Milenijum

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
PC negira sve velike istine Biblije, vaskrsenje, Milenijum, Isusovo Božanstvo.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ne negiramo mi vaskrsenje vec vi koji ga odbacujete i odbacujete dan vaskrsenja kao da se nije ni desilo, IRONIJA.

Apostoli su propovedali raspetog Hrista - nisu slavili dan vaskrsenja Hristovog.

Mi citamo rec Bozju o Hristovom vaskrsenju uvek i secamo se tog dogadjaja, i imamo zivu nadu u nase licno vaskrsenje, jer je Hristovo vaskrsenje zalog ljudskog u poslednji dan.
 
Učlanjen(a)
21.09.2015
Poruka
1.460
Apostoli su propovedali raspetog Hrista - nisu slavili dan vaskrsenja Hristovog.
Jesu slavili dan vaskrsenja jer je to najspasonosniji i najbitniji trenutak u istoriji covecanstva.Rimski spisi covece svedoce o tome kao i direktni ucenici apostola i oni to ne namecu vec usputno pominju kao i Didahi cij je tvorac moguce apostol.U prvi dan nedelje sabrase se da lome hleb pise.
Mi citamo rec Bozju o Hristovom vaskrsenju uvek i secamo se tog dogadjaja, i imamo zivu nadu u nase licno vaskrsenje, jer je Hristovo vaskrsenje zalog ljudskog u poslednji dan.
Vece je vaskrsenje od dana blagodati u kom je covek trebao da zivi.Hristos bi se ovaplotio i da covek nije pao i to bi bio spasonosniji dan od stvaranja opet, On bi se ovaplotio da covek niej pao da bi sjedinio stvoreno sa nestvorenim i naj taj nacin covek bi bio u potpunoj zajednici sa Bogom, ali desila se greska i covek je pao pa je zato HRistos trebao da strada.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Ako ne možeš da dokažeš da neće biti Milenijum onda mi džabe sve daješ. Ili da neće biti na nebu.
 
Natrag
Top