Logo Znaci V1

Učlanjen(a)
15.05.2014
Poruka
1
Mozeli neko molim vas da napravi ove logos za Australske kanale
Kod:
http://www.lyngsat-logo.com/tvcountry/au_1.html
 
Poslednja izmena od urednika:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
SF EPG I LOGO U XBMC

Desava se da se ponavljaju stalno pitanja vezano za logo i epg u XBMC.Tema je stara dosta dugo a ljudi ne prate kompletnu temu i ne citaju promene koje su nastale u medjuvremenu.Posto se startuje aplikacija otvoric se prozor u kome se klikom misa moze downloadovati Kodi,Xbmc 13.2 ili SF portabl XBMC u mojoj izradi....Posto kliknete na XBMC koji zelite downloadovati,na desktopu ce vam se pojaviti prazan folder i sacekajte par minuta u zavisnosti od vase brzine downloada i u taj folder ce se pojaviti zeljena verzija XBMC...Nemojte zatvarati aplikaciju dokle god vam se u folderu ne pojavi zeljeni XBMC.....

1e20bc.png


Na drugoj strani aplikacije klikom misa mozete downloadovati gotovo sva TV loga koja je Poverenje napravio,a to je 3200 loga te 328 za Android kao i 32 loga provajdera.Postupak downloada je isti kai i kod xbmc.Posto kliknete na SF TV Logo na desktopu ce vam se pojaviti prazan folder i sacekajte desetak minuta u zavisnosti od vase brzine downloada i u taj folder ce se pojaviti sva gore pomenuta loga...Nemojte zatvarati aplikaciju dokle god vam se u folderu ne pojave tv loga....
Izborom Adrese otvorice vam se notepad dokument u kome se nalaze sve adrese vezano za EPG i Loga to jest adrese na kojima se oni nalaze a takodje i adrese koje trebate upisati u pvr simple ako zelite vici epg i logo preko uRL.Posto izaberete Lista deo downloadovace vam se kreirana lista sa uskladjenim epg i logom za sve sto se nalazi na SF serveru i sluzice vam ako koristite Kodi a hocete vuci epg i logo sa URL.Strimovi otvara browser sa nasom stranicom Internet TV.Takoddje ako izaberete Epg otvorice se browser sa stranicom od SerbianForun EPG gde mozete videti tagove za zeljene programe i postavite u listi isto takve ako mislite da vam epg radi.....

Video obuhvata u visokoj rezoluciji kompletno postavljanje SF EPG i LOGA u XBMC na oba nacina ,dakle ako se vuce lokalno iz racunara ili preko uRL....Odgledaje video i nemozete pogresiti i postavljati suvisna pitanja posle toga....

292c4e.png


:download:

Kod:
http://www.mediafire.com/download/t91skf12fx227yc/XBMC+SF+Epg+i+Logo.rar
 
Učlanjen(a)
26.12.2014
Poruka
22
Uspeo sam da dobijem logoa samo na toj listi koju imam za tv imam mnogo malko logoa na kanalima samo 3 :( mugu li dobiti neku drugu ipv listu kanala gde mugu da imam mnogo vece loga unapred blagodaram pozdrav.NA svima sa foruma Srecna nova godina
 
Učlanjen(a)
19.09.2014
Poruka
3
pozdrav svima imam jedno pitanje ako moze neko da mi pomogne,imam listu kanala za xbmc,i radi solidno ali nikako da nadjem neku listu za kanale,arena sport,sport klub, rts1 2 i kada uspem sta da nadjem dan ili dva i gotovo,ako neko moze da mi pomogne
unapred zahvalan...
 
Učlanjen(a)
26.12.2014
Poruka
22
Zdravo dali moze neko da mi da primer kako da ubacim u streamnig listu da mi samo ubacue iz foruma logo znakova da ne moram sam da ubacuem poedino za svaki kanal blagodaram unapred :)
 
Natrag
Top