LGB klan i ismevanje Isusa -odjeci u svetu

Zasto svet nije osudio LGB sramocenje Isusa Hrista?

  • Radije ce osuditi Srbiju

    Votes: 3 33,3%
  • Rimljanima 1:25-29

    Votes: 3 33,3%
  • Nisu obavesteni

    Votes: 3 33,3%
  • Osudili su LGB klan

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    9
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Ova bolest se iskljucivo leci covekovim sticanjem svesti o moralu, o svojoj pravoj prirodi, i trazenjem da Bog deluje na njegovo bice, i da mu da i fizicko, pa time i duhovno isceljenje - kako bi covek postao ono sto mu je Bog stvaranjem i namenio.

To i jeste fizicka bolest, ali samo u 1-2% slucajeva. Ostalo je uticaj sredine i drustva, covek nauci da bude gej! Ovo je potvrdila medicina, mada danas pod uticajem LGBT lobija i medicina menja stav.

Postoje ovakva iskustva isceljenja ovih ljudi i zena putem Bozanskog delovanja.

Jeste, mnogi su bili gej i vratili se u normalu. Jedan je cak bio transvestit pa postao Hriscanin, danas je ozenjen i ima decu.

Kaže da bi i oružje upotrebio da ga ima.

Nije mislio da treba upotrebiti silu protiv gej populacije, vec protiv vlasti koja ovo dozvoljava.. I Luter je govorio da se "evandjelje treba nametnuti macem"!

Ako ovako posmatramo, onda bi trebali da dozvolimo da nam siluju i decu po ulici! Pa zbog cega onda postoji vlast i policija i vojska, za cega sluzi mac, ako ne da zastiti gradjane od manijaka?

Ako se neko skida golisav po ulici zavodi decu, i po skolama uci pederluku, onda vlast mora da reaguje da zastiti tu decu i silom! A ako to ne uradi, onda narodu ne preostaje nista drugo, nego da vlast uzme u svoje ruke, jer od naroda vlast i potice! To je demokrarija, oni su sluge naroda, a ne mi njihove sluge! I moraju da izvrsavaju volju vecine naroda, a ne da stite tamo neku manjinu, ugrozavajuci prava vecine!

Kriva je drzava koja se prodaje mocnicima sveta, ali i crkva koja je dovela svet u stanjebneznanja i duhovnog mrtvila - svojim nepropovedanjem jevandjelja, i licnim primerom bezbostva

Kriva je i drzava i crkva sto premalo radi, ali ja bi rekao da su sve crkve krive! Jer niko ne dize svoj glas, ni po ovom pitanju ni po pitanju sprovodjenja globalizma. Eno i Putin je najavio uvodjenje "digitalne valute", koja ce omoguciti kontrolu ljudi i porobljavanje, sto vodi uvodjenju ziga..

Svi oni rade u sinhronizaciji, a ovaj rat u ukrajini to i dokazuje.. Iza svega stoji namera anarhije i kolapsa, posle cega ce oni iz pepela izgraditi novi svetski poredak, u srzi robovlasnicki.

Mislim da jedini narod koji se moze tome znacajno suprotstaviti jeste balkanski narod. Tu mislim na duhovni otpor..
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Nije mislio da treba upotrebiti silu protiv gej populacije, vec protiv vlasti koja ovo dozvoljava.

Kao da to nešto mijenja.

I Luter je govorio da se "evandjelje treba nametnuti macem"!

Pa kako je onda duh protest. mir, sloboda religije itd.

Ako ovako posmatramo, onda bi trebali da dozvolimo da nam siluju i decu po ulici!

Odakle ti to?

Ako se neko skida golisav po ulici zavodi decu,

Idi negdje van BG taj dan što je rekao Vučić. Otkuda djeca na ulici tada osim ako ih roditelji ne dovedu.

i po skolama uci pederluku,

To ste i zaslužili jer ste tolerisali preljubu, blud, nudizam itd.

onda vlast mora da reaguje da zastiti tu decu i silom! A ako to ne uradi, onda narodu ne preostaje nista drugo, nego da vlast uzme u svoje ruke, jer od naroda vlast i potice!

Nema na silu moralnosti. Nego ste to zaslužili jer van ne smeta još 10 seksualnih drugih grijehova.

To je demokrarija, oni su sluge naroda, a ne mi njihove sluge! I moraju da izvrsavaju volju vecine naroda, a ne da stite tamo neku manjinu, ugrozavajuci prava vecine!

Ne moraju kada je većina zla. Toj većini ne smeta npr. preljuba.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
3. Moj. 18 :22 S muškarcem ne lezi kao sa ženom; gadno je.
 
Natrag
Top