Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Kod mastera ne bi imala problem, oni su ljudi ostvareni, bez kompleksa, ali pojedini (naopaki) nemasteri su na sve spremni... tako da se pripazi malo... stink.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Slažem se...ovako to rade Masteri :)

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Džaba sad sav trud,mena vas je zakucala.:rofl2:

I gde je ovde uopšte dugme za unlike?:dance3:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Mislim stvarno, te ne-masterske fore, vidi se da još imate da radite i realizujete kao buduće Masterke yes3
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Mislim stvarno, te ne-masterske fore, vidi se da još imate da radite i realizujete kao buduće Masterke yes3

Upravo tako.Zato i jesmo samo slovo,cak ne ni na papiru,nego u vidu nekih cifara i procenata.
Zelene ko zelena trava.
Mi jos uvek idemo na kvalatit a ne kvantitet.:butgcher:
 
Član
Učlanjen(a)
18.04.2011
Poruka
366
e sad..nemojte da vam napravim ekskluzivne kokice:))))...ponudim dobrim pivcetom..pa da se vidi sta je kvalitet,a sta kvantitet..hehehehe;)
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
e sad..nemojte da vam napravim ekskluzivne kokice:))))...ponudim dobrim pivcetom..pa da se vidi sta je kvalitet,a sta kvantitet..hehehehe;)

Sta cekas,davaj!Moze i kvalitet i kvantitet,necu se buniti.:air_kiss:
P.S.Koji god da su standardi u upotrebi,ne biram.

Koji se podudara sa kineskim ISO standardima...ponekad ne grešim dušu :)

To ces ti bolje znati,ipak si prosao celu stazu nemastera,za razliku od mene.Ako je to zaista tako,bas mi je zao,znaci da nam merila procenata i titula nisu na nekom nivou.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
e sad..nemojte da vam napravim ekskluzivne kokice:))))...ponudim dobrim pivcetom..pa da se vidi sta je kvalitet,a sta kvantitet..hehehehe;)

"Dа se vidi"...vidim ja da ideš na sigurnu varijantu čim nudiš pivo ali nije ni sve u pivu...mada kad razmislim i nije baš tako...

Slika sama govori :)

piva_master.png


To ces ti bolje znati,ipak si prosao celu stazu nemastera,za razliku od mene.Ako je to zaista tako,bas mi je zao,znaci da nam merila procenata i titula nisu na nekom nivou.

Heheh, nemam pojma ,ja sam brzo napredovao pa mi je u u biografiji izbrisan nemasterski staž da mi ne bi omalovažavao masterska dostignuća :)
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top