Ljubavni problem

Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
i ja isto mislim tako black osecam da me laze moracu da raskinem necu mu se javljati od danas ...

moj savet ti je da promenis broj. kupi novu karticu i mirna bachka. izbegavaj mesta na kojima bi mogla da ga sretnes a ako se kojim slucajem dogodi, prodji pored njega kao pored spomenika. musko sam, znam sta nas do srzi pogadja.

drzim ti fige ....
 
Poslednja izmena:

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Čim raspolažeš sa takvim informacijama,a i dalje je on u nekoj tvojoj priči - prvo moraš da razgraničiš da li ti je još uvek stalo do njega ili nije!
Ako jeste - najgore što možeš uraditi je da dozvoliš da te "vrti oko malog prsta"! A,najbolje jeste da pokušaš otvoreno da razgovaraš o svemu i na taj način vidiš na čemu si...
Ako ti nije stalo do njega - šibaj dalje! Nije život baš tako kratak kao što neki misle...
Da se nekoj mojoj drugarici takvo šta desi - ja bih joj savetovao da ga ostavi i ide dalje...
A,jedino mi nije jasno zbog čega drugarica neće da te sasluša?
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Ovo sto ti je preporucio Crni Carobnjak je sasvim OK. Ako si zgodna cica kao sto mislim da jesi......nadji nekog zgodnijeg i lepseg dasu......pa kad te vidi sanjim......ima da mu " Zagori Corba ".......a ......ti ga i ne primecuj ( ako ipak pogledas u negovom pravcu ..." Gledaj Kroz Njega " ).....kao da ga ne poznajes.....yes3 Neka malo pati...." Krelac "......yes3
 
Član
Učlanjen(a)
28.04.2010
Poruka
1.625
Otkaci se ga sestro i njega i drugaricu. Ako ti treba vreme da ga zaboravis, lepo otidi do frizera, promeni friz, kupi lepu haljinu, doteraj se da budes jos lepsa, izbegavaj mesta gde se on nalazi, idi na letovanje.Leto je i uzivaj. Nije jedini.
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
968
ovako necu ga zvati uopste ako me prvi nazove pitacu ga da ozbiljno razgovaramo
mada nasi ozbiljni razgovori uglavnom se odvijaju tako sto ja non stop pricam a on samo govori okej ili se brani cutanjem tako da se ponovo pribojavam toga jer me to njegovo cutanje toliko iznervira i onda ga oteram u k .... samo je jednom za godinu dana pricao samnom ozbiljno i to kada je uvideo da sam se ohladila i onda se zabunio i ...

mogu odmah naci drugog al to nije poenta svesna sam svojih kvaliteta ali ako dodje do raskida uzivacu u slobodi jedno vreme ako uspem ...

drugarica me je saslusala ali kada je cula pricu nije ni sacekala da zavrsim vec je rekla odmah otkaci to
 
Član
Učlanjen(a)
28.04.2010
Poruka
1.625
Ako te bude nazvao i ti bi htela da ozbiljno porazgovaras sa njim...., mislim da mu sa time dajes jos jednu sansu, pa ce se prica opet ponoviti a ti ces ponovo patiti. Jer on tebe uopste ne slusa kada razgovarate. Znaci ne zanima ga. Ja sada ne znam koliko je ta vasa veza "ozbiljna".Ja mu licno ne bi pruzila nikakvu sansu. Sve je rekao i pokazao sa svojim ponasanjem.A ti prespavaj pa ponovo razmisli sta ces uraditi.
 
Natrag
Top