Live Tv i instalacija IPTV Simple u XBMC

Učlanjen(a)
29.11.2010
Poruka
1
Ja sam totalni početnik u korišćenju XBMC-a. Pokušavam da instaliram pvr klijent, ali mi ne uspeva. Naime kada skinem ovaj klijent i odradim po uputstvu(učitam ovaj klijent), nemam opciju PVR Clients! Imam ostale opcije sa slike ali ovu ne.
Da li može pomoć kako da instaliram PVR Client?
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
172
Ako si pratio Bokijevo uputstvo nemoz da omanes. Koji xbmc? Ako je ver 12 iliti frodo moras valjda sam da instaliras addon pvr.iptvsimple.1.6, ako je gotham ili kodi vec je integrisan. Moras da ga ukljucis kad ga instaliras, i konfigurises tj ubacis neku listu u njemu. Jesi isao u system - settings - live tv - general i cekirao enable? Nesto si propustio jer je boki sve detaljno objasnio
 
Učlanjen(a)
13.08.2009
Poruka
1.513
mozda ce pomoci nekome ko pokusa da enable live tv na android boxu,dakle sve sam uradio po upustvu stavio m3u listu ,medjutim nigde se na pocetnom ekranu ne pojavljuje opcija TV,sve dok nisam android box iskljucio iz struje na nekoliko sekundi i ponovo ukljucio tek tada se pojavio TV na pocetnom ekranu KODIJA ,dakle i to smo resili!!!
 
Učlanjen(a)
10.05.2014
Poruka
75
Ma nema tu grseske Boki je mastor ja sam sve sam to naucio prije godinu dana i imam minix 8 android box radi super eto hvala Bokiju na pomoci
 
Učlanjen(a)
13.03.2013
Poruka
28
Ma nema tu grseske Boki je mastor ja sam sve sam to naucio prije godinu dana i imam minix 8 android box radi super eto hvala Bokiju na pomoci
Da li ti radi Quasar addon? Ja imam isti takav box i nakon 15 min gledanja filma izbaci me na početak Quasar addona ?
Podešeno mi je da mi skida na vanjsku pohranu(USB 32GB)
 
Učlanjen(a)
06.08.2016
Poruka
1
Pozz!Nov sam na forumu ali eto nekoliko sati iscitavam teme vezane za kodi pa sam zakljucio da moram da molim za ono sto mi treba!Zivim u irskoj i kao sto znate pocele su olimpijske igra a posto me ne zanima uspeh iraca i britanaca trebala bi mi .m3u lista sa eto samo dva kanala rts i rts2 programima da mogu da pratim nase!a posto nemam vremena da iscitavam 7800 stranica linkova i zivih strimova moze li neko da mi posalje ta dva linka u notepadu da ubacim u kodi i ustedim puno vremena !Hvala unapred!
 
Član
Učlanjen(a)
13.04.2010
Poruka
105
Pozz!Nov sam na forumu ali eto nekoliko sati iscitavam teme vezane za kodi pa sam zakljucio da moram da molim za ono sto mi treba!Zivim u irskoj i kao sto znate pocele su olimpijske igra a posto me ne zanima uspeh iraca i britanaca trebala bi mi .m3u lista sa eto samo dva kanala rts i rts2 programima da mogu da pratim nase!a posto nemam vremena da iscitavam 7800 stranica linkova i zivih strimova moze li neko da mi posalje ta dva linka u notepadu da ubacim u kodi i ustedim puno vremena !Hvala unapred!
Instaliraj Orion tv za Android, tu ima i rts1 i rts2. Malopre sam tako gledao vaterpolo.
 
Natrag
Top