Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

Marko Bulat

• Začetnik teme ljubopitljiva
  • Datum pokretanja
Armag

Armag

Član
Mislim biografija doticnog.

18 godina peva po kafanama :lol:
Iskreno ne znam sta je tu smesno,bar meni nista,pevac je pevac,nebitno gde pevao,i po kafanama trebas biti trazen,da bi pevao.

Ne volim potcenjivanje bilo koga,posebno zato sto ima tu i manje poznatijih od njega,nisam njegov fan,ali realno on je medju 5 poznatijih likova tu,to je sve.

ljubopitljiva

ljubopitljiva

Član
Pa nije on pisao biografiju nego ovi iz produkcije. Neka peva i na marsu ne slusam tu vrstu muzike. Ja volim starogradske, stare makedonske, bosanske sevdalinke. Njega ne volim jer me podseca na 90-te (kao sto rekoh na predhodnoj strani). A to o biografiji je tudja greska a ne njegova. Ako te nemrzi potrazi predstavljanje takmicara pa ces i sam videti.

Cameron14

Cameron14

Član
Pa nije on pisao biografiju nego ovi iz produkcije. Neka peva i na marsu ne slusam tu vrstu muzike. Ja volim starogradske, stare makedonske, bosanske sevdalinke. Njega ne volim jer me podseca na 90-te (kao sto rekoh na predhodnoj strani). A to o biografiji je tudja greska a ne njegova. Ako te nemrzi potrazi predstavljanje takmicara pa ces i sam videti.
evo onda jedna sevdalinka samo za tebe

Poslednja izmena od urednika:
Armag

Armag

Član

Ako je to sve sto su uspeli da napisu kao neciju biografiju,njima na cast.... postujem tvoje misljenje,ni ja ne slusam ovu muziku cesto,ali cenim coveka kao pevaca,zatp mi zasmetao ovaj tvoj smajli,nista drugo,pozdrav za urednicu...