Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

• Hvala svima na 1 900 000+ postova & 500 000+ tema!

Logo Znaci V1

• Začetnik teme Poverenje
  • Datum pokretanja
kljuki29

kljuki29

Momci, svaka cast na ulozenom trudu, koristim ove logo-e u Kodi 17 sa Titan skinom i izgledaju fenomenalno.:opaaa:

misa98zvezda

misa98zvezda

Mora da ti se u m3u fajlu tagovi poklapaju. Imas objasnjenje na forumu u nekoj temi. Potrazi.

A

amilino

Hvala na odgovoru ali ne mislim ovu količinu tema pretraživat. Tražilica ne radi baš dobro.

kljuki29

kljuki29

Nije dovoljno da postavis osnovni URL u PVR Simple IPTV client-u i da ti vuce logo programa. Moras u m3u listi kod svakog programa definirati koju png sliku koristis kao logo za taj program. One se nalaze na gornjoj adresi, upisi je u browser i pojavit ce se spisak svih logoa. Pri unosu moras paziti na to da bilo koji razmak u imenu fajla zamijenis sa %20 inace nece raditi.
Primjer: za program HRT 1 unos bi bio tvg-logo="HRT 1.png" ali to nece raditi, moras staviti tvg-logo="HRT%201.png". Analogno tome podesis nazive za ostale i sve pet.
Evo u prilogu ex-yu dio moje liste sa definiranim nazivima pa si mozes (mozete) vidjeti kako to treba izgledati. Ukoliko si podesio da ti EPG vuce sa SF imat ces i EPG, u PVR Simple IPTV client-u ne trebas unositi tvg-id i tvg-name, vuce ih iz imena programa. Grupe programa podesi kako tebi odgovara.
Nadam se da ti je ovo barem malo pomoglo.

Prilozi

boki71

boki71

Uz duplu Anu...
Administrator
Ne pa sve smo mi to nebrojeno puta objasnili i napravili usput razne alate koji ce olaksati...samo treba citati malo po forumu...

loga u kodi mozes vuci sa servera direktno ili skinuti ih u racunar i vuci odatle....ako vuces iz racunara ide ti bez onih 20 a ako vuces iz servera sa 20...

evo skripte koja downloaduje jednim klikom sva loga sa naseg servera i pakuje ih u data 2 folder.......

Kod:
http://www.mediafire.com/file/swmoz36m891y394/SF+Loga+download.zip

zatim i dva alata koji ti kreiraju listu od tvoje liste to jest uskladjuju je sa nasim epg i logom - bez 20 koristis ako vuces loga iz racunara a sa 20 ako vuces sa servera direktno...

Prilozi

boki71

boki71

Uz duplu Anu...
Administrator
SF IPTV LOGO

Odvojio sam malo slobodnog vremena i napravio aplikaciju ,jednostavniju i lepsu za download svih nasih loga za tv kanale...Ako vucete SF loga 1 by Poverenje sa naseg servera nalaze se na sledecoj adresi...

Kod:
http://epg.serbianforum.org/logo_znaci/
Ako zelite ih sve downloadovati i vuci ih iz svog racunara mozete jednostavno to uraditi pomocu aplikacije......

:download:

Prilozi