matora koka ili mlado pile mm?

Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Sta mislite o razlici u godinama..ona starija on mladji..ili on stariji ona mladja?
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Čini mi se da smo o tome već pričali u nekoj temi u Ljubavi i seksu, ali kad je već u delu za spamere, neka ostane.
Nikad nisam volela piletinu, mada me i danas "spopadaju" pilići.
Ipak mnogo više volim matore pevce... ne volim mnogo da objašnjavam i podučavam. :)
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Ne znam zasto ali mladji muskarci vise vole starije koke..a onda kad porastu zele piletinu..u cemu je fora?
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Ne znam zasto ali mladji muskarci vise vole starije koke..a onda kad porastu zele piletinu..u cemu je fora?


Šta Vam tu nije jasno?
Dok su mladi, traže "matore koke" jer su neuki, a vršnjakinje su im isto takve, pa im treba neka starija koja već sve zna, s kojom će uživati i naučiti sve što treba.
Kad nauče, i sami zađu u godine, traže "piletinu", jer "matore koke" su još starije, pa im više nisu zanimljive, a i onda oni mogu da podučavaju i osećaju se superiornije.
Potpuno prirodan proces...
Ne zvuči lepo kad se kaže, ali, tako je.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Dobro..to shvatam..iskustvo je dragoceno ali ne shvatam to sto ne bih mogla da budem sa nekim ko je deset-petnaest godina stariji od mene ni za sta na svetu..badava iskustvo...sama ideja ne zvuci zanimljivo..cak sta vise uopste mi se ne dopada..kao i to da bih sada mogla da budem sa nekim ko je toliko mladji od mene...
 
Natrag
Top