Lockerz - Bilo koji ''tehnicki'' uredjaj besplatno!

Član
Učlanjen(a)
10.10.2009
Poruka
8
ime sajta je lokerz i mozes da udjes na njega samo sa pozivnicom.ljudi koji te pozivaju dobijaju poene ako se prijavis preko njih,i naravno svi navedeni uredjaji imaju svoju cenu u poenima,sto znaci da ne mozes da narucis ,recimo, MacBook Air, 13-inch, Aluminum ako nemas 2000 poena.jedino sto nisam siguran da li ti ga onda posalju za dz(u sta sumnjam) ili ga (sto je mnogo verovatnije)prodaju po mnogo povoljnijim cenama.u svakom slucaju nista ne kosta, pa ko hoce neka se javi.
 
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
3
Hajde objasni mi o čemu se radi, pogotovo mi objasni za MacBook Pro 13-inch - Aluminum, kako do njega može za džabe
 
Član
Učlanjen(a)
10.10.2009
Poruka
8
lokerz

ovako,
ime sajta je lokerz.com i na njega ne mozes da udjes ako te neko ne pozove.
Ako ti ja posaljem pozivnicu automatski dobijam dva poena, a to vazi za sve clanove koji pozivaju ljude da se prijave preko njih.
Tesko da oni poklanjaju takvu robu, nego , po mom misljenju, prodaju za manju cenu.
Nista ne kosta, pa nije lose da se proba.
Ako si zainteresovan posalji mi mail na ilicmire@yahoo.com i saljem ti pozivnicu.
 
Član
Učlanjen(a)
20.04.2009
Poruka
102
ovako,
ime sajta je lokerz.com i na njega ne mozes da udjes ako te neko ne pozove.
Ako ti ja posaljem pozivnicu automatski dobijam dva poena, a to vazi za sve clanove koji pozivaju ljude da se prijave preko njih.
Tesko da oni poklanjaju takvu robu, nego , po mom misljenju, prodaju za manju cenu.
Nista ne kosta, pa nije lose da se proba.
Ako si zainteresovan posalji mi mail na ilicmire@yahoo.com i saljem ti pozivnicu.
aj jesi li ti nesto dobio ili neko drugi i za koliko dana je to stiglo??
 
Član
Učlanjen(a)
10.10.2009
Poruka
8
naravno da nisam nista dobio.
da jesam vec bih to napisao...
i kao sto rekoh, ni sam ne znam kako tacno radi, kao sto ni ostali ne znaju(sudeci po postovima koje su ostavili)!
 
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
1
evo da se i ja javim na ovu temu, več neko vrijeme sam registriran na lockerz-u odprilike neka 3 tjedan i imam 162 boda! planiram si uzeti iPhone od 8 giga (za pravu ruku dosta), sad samo treba čekat 15.-ti i skupljat bodove ako treba nekom pozivnica neka se slobodno javi u privatne poruke ili koga nešto zanima neka pita! ;)
 
Član
Učlanjen(a)
08.11.2009
Poruka
11
i ja bi nesto

"Samsung - 40"" Class/1080P/120Hz/LCD HDTV"
ja bi ovo ako se deli za ''DZ''smile3
 
Natrag
Top