Logo Konkurs

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
16.02.2010
Poruka
31
super!

slazem se da je super konkurs, i naravno da cu pokusati nesto... samo mi se ne svidja sto mora lezaljka, zasto ne nesto slicno, ili ako bas mora, stavite onda sliku samo lezaljke da mozemo da je obradimo lepo...
 
Član
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
1
Hmm

Prva stvar je zamerka na sputavanje kreativnosti i uslovljavanje na pridrzavanje pravila! Pravila kod izrade logotypa postoje ali ne u ovakvom obliku, sto je jako nezahvalno sa vase strane. Uradicu logotype zato sto to volim da radim a ne zbog nekakvih nagrada!
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
hm...kad meni klijenti traze da u nesto novo ubacim nesto postojece onda mi obicno daju to postojece...
nadam se da ce "staff" okaciti stari logo u nekom "sirovom formatu", ili samo lezaljku da bi ljudi mogli da je iskoriste u novim radovima.
hvala

Ako vec trazhite to,chovek je u pravu. Postavite u PSD formatu lezhaljku (ne zna svako da skine sliku sa sajta i da je obradi).
A i shto su vec rekli...kakva je to kreativnost kad mora da bude zelena boja,lezhaljka,ime i prezime sajta...Chemu onda novi logotip?
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2010
Poruka
5
Probacemo,pa sta bude.Mada bi prva nagrada mogla da bude loza na Marakani.
 
Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
1
i meni se dopada postojeći logo a sa ovolikim ograničenjima ni ne mislim da se može nešto drastično promeniti.
u svakom slučaju dobar marketinški potez samo napred!
pozzzz
 
Član
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
18
ja mogu da vam odradim komplet logo u photoshopu samo recite sta treba i dobijate vrhunski logo ili mogu ja nesto smisliti ali ako imate nesto odredjeno kazite
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2010
Poruka
64
je'l vam odgovara ova lezaljka lenštine samo ležite i kukate kad je rečeno ležaljka onda ima da bude ležaljka, a sad na posao wacko2wacko2
i nek najgori popedi ;);)




de je bre moja lezaljka u psd ja je zakacio a ono nista
f91ac78ac4df.jpg
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Ma nema problema, samo ne znam zasto mi Google stalno nudi da mi prevede ovu stranicu sa hrvatskog. Mozda zato sto je sve pisano latinicom.

A moze li u bmp formatu ?
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top