Logo Znaci V1

VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Momci, svaka cast na ulozenom trudu, koristim ove logo-e u Kodi 17 sa Titan skinom i izgledaju fenomenalno.:opaaa:
 
Učlanjen(a)
31.08.2012
Poruka
636
Mora da ti se u m3u fajlu tagovi poklapaju. Imas objasnjenje na forumu u nekoj temi. Potrazi.
 
Učlanjen(a)
13.01.2017
Poruka
4
Hvala na odgovoru ali ne mislim ovu količinu tema pretraživat. Tražilica ne radi baš dobro.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Nije dovoljno da postavis osnovni URL u PVR Simple IPTV client-u i da ti vuce logo programa. Moras u m3u listi kod svakog programa definirati koju png sliku koristis kao logo za taj program. One se nalaze na gornjoj adresi, upisi je u browser i pojavit ce se spisak svih logoa. Pri unosu moras paziti na to da bilo koji razmak u imenu fajla zamijenis sa %20 inace nece raditi.
Primjer: za program HRT 1 unos bi bio tvg-logo="HRT 1.png" ali to nece raditi, moras staviti tvg-logo="HRT%201.png". Analogno tome podesis nazive za ostale i sve pet.
Evo u prilogu ex-yu dio moje liste sa definiranim nazivima pa si mozes (mozete) vidjeti kako to treba izgledati. Ukoliko si podesio da ti EPG vuce sa SF imat ces i EPG, u PVR Simple IPTV client-u ne trebas unositi tvg-id i tvg-name, vuce ih iz imena programa. Grupe programa podesi kako tebi odgovara.
Nadam se da ti je ovo barem malo pomoglo.
 

Prilozi

  • lista_primjer.txt
    15,5 KB · Pregleda: 90
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ne pa sve smo mi to nebrojeno puta objasnili i napravili usput razne alate koji ce olaksati...samo treba citati malo po forumu...

loga u kodi mozes vuci sa servera direktno ili skinuti ih u racunar i vuci odatle....ako vuces iz racunara ide ti bez onih 20 a ako vuces iz servera sa 20...

evo skripte koja downloaduje jednim klikom sva loga sa naseg servera i pakuje ih u data 2 folder.......

Kod:
http://www.mediafire.com/file/swmoz36m891y394/SF+Loga+download.zip


zatim i dva alata koji ti kreiraju listu od tvoje liste to jest uskladjuju je sa nasim epg i logom - bez 20 koristis ako vuces loga iz racunara a sa 20 ako vuces sa servera direktno...
 

Prilozi

  • kodi konvertor liste bez 20.zip
    1,9 KB · Pregleda: 91
  • kodi konvertor liste sa 20.zip
    1,9 KB · Pregleda: 72
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
SF IPTV LOGO

Odvojio sam malo slobodnog vremena i napravio aplikaciju ,jednostavniju i lepsu za download svih nasih loga za tv kanale...Ako vucete SF loga 1 by Poverenje sa naseg servera nalaze se na sledecoj adresi...

Kod:
http://epg.serbianforum.org/logo_znaci/

Ako zelite ih sve downloadovati i vuci ih iz svog racunara mozete jednostavno to uraditi pomocu aplikacije......

1.png

2.png

3.png

:download:
 

Prilozi

  • SF IPTV Logo znaci.zip
    455,3 KB · Pregleda: 56
Natrag
Top