Ljubavni problem

Član
Učlanjen(a)
08.06.2010
Poruka
1
E ovako,imam jedan problem sa curom koja mi se svidja pa bi voleo da mi kazete sta mislite o ovome.Ima jedna cura koja mi se svidja vec par meseci,a mislim da se i ja njoj svidjam jer gleda non stop u mene.Moji drugovi su to primetili pa me cesto zezaju za nju.Kad je pocela da se raspituje za mene ja sam skupio hrabrosti da joj posaljem poruku(sto nije bilo lako jer je mnogo uobrazena).Dosta smo pricali i uglavnom ona je presla odma na stvar i pitala sta ocu od nje.Kad sam ja rekao da mi se svidja ona nije htela da prizna da se ja njoj svidjam vec je rekla da saznam pa da joj se javim,kao trebace mi :).Mislio sam da je to to ali njene drugarice su mi rekle da ne mogu one da mi kazu nego da pitam nju ponovo jer ce mi reci.Problem je nastao kad sam joj poslao poruku da mi prizna tako nesto na fejs i na mobilni a ona nije odgovorila ni na jednu!Njena drugarica mi je rekla sta god da sam je pitao kao dobro je to opusti se i slicno...To je bilo pre 10-ak dana samo jednom sam je video u disko pre 3 dana jer njoj jos traje skola a meni je zavrsila.To vece takodje nije odvajala pogled od mene a ta njena drugarica mi je prisla par puta i malo me zezala za nju...Inace nikada nije imala momka.Sta vi mislite o ovome i sta bi po vama trebao da uradim ?
 
Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Sviđaš joj se,nema sumnje u to.

Ako nije imala momka,onda je vjerovatno stidljiva.

A i ti si pogriješio,trebao si joj prići u klubu i pokušati nešto. :)
Srećno!
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Kako kaze " Bora " za take......

" Slusaj sine...obrisi sline....jos si alav.....jer si balav..."
" Uprsko si do jaja "
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Još jednom je nađi, reci šta imaš, kaži da je igrarijama kraj, ako nastavi po starom-okreni se i idi... Posle toga malo glumi ludilo, ignoriši je, doći će sama kao "bela lala"... ;)
 
Učlanjen(a)
15.04.2010
Poruka
341
Burazeru to nije cura već energetski Vampir..Što joj više želiš da pridješ više ćeš da patiš ona se time hrani..Hipno pogled koji ti upućuje je ustvari hipnoza koja te opčini da misliš samo o njoj..Non stop imaš osjećaj kao da te ona gleda okrećeš se tražiš je ..Moj savjet iskreno da pročitaš nešto o energetskim vampirima i da poduzmeš korake i spasiš sebe..P.s. Energetski vampiri ne vole onaj osvježavajući miris BRUT..probaj se s njime namirisat ako bude pobjegla od tebe znat ćeš da sam upravu..pozdrav i Čuvaj se!!!
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
254
Batice, takve vrste femkanja meni lično ŽEŠĆE idu na nervus pudendus (da ne budem bezobrazan)! Savet matorog đubroša- 'prikolji' prvo što ti padne pod ruku, al, najbolje da bude iz njene okoline, pa da i ona vidi... Stav je malo radikalan, ali na ljutu ranu, ljutu travu...
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
968
danas sam videla mog decka kako sedi u kaficu,sve vise sam mu se priblizavala on me nije video i krenuo je kuci i zapazio me je i posle mi je prisao okej ali me je povredilo to sto mi nije javio da je tamo pa onda kada se svadjamo i prebacim mu nesto ili da ga napravim ljubomornim on kaze kako mu se svidja jedna devojka koju ne podnosim da je jebo itd da bi mi on sam danas rekao kako ona radi u tom kaficu gde je bio jako sam povredjena mislim da je tamo sedeo zbog nje i da mu se ona svidja ali on se kune da ne u fazonu ruzna mu je ima ruzan nos i tako to ali ja mu ne verujem ne znam sto mislim da laze cak sam ubedjena da me je prevario sa njom i ne bi mi ni javio da je bio tamo da ga slucajno nisam videla i ko zna koliko je puta bio tamo ... molim vas ima li neko neki dobar savet drugarica nije htela ni dame saslusa i rekla mi je da ga ostavim i kada mu kazem nesto sto je istina on nece da mi idgovori nego ga zaboli verovatno i prekine mi vezu ...
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
citiram: "svidja mu se, jebo je itd....ima ruzan nos, nije njegov tip..."

meni ovo ne pije vodu. uopste. otkaci ti to sestro dok imas vremena i dok si jos mlada i jedra. preseci u startu dok je sveze ....
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
968
i ja isto mislim tako black osecam da me laze moracu da raskinem necu mu se javljati od danas ...
 
Natrag
Top