je sa biblijskim kontekstom.

Ti kao navijen ponavljaš a onda iznova isto tvrdiš .....
Pa kad je lako poznati tipologiju od onog što nije zašto ti je sve tipologija i simbolika?
Da li je JovanVIDEO kažete JESTE ali ne ono što je rekao već što mi istipujemo.
Jel Jovan čuo broj vi kažete JESTE ali nevalja pa kaoi da nije čuo vi ga pretvorite u beskonačnu vrednost.
Jel pominje Jakova kažete DA ali misli na pagane.
Jel devstvenik onaj koji je devica vi kažete NE devstvenik je onaj ko nije bio u tradicionalnoj crkvi.
Jel žena gradveliki kao što piše kažete NE to je crkva.
Jel dvojica proroka predstavljaju ljude-proroke kažete NE to su proročke knjige.
Jel Bog odbacio Izrailja kažete JESTE a SVI proroci BOŽJI kažu NE.
Jel satana vezan kažete NE slobodni je šetač dok korzira Jelenu (ja kažem).
Jel Jezekilj opisao Hram u detalj kažete JESTE ali to ne važi nema veze što je to Bog obećao vama ne paše i tačka.
I tako bezbroj simbolike ali nigdeVERE zato se krka travuljina.

Hajdeti naruči kilogram jagnjetine sa lukom i kupusom pa da podelimo ti salatu a ja ću se pobrinuti za blejalicu valja li?
Ti plaćaš jagnjetinu ja salatu.Ti zali salatu sokom od ceđenog grožđa a ja ću isto samo sa onim starijim,kvalitetnijim.

Kad Jelena postane muško tad će biti u 144 000 i obreže se.
Kad ona bude muško tad će kugla biti pusta.
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Puno gresaka i insinuacija, ali to je tvoja stvar.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
U milenijumu zemlja pusta a na pustoj zemlji satana korzira sa milionima anđela to je vešticina igra.
Tako i sad na nebu nema ljudi i nebo je pusto šta tamo ima samo Bog i anđeli kaoi dole u milenijumu samo satana i anđeli pa je sad nebo pusto a posle će biti zemlja...zaista treba imati specijalan mozak za te stvari a imaju ga jelenini.

A to što 23 proroštva govore da zemlja neće biti pusta šta njih briga veca je rekla gde Bog stoluje da je to Orion i kako će satana biti Mesija koji trajno uklanja grehe i kako će on vldati u mileniju nad zemljom pa zašto bi slušali Božje pored vece.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Taramana, ti si drugga nazivao neuropsihijatrijskim bolesnikom, a tvoje ponasanje je krakjnje ludacko.
Ponasas se kao neko dete od 5 godina.
To kazem jer u nedogled ponavljas nesto na sta sam vec dao demant.

Pitanje je dokle ces izmisljati.

Vec je odgovreno - da Ellen White nigde nije pisala da je Sotona Mesija, ni da Bog stoluje na Orionu.

Sto se tice teme - Bog ce nakon milenijuma kada se dogodi drugo vaskrsenje i nad gresnicima se izvrsi sud, tek nakon tog perioda ce Bog stvoriti novo nebo i novu zemlju, na koju ce se spustiti nebeski Jerusalim i Hristos pracen milionima vernih.

Za vreme hiljadugodisnjice svi verni ce biti na nebu:

"Jer vam ovo kazujemo rečju Gospodnjom da mi koji živimo i ostanemo za dolazak Gospodnji, nećemo preteći onih koji su pomrli.
Jer će sam Gospod sa zapovešću, sa glasom Arhanđelovim, i s trubom Božjom sići s neba;
i mrtvi u Hristu vaskrsnuće najpre;
A potom mi živi koji smo ostali, zajedno s njima bićemo uzeti u oblake na susret Gospodu na nebo, i tako ćemo svagda s Gospodom biti"
( 1 Solunjanima 4. 15 - 17 )

Dakle, verni ce otici na nebo prilikom Hristovog dolaska, a gresnici ce umreti od njegove slave, i zemlja ostaje nenastanjena - bez ljudi.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Taramana, ti si drugga nazivao neuropsihijatrijskim bolesnikom, a tvoje ponasanje je krakjnje ludacko.
Ponasas se kao neko dete od 5 godina.
To kazem jer u nedogled ponavljas nesto na sta sam vec dao demant.

Pitanje je dokle ces izmisljati.

Vec je odgovreno - da Ellen White nigde nije pisala da je Sotona Mesija, ni da Bog stoluje na Orionu.

Sto se tice teme - Bog ce nakon milenijuma kada se dogodi drugo vaskrsenje i nad gresnicima se izvrsi sud, tek nakon tog perioda ce Bog stvoriti novo nebo i novu zemlju, na koju ce se spustiti nebeski Jerusalim i Hristos pracen milionima vernih.

Za vreme hiljadugodisnjice svi verni ce biti na nebu:

"Jer vam ovo kazujemo rečju Gospodnjom da mi koji živimo i ostanemo za dolazak Gospodnji, nećemo preteći onih koji su pomrli.
Jer će sam Gospod sa zapovešću, sa glasom Arhanđelovim, i s trubom Božjom sići s neba;
i mrtvi u Hristu vaskrsnuće najpre;
A potom mi živi koji smo ostali, zajedno s njima bićemo uzeti u oblake na susret Gospodu na nebo, i tako ćemo svagda s Gospodom biti"
( 1 Solunjanima 4. 15 - 17 )

Dakle, verni ce otici na nebo prilikom Hristovog dolaska, a gresnici ce umreti od njegove slave, i zemlja ostaje nenastanjena - bez ljudi.

Vidiš kako je vredelo biti uporan?
Tvoj početak verovanja da Hristos vaskrsava i svi mu odlaze na susret u oblake je ISPRAVNO,bravo.
Ali odmah učiniš što i krava muzara koja da 50 litara i ritne pa sve prospe tako i ti lepo primetiš da svi odlaze u nebo i tu gasiš onolika proroštva koja govore o carstvu na zemlji i tu kopiraš onu vešticu a to nikako nevalja.

Poslušaj i zapiši sebi jer ćeš opet zaboraviti:
1.Svi vaskrsli odlaze u nebo a živi preobraženi sa njima zajedno.
2.Tamo idu na gozbu i proslavu Hristovog preuzimanja carstva na zemlji.
3 Primaju zvanja (carevi,sveštenici)i krune kao i opunomoćenje.
4 Potom SILAZE DOLE i tek tad Isus staje nogom na goru Maslinsku jer po vaskrsenju svi su U OBLAKE išli na susret a sad i Hrist kao CAR staje na zemlju.
5.Uspostavlja se carstvo na zemlji koje traje milenijum dok je vecin satanailo u dubini zemlje tami najdonjoj omotan u stvarne lance i nema ga gore da zavodi narode.
6 Po završetku milenijuma oslobađa se vecin mesija i nikakvi gresi sveta se ne stavljaju na njega već sebaca u Gehenu gde su bačeni u početku milenijuma zver i lažnjak (osobe a ne kontinenti).
7.Koliko dana ili sedmica će trajati proslava gore neznamo ali nedugo potom svi su dole na zemlji i tad će biti služa u Hramu ceo milenijum a posle milenijuma NEMA HRAMA već nebeski Jerusalim.

Sve vas jeveštica slagala i molim te nemoj pokušavati ti nas lagati jer jeto zaista smešno,mi smo VERUJUĆIimaj to na umui zato nam veca ne može prodati Orion niti bilo koju glupost a SVE što je rekla je glupost i suprotno Bibliji.
 
Natrag
Top