Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Otvaram temu u kojoj pozivam članove sa statusom master da pišu o svojim master iskustvima, master planovima, master problemima, ali i lepim master stvarima koje idu uz ovaj status, o master majndovima... ma o svemu što je master (i što nije)... :mrgreen:

Ostali članovi strpite se do 2000-og posta. :blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Evo, ja cu prva da se poklonim i počnem :lol:

Neka ti je sa srećom Tito Prva Master diploma i da ih uskoro bude još.
question-1489085
animated4thofjulyparadem.gif


congrats.jpg




:D:D:D:D
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Hvala, hvala, nadam se još malo doktorskom statusu. yes3 :mrgreen:

Nego, šta ti kažeš, šta se promenilo u tvom životu otkad si postala master Nensi? Prenesi nam svoja iskustva. yes3 :D
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Hmm...
cooll.gif


Paaaa...recimo da sada na svet gledam totalno drugačije i uozbiljila sam se dosta ..:lol:
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Prvo zelim da cestitam mom drugu Titu na zvanju Mastera yes3
Drugo da mu kazem da ce mu se zivot od sada drasticno promeniti,lajf stile pogotovo_Od sada ti se Tile zivot menja iz korena :D
Moje iskustvo kao Mastera je predivno, od kada sam postala 100% i Master samo sto me ne zovu baster,flomaster,smajser i tako jos nekako sto se rimuje sa master :lol:
Imaces mnogo vise privilegija i mnogo vise prijatelja samo nemoj da im kazes ,,Gde steee misovi,, i sve ce biti ok.
U cast tvoje inauguracije evo jedna prigodna stvar (nemoj posle ovoga da umislis da si kralj samo si master i mister sarmer)

1012-041-18-1071.gif


Ziveo ti nama i bio vredan master :D

60383303.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Nensi, to je prvo što kod tebe upada u oči, mis'im ta master ozbiljnost, a naročito kod Cece, to je više nego očigledno. yes3

Ceco, hvala, mada nije ovo tema o meni, nego o svim masterima ovoga sveta (pardon, foruma). :mrgreen: Ali drago mi je da si prenela svoja pozitivna iskustva i drago mi je što od danas postajem faktor, master ov dizaster alabaster. :mrgreen: Što se tiče prijatelja, a koji prijatelji? :dntknw: Samo priznajem master elitu, ovo drugo me ne zanima. yes3 :D :D

nemoj posle ovoga da umislis da si kralj

Nikad nisam sebe doživljavao kao kralja, više kao cara. yes3 :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Pa eto to tako deluje spolja a jos gore se ispoljava iznutra, msm ta moja ozbiljnost se primeti na daleko ako imas durbin :)
Kao i obicno pogresila sam temu,ali nema veze, ne zameri posto odusevljenje monom vlada,mislila sam da cestitam pored tebe i svim masterima ovog sveta mislim foruma :D
Tako da eto mozemo nastaviti ozbiljnu diskusiju na temu masterstva :( samo trenutno imam jedan hitan poziv ..dakle ako se vratim tu sam ako se ne vratim otisla sam :lol:
Ako imas nekih pitanja ili nedoumica vezanih za status Mastera slobodno me pitaj,rado cu ti preneti sopstvena iskustva koja su doduse skromna i mala ali i to je nesto prema nista :lol:
Jos jednom da kazem toooo careeeeeeee :D
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Eee, tako, sad si skapirala suštinu masterizma, jer masterizam prožima sve pore ovoga foruma. yes3 :mrgreen:

Samo ti Ceco i ostali masteri pišite, rado ću učestvovati u svim master debatama na ovoj temi. yes3 Samo sad odoh na spavanjac, namestio sam svoj master bed i vreme je da se pružim u isti. yes3 Pozz svima, a posebno masterima, jer sutra je novi dan, masterima obasjan. :mrgreen:
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
I bre Mesidže, pa šta je to za tebe još 1400 postova? Sitnica. :mrgreen: Malo se raspiši po forumu pa ćeš steći master znanje i iskustvo pa onda dobijaš lajsens da ovde pišeš (nonsens). :lol:
 
Natrag
Top