Magnet za nevolje?

Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Da li ponekad osecate da vas nevolje prate..nista od ruke ne ide..nemate srece bas nikako..ako ima samo jedan golub na nebu.. da ce se unerediti od svih ljudi u parku bas na tvoju glavu?Da li osetis da si jednostavno magnet za nevolju..iako hoces sve lepo da uradis ..uvek negde pogresis? Sta mislis..imas li srece ili si bas baksuz..magnet za nevolje..?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
31.05.2010
Poruka
151
Pa imam takvih momenata....Bas kad mi je sve lepo i zadovoljna sam,srecna,mora,ali MORA neko sranje da se desi i da mi sve upropasti...Ali to je valjda sastavni deo zivota,bas kad ti je sve super,mora nesto lose da se desi...Prosto ne moze sve biti savrseno...
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
Eh sada dal sam magnet za nevolje ili ne, neznam, ali svaki dan uvjek nesto krene na lose, ali tako nam je svima, e sad vece nevolje, s tim nemam problema..... ma sve je to sudbina....:black eye:
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Ako nesto moze da krene naopako, krenuce naopako.
Marfijev zakon

Pravi ratnik svetlosti gleda da svaku situaciju, koliko god ona nepovoljna bila, preokrene u svoju korist.
Paulo Koeljo- Prirucnik za ratnika svetlosti

Ono sto te ne ubije, ucinice te jacim.
Poslovica
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Vrlo cesto mi se desava da taman kad pomislim da sam nesto uradila dobro ja izedem

g......

Sta reci....:dntknw:....

Lopta je okrugla?.....:dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
09.06.2010
Poruka
122
Svi smo mi imali takve dane...Meni se to obicno desava kada sam ljuta ili neraspolozena.Pravo vreme za privlacenje baksuza :p
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Ako nesto moze da krene naopako, krenuce naopako.
Marfijev zakon

Pravi ratnik svetlosti gleda da svaku situaciju, koliko god ona nepovoljna bila, preokrene u svoju korist.
Paulo Koeljo- Prirucnik za ratnika svetlosti

Ono sto te ne ubije, ucinice te jacim.
Poslovica

Sve u zivotu ima svoju svrhu, tako i ovaj moj post. Kakav bi nam zivot bio kada bi sve bilo idealno? Za sta bi se borili?
yes3
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
ako kanis pobediti..nikako ne smes izgubiti..sto bi rekao jedan simpaticni pijanac..iz grupe tnt..trudim se da izvucem neku pouku iz svega..hvala vam drustvance..divni ste..:)
 
Natrag
Top