Letnji Konkurs

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
18.05.2009
Poruka
119
U prevodu pricas gluposti. I budi miran. Ono je najbolji foruM????? Samo cu reci looooool.

da budem miran? alo bre onlajn frajerčino hahhaa
šta da ti kažem, nekom je ovaj najbolji a nekom onaj.A ti si se verovatno pogubio pošto si ljakse pa ti odmah nije dobar aaaa koja klasika
i btw vlasnici foruma su jedni od zaslužnih za izgradnju sedmice a ti.....jao mojne me vučeš za jezik....:acute:
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
1
interesantno,
interesuje me gde mogu da pogledam sta to treba da radim da bi se prijavila na konkurs, da li cu dobiti neke informacijeyes3
 
Član
Učlanjen(a)
29.12.2009
Poruka
16
Postovani,ja bih zeleo da pokusam i dam sve od sebe za moda,ukoliko mi pruzite priliku.

Hvala Unapred!
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
A zanima me ono da ce mi rad biti pracen.Jel to znaci da li pisem postove ili sam samo aktivan.
 
Učlanjen(a)
27.04.2010
Poruka
1
Zahvaljujem se SF na brizi o svojim clanovima trenutno nisam u mogucnosti da vam nesto konkretno ponudim ali se nadam da cu vas skoro kontaktirati.S postovanjem nidzo visegrad
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2009
Poruka
5
eh ovako ja tek sad vidjela mail sa pozivom na konkurs,ako mogu...sta ja znam..imam 21 godinu...mogu postavljati filmove..muziku(samo techno i house) pa eto...vazda sam na netu,skidam filmove..caoooooooo
 
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
1
hvala na pozivu, ali ja koristim racunar na poslu i iz tog razloga nemogu bas cesto da boravim na forumu. :(
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top