Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

Lepota žene

• Začetnik teme Andjela 7
  • Datum pokretanja
Byk

Byk

Član
Mi muškarci zagledamo obline. Napred,pozadi...ma sa svih strana... Sve je to OK i lepo je videti zgodnu devojku/ženu - meni to uvek popravi raspoloženje. yes3 Ali,ipak mislim (bar je kod mene taj slučaj) da je na ženi najjlepši pogled (ako me razumete)... Kad te pogleda i ti osetiš rock 'n' roll u glavi - to je to,to je lepota,to je žena...bre! :dance2::dance2::dance2:

Rekontra

Rekontra

Član
Lepo lice, pravilne crte, osmeh, "energija" koju širi oko sebe...

atanas5

atanas5

Član
Mi muškarci zagledamo obline. Napred,pozadi...ma sa svih strana... Sve je to OK i lepo je videti zgodnu devojku/ženu - meni to uvek popravi raspoloženje. yes3 Ali,ipak mislim (bar je kod mene taj slučaj) da je na ženi najjlepši pogled (ako me razumete)... Kad te pogleda i ti osetiš rock 'n' roll u glavi - to je to,to je lepota,to je žena...bre! :dance2::dance2::dance2:
Istina Istina

Sve je savrseno dok ne progovori

Ako i tad rockenroll ne prestane

To treba zeniti

peca 29

peca 29

Član
Neko rece obline ,mozda? Mada mislim za ozbiljnu vezu vaznije je ono sto se nalazi u glavi i izmedju usiju.Licno meni se svidja :pokret, rec,misao,paznja potom dolazi ona prava ljubav(kada imate leptire u stomaku,ponasate se detinjasto itd...).Zatim dolazi razumevanje ,briga za voljenom osobom i beskrajna sreca zbog bliskosti i budjenja pored voljene osobe. Toliko od mene.