Lepota žene

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Mi muškarci zagledamo obline. Napred,pozadi...ma sa svih strana... Sve je to OK i lepo je videti zgodnu devojku/ženu - meni to uvek popravi raspoloženje. yes3 Ali,ipak mislim (bar je kod mene taj slučaj) da je na ženi najjlepši pogled (ako me razumete)... Kad te pogleda i ti osetiš rock 'n' roll u glavi - to je to,to je lepota,to je žena...bre! :dance2::dance2::dance2:
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Lepo lice, pravilne crte, osmeh, "energija" koju širi oko sebe...
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2010
Poruka
157
Mi muškarci zagledamo obline. Napred,pozadi...ma sa svih strana... Sve je to OK i lepo je videti zgodnu devojku/ženu - meni to uvek popravi raspoloženje. yes3 Ali,ipak mislim (bar je kod mene taj slučaj) da je na ženi najjlepši pogled (ako me razumete)... Kad te pogleda i ti osetiš rock 'n' roll u glavi - to je to,to je lepota,to je žena...bre! :dance2::dance2::dance2:

Istina Istina

Sve je savrseno dok ne progovori

Ako i tad rockenroll ne prestane

To treba zeniti
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Kuku kod mene je obrnuto da begam ja ondaK.
962667.gif
 
Član
Učlanjen(a)
30.10.2009
Poruka
1.858
Neko rece obline ,mozda? Mada mislim za ozbiljnu vezu vaznije je ono sto se nalazi u glavi i izmedju usiju.Licno meni se svidja :pokret, rec,misao,paznja potom dolazi ona prava ljubav(kada imate leptire u stomaku,ponasate se detinjasto itd...).Zatim dolazi razumevanje ,briga za voljenom osobom i beskrajna sreca zbog bliskosti i budjenja pored voljene osobe. Toliko od mene.
 
Natrag
Top