Logo Znaci V1

Učlanjen(a)
30.04.2013
Poruka
3.249
Evo kolega Mileru , spakovao sam ti u Rar fajl, to su logotipovi koje radio Poverenje 0, imaš stare beIN Sports dok su bili Francuski, i ima verzija za Špansko tržište, spakovao sam ti i ove najnovije, drugih nema.

Tematski beIN Sports.rar 3.3 MB
Kod:
[url]https://mega.co.nz/#!58UnFShA!VOLJuYqz6cybBBWwXohpcwqUoagWMsoASFF8TaXnaAM[/url]
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
hvala na pomoci tebi Milojkovicu i bokiju ali izgleda da se mi nismo sasvim razumjeli....treba mi logo za bein sports kanal.....znaci onaj bez broja.....izgleda da ga jos i Poverenje 0 nije napravio pa ga zato niko nema.....

bein_sports.jpg
 
Učlanjen(a)
30.04.2013
Poruka
3.249
hvala na pomoci tebi Milojkovicu i bokiju ali izgleda da se mi nismo sasvim razumjeli....treba mi logo za bein sports kanal.....znaci onaj bez broja.....izgleda da ga jos i Poverenje 0 nije napravio pa ga zato niko nema.....

bein_sports.jpg
Nema takav, samo ovaj sa Francuskom zastavom, ja čuvam sve faljove sa logotipovima, ovo je Poverenje do sada izradio, ili da mu naručiš da ti izradi takav bez numeracije...
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
pa mora biti takav ako postoji taj kanal....vidi na prethodnoj stranici....stavio sam screenshoot upravo toga......
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.885
Jedno pitanje

Dali moze neko da stavi Bein Sport Logo od 1 do 15 HD

Pozdrav
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Takodje kada ispadne slobodnog vremena Poverenju 0 ako je moguce sledece...

Super Sport 1 ALB
Super Sport 2 ALB
Super Sport 3 ALB
Super Sport 4 ALB
AXN Adria
CineStar Action
Sport Klub 3 HR
 
Natrag
Top