matora koka ili mlado pile mm?

Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
bez matore koke supa ne moze da bude nikad ali s druge strane, kad mlad pevac nagazi kokosku leti perje kroz tri avlije
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.003
Dobro..to shvatam..iskustvo je dragoceno ali ne shvatam to sto ne bih mogla da budem sa nekim ko je deset-petnaest godina stariji od mene ni za sta na svetu..badava iskustvo...sama ideja ne zvuci zanimljivo..cak sta vise uopste mi se ne dopada..kao i to da bih sada mogla da budem sa nekim ko je toliko mladji od mene...


Meni ne zvuči zanimljivo da budem sa nekim mlađim. Džaba lepo i zategnuto telo kad nema o čemu da se priča. yes3
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.003
da li bi onda mogla da mi objasnis ovo:

od svoje 20e do 25e godine uvek sam bolju komunikaciju imao sa curama koje su pregazile 30u nego sa svojim vrsnjakinjama.

kako?


Onda si ti drukčiji i zreliji, Bleki. yes3
Mene stalno juri neka "dečurlija" od 20 do 25, valjda zato što izgledam kao da sam im vršnjakinja. Ali ja stvarno nemam zajedničke teme sa njima. Teško mogu i da se družim, a kamo li da pomislim na nešto više.
Možda me je i vreme pregazilo...
Za razliku od mene, moja kuma (godinu dana starija od mene) je već pet godina u vezi sa dečkom koji je od nje mlađi 13 godina, i eto, sasvim se lepo slažu, iako je on po godinama bliži njenom sinu nego njoj.
Ne znam... ja ne bih mogla... :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
mislim da je to individualno...nesto u glavi od ko zna do kada.
mene su oduvek privlacili stariji muskarci,mislim stvarno stariji:10-15god.
nedostatak oca,rekli bi psiholozi.
ma,ko zna zasto je nesto a ne nesto drugo
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
da li bi onda mogla da mi objasnis ovo:

od svoje 20e do 25e godine uvek sam bolju komunikaciju imao sa curama koje su pregazile 30u nego sa svojim vrsnjakinjama.

kako?
ja sad imam bolju komunikaciju sa momcima od 25-30 godina iako je meni 40 nego sa svojim vrsnjacima..kako?

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

bez matore koke supa ne moze da bude nikad ali s druge strane, kad mlad pevac nagazi kokosku leti perje kroz tri avlije
jedino ako sa pevca leti perje hehe koka tesko da nije u formi ...dobroj formi..:blum3:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Kada mlada devojka trazi starijeg muskarca pretpostavlja se da bi ona volela da neko stariji i iskusniji ( da ne kazem materijalno osiguran ) vodi racuna o njoj, a ako starija zena trazi mladjeg da je to i samo zbog sexa...
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Hm, moja večita dilema - Timberlejk ili Kluni...
Šta odabrati?
Crvendać kaže sa piletinom nemaš šta da pričaš a negde sam pročitala da je priča precenjena... Opet sa pevcem imaš šta da pričaš ali tu su i razne reumatske bolesti... Nisam pametana...

Da (probam da) u ozbiljim stvar - pojma nemam, moj dragi i ja smo vršnjaci i super nam je, Dobro, on je šest meseci stariji - znači pevac!:D
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.003
Pa baš je mnogo stariji, jedno polugodište, u'vatio piletinu, draga. :-D
Ma za mene priča nije precenjena, bez dobre priče mi se ništa ne radi. Jednostavno, nemam volje.
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Znam, znam...
Malčice se zezam... Ma godine nisu važne ako postoji ono nešto... Ništa bez dobre priče (malo crnog vina, dete spava ili je kod bake)...
Koliko je dobra priča važna ilustrovaću simpatičnom pričicom - bili smo u jednom šarolikom društvu u kome je bilo par baš, baš frajera i moj drug. Najbolju cicu sa žurke je kući vozio baš on! E, on nije napucani frajer ali ima žvaku, smisao za humor i šarm...(i pevac je)
 
Natrag
Top