Logo znaci V3

Učlanjen(a)
20.03.2012
Poruka
2.095
Mislim da cu polako preci sa v1 logoa na ovu verziju, @salio555 svaka cast na ulozenom trudu, mada ne bih ovom prilikom zaboravio pohvaliti ni tvorca v1 logoa, vec dugo ih koristim i zaista super izgledaju.
U svakom slucaju, obojici sve pohvale.;)

Hvala :) Naravno , svi logo znaci su fantasticni na svoj nacin , samo je stvar ukusa :) Jesam kao papagaj pa ponavljam :D ali ja sam samo hteo recimo za sebe da napravim nesto sto ja recimo volim ... E sad doslo je dovde da se i drugima svidja i drago mi je ...
ZATO JE OVO NAJJACI I NAJBOLJI FORUM KOJI POSTOJI , jer se moze naci svasta sto nema nigde drugde , znaci jedinstveno :)

Drago mi je da cenite moj trud , stvarno nije jednostavno ... Hvala vam , jer vec sam mislio bice :D :


Salim se naravno ... Vazno je da se druzimo svi i podrzavamo jedni druge ... Pozzz :)
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
tacno tako.....salio555 je hteo da napravi za sebe i vip deo,a ja sam mu predlozio kada vec pravis za sebe ajde da damo i drugima i naravno on je bez problema i sa zadovoljstvom prihvatio kao i kolege koje su pravile V1 i V2 loga.....Ovo ce biti ubedljivo najveca kolekcija loga a za sada je to V1 koju je napravio upravo Angelinas i ima 3604 tv loga+35 loga provajdera+328 loga za android......jos vrlo malo i bice najbrojnija V3...
 
Učlanjen(a)
14.11.2011
Poruka
451
Logo Znaci su super :D
Ako ti nije frka da uradis i za nat geo people :)
zu8Cls3.png


OqC1gDW.png


Qc3zr5T.png
 
Učlanjen(a)
20.03.2012
Poruka
2.095
Evo za kolegu Nat Geo People logo , i Portugalski Sport TV HD kanali , da nezaboravim posle ... A vi ako vam nesto fali od logo-a , slobodno mi recite ako sam sta zaboravio pa cemo uraditi :)

+ 6

Kod:
https://www.mediafire.com/?z2n3rsj8b1zat55
 
Natrag
Top