Logo Konkurs

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
24.05.2010
Poruka
41
Ne interesuje mene pozicija ja ovo radim za ortaka...Majmune to sto ti govoris je hate speech,a ja ne pokusavam da ga citam.Ako te bas ne interesuje ae skini radim pa ostavi druge koje interesuje.Jeste mene interesuje i cekaj sad sam budala sto me interesuje nagrada.Ajde bre budi zreo i idi odavde.
 
Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
Molim vas bez prepucavanje! Ovo je mjesto gdje treba da okačite svoj prijedlog za logotip foruma, a to što vas dvojica radite, ne vodi nigdje.
 
Član
Učlanjen(a)
18.05.2009
Poruka
119
hate speech hahahaha pa ko ovde koga vređa? hahaha ne verujem
ajde da ne spamujem više temu.želim ti puno uspeha! hahahha koji car :stupid:

update
pa zar nije trebao logo da se pošalje na mejl a ovde da se postavljaju pitanja? hmmm ok evo onda i mog
 

Prilozi

  • SerbianForumlogo.jpg
    SerbianForumlogo.jpg
    29,3 KB · Pregleda: 79
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
30.04.2010
Poruka
25
serbianforumlogo.png


ili ovako:

logobezsmajlija.png



Pa sta mislite? :)
 
Član
Učlanjen(a)
24.05.2010
Poruka
41
ajde molim te ne ponasaj se ko onaj...
DAJEM KRITIKE JER TO VOLIM.
Font se ne slaze,jer ti je sa jedne strane debeo a jedne tanke,i jednostavno se ne uklapa.
Samo opusteno mozes da potamnis malo jer se jedva vidi,ne treba ti smajl taj pored toga.Drop Shadow se ne koristi za logovoe nikad,tako ga izbrisi.
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
Vas dvojica razmenite brojeve telefona pa preko fona se svadjajte...Okaci radi ako imas,ako nemas cuti i komentarisi druge radove,jer ovo vase prepucavanje je smesno i sramotno!!!!





Ko nema pametno sta reci NEKA CUTI!!!!
 
Član
Učlanjen(a)
24.05.2010
Poruka
41
Vas dvojica razmenite brojeve telefona pa preko fona se svadjajte...Okaci radi ako imas,ako nemas cuti i komentarisi druge radove,jer ovo vase prepucavanje je smesno i sramotno!!!!





Ko nema pametno sta reci NEKA CUTI!!!!

Ako vec kacis rad.Sta mislis zasto ga kaci...vec 3 godine dajem kritike,i primam ih,i znam kako je,samo vecina srba ne interesuje to,i nezna sta je to.Te kritike sto ja dajem je u pokusaju da ih poboljsam.

Ne ti si skinuo Drop shadow,ali font je ostao isti,mozes ti da ga ostavis tako kakav je ali bi ti preporucio da ga promenis.
 
Član
Učlanjen(a)
30.04.2010
Poruka
25
Ako vec kacis rad.Sta mislis zasto ga kaci...vec 3 godine dajem kritike,i primam ih,i znam kako je,samo vecina srba ne interesuje to,i nezna sta je to.Te kritike sto ja dajem je u pokusaju da ih poboljsam.

Ne ti si skinuo Drop shadow,ali font je ostao isti,mozes ti da ga ostavis tako kakav je ali bi ti preporucio da ga promenis.

Ma necu da menjam font, nekako mi je ovako lepsi... :dance2:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top