Marko Bulat

Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Mislim biografija doticnog.

18 godina peva po kafanama :lol:

Iskreno ne znam sta je tu smesno,bar meni nista,pevac je pevac,nebitno gde pevao,i po kafanama trebas biti trazen,da bi pevao.

Ne volim potcenjivanje bilo koga,posebno zato sto ima tu i manje poznatijih od njega,nisam njegov fan,ali realno on je medju 5 poznatijih likova tu,to je sve.
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Pa nije on pisao biografiju nego ovi iz produkcije. Neka peva i na marsu ne slusam tu vrstu muzike. Ja volim starogradske, stare makedonske, bosanske sevdalinke. Njega ne volim jer me podseca na 90-te (kao sto rekoh na predhodnoj strani). A to o biografiji je tudja greska a ne njegova. Ako te nemrzi potrazi predstavljanje takmicara pa ces i sam videti.
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2010
Poruka
1.184
Pa nije on pisao biografiju nego ovi iz produkcije. Neka peva i na marsu ne slusam tu vrstu muzike. Ja volim starogradske, stare makedonske, bosanske sevdalinke. Njega ne volim jer me podseca na 90-te (kao sto rekoh na predhodnoj strani). A to o biografiji je tudja greska a ne njegova. Ako te nemrzi potrazi predstavljanje takmicara pa ces i sam videti.

evo onda jedna sevdalinka samo za tebe
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Pa nije on pisao biografiju nego ovi iz produkcije. Neka peva i na marsu ne slusam tu vrstu muzike. Ja volim starogradske, stare makedonske, bosanske sevdalinke. Njega ne volim jer me podseca na 90-te (kao sto rekoh na predhodnoj strani). A to o biografiji je tudja greska a ne njegova. Ako te nemrzi potrazi predstavljanje takmicara pa ces i sam videti.


Ako je to sve sto su uspeli da napisu kao neciju biografiju,njima na cast.... postujem tvoje misljenje,ni ja ne slusam ovu muziku cesto,ali cenim coveka kao pevaca,zatp mi zasmetao ovaj tvoj smajli,nista drugo,pozdrav za urednicu...
 
Natrag
Top