Lockerz - Bilo koji ''tehnicki'' uredjaj besplatno!

Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
790
па знам и ја исто неке које су добили...а иначе ја сам чуо од тог једног пријатеља да мајице неће више да се деле бар тренутно и да касне са испорукама али ће их бити...и да ће као бити тај ресток сада у децембру...а после нове да ће поени да се повећају...односно да ће производи више да коштају...:)
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
па знам и ја исто неке које су добили...а иначе ја сам чуо од тог једног пријатеља да мајице неће више да се деле бар тренутно и да касне са испорукама али ће их бити...и да ће као бити тај ресток сада у децембру...а после нове да ће поени да се повећају...односно да ће производи више да коштају...:)

JA sam dobio mail od Lockerz a da majicu moje veličine XXL nemaju na lageru ali da će je imati tokom decembra,jer im stiže isporuka majica,a veliki broj su već podelili...Tako da su napisali takođe da ću majicu svakako DOBITI ali po mojoj sdresi kažu da će to tek biti u janurau...

A za restok je bilo obaveštenje da će biti u Decembru,sredinom mjeseca...pa skupljajte bodove,ja skupljam ;) :dance2:
 
Član
Učlanjen(a)
01.05.2009
Poruka
3
Sad sam procitao da od ponedeljka krecu ponovo da rade.
Jel se majica dobija kad se postane z-list member?
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
790
ja sam dobio mail od lockerz a da majicu moje veličine xxl nemaju na lageru ali da će je imati tokom decembra,jer im stiže isporuka majica,a veliki broj su već podelili...tako da su napisali takođe da ću majicu svakako dobiti ali po mojoj sdresi kažu da će to tek biti u janurau...

A za restok je bilo obaveštenje da će biti u decembru,sredinom mjeseca...pa skupljajte bodove,ja skupljam ;) :dance2:


ахам..то сам и ја сад прочитао...било је као обавештење...ја сам постао з мембер пре недељу дана...али још ми није стигао никакав маил за потврђивање да ћу добити мајицу...после колико времена је теби стигло ?
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
ахам..то сам и ја сад прочитао...било је као обавештење...ја сам постао з мембер пре недељу дана...али још ми није стигао никакав маил за потврђивање да ћу добити мајицу...после колико времена је теби стигло ?

Nisam baš siguran,pa oko 2 sedmice je prošlo otp...nije manje sigurno...
 
Član
Učlanjen(a)
05.11.2009
Poruka
109
JA sam dobio mail od Lockerz a da majicu moje veličine XXL nemaju na lageru ali da će je imati tokom decembra,jer im stiže isporuka majica,a veliki broj su već podelili...Tako da su napisali takođe da ću majicu svakako DOBITI ali po mojoj sdresi kažu da će to tek biti u janurau...

A za restok je bilo obaveštenje da će biti u Decembru,sredinom mjeseca...pa skupljajte bodove,ja skupljam ;) :dance2:

P.S. Kazem ja da trebas na dijetu... :blum3:
 
Natrag
Top