Live Tv i instalacija IPTV Simple u XBMC

Učlanjen(a)
27.03.2014
Poruka
2
sve sam napravio kao gore navedeno ali kad ubacim neku listu kanala i kad odem na live tv chanels nema kanala ?
 
Učlanjen(a)
10.05.2014
Poruka
75
Malo nas muci hahaha ono sto mu je pokriveno to je vazna stvar bilo bi super ako nam otkrije hvala vec se mucim 3 dan i nista se ne desava
 
Učlanjen(a)
07.03.2013
Poruka
5
Pozdrav,uradio sam sve kao u tutorijalu,ubacio sam .m3u listu koju sam nasao na forumu,to jeste dve sam isprobao bez epg podesavanja i logoa,restartovao i na oba su mi se pojavila lista sa kanali ali kad kliknem na bilo koji kanal nece da pusti nijedan! Kaze working odradi ali nista...u cemu gresim jel moze pomoc? Da li to ima veze sa tim listama da nisu u funkciji ili je do neceg drugog...kazem kanale je ocitao ali nista...da li moze neko da da listu kanal koji sigurno funkcionisu da probam da ubacim da vidim da li sam u nekom drugom podesavanju pogresio...
Unapred zahvalan za svaku pomoc.
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Ma kakav problem? Treba neko da razbije glavu razmisljajuci sta vas muci? Sta je ovo:

Malo nas muci hahaha ono sto mu je pokriveno to je vazna stvar bilo bi super ako nam otkrije hvala vec se mucim 3 dan i nista se ne desava

O cemu pricate vi, sta je pokriveno? Na sta se odnosi ovj post? Niko mu nije odgovorio jer nije ni objasnio problem koji ga muci, ako hoces da ti neko odgovori lepo napisi gde je zapelo pa ce da se nadje neko i odgovori.
 
Učlanjen(a)
07.04.2014
Poruka
163
Nista nije pokvareno,nego sve lepo uradim i kad ubacim listu,kanali se ocitaju i EPG radi ali kada kliknem da pokrenem neki kanal samo pise working i onda nista
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Onda ne radi lista, kanali ne rade. Isprobaj u VLC pa ako javi gresku onda su mrtvi linkovi.
 
Učlanjen(a)
07.04.2014
Poruka
163
Ali neki linkovi nemogu da se pokrenu preko VLC-a a preko XBMC se pokrenu pa mi to nije jasno
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Preko Simple playera mogu svi ja mislim, ne koristim ga licno. Ali ako ne ucitava u XBMC i samo se vrti working onda su linkovi mrtvi. Ili ti linkovi ne mogu u XBMC :) Ali tipujem da su crkli vec.
 
Natrag
Top