Šta je novo?

Lepota žene

• Začetnik teme Andjela 7
  • Datum pokretanja
Andjela 7

Andjela 7

Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.776
Šta po vašem mišljenju čini ženu lepom?

Byk

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Mi muškarci zagledamo obline. Napred,pozadi...ma sa svih strana... Sve je to OK i lepo je videti zgodnu devojku/ženu - meni to uvek popravi raspoloženje. yes3 Ali,ipak mislim (bar je kod mene taj slučaj) da je na ženi najjlepši pogled (ako me razumete)... Kad te pogleda i ti osetiš rock 'n' roll u glavi - to je to,to je lepota,to je žena...bre! :dance2::dance2::dance2:

Rekontra

Rekontra

Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.285
Lepo lice, pravilne crte, osmeh, "energija" koju širi oko sebe...

M

mojne011

Učlanjen(a)
17.07.2010
Poruka
508
prirodna lepota, nema sumnje, bez fasade.

atanas5

atanas5

Član
Učlanjen(a)
13.07.2010
Poruka
157
Mi muškarci zagledamo obline. Napred,pozadi...ma sa svih strana... Sve je to OK i lepo je videti zgodnu devojku/ženu - meni to uvek popravi raspoloženje. yes3 Ali,ipak mislim (bar je kod mene taj slučaj) da je na ženi najjlepši pogled (ako me razumete)... Kad te pogleda i ti osetiš rock 'n' roll u glavi - to je to,to je lepota,to je žena...bre! :dance2::dance2::dance2:
Istina Istina

Sve je savrseno dok ne progovori

Ako i tad rockenroll ne prestane

To treba zeniti

ljubopitljiva

ljubopitljiva

Član
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.069
Kuku kod mene je obrnuto da begam ja ondaK.

peca 29

peca 29

Član
Učlanjen(a)
30.10.2009
Poruka
1.858
Neko rece obline ,mozda? Mada mislim za ozbiljnu vezu vaznije je ono sto se nalazi u glavi i izmedju usiju.Licno meni se svidja :pokret, rec,misao,paznja potom dolazi ona prava ljubav(kada imate leptire u stomaku,ponasate se detinjasto itd...).Zatim dolazi razumevanje ,briga za voljenom osobom i beskrajna sreca zbog bliskosti i budjenja pored voljene osobe. Toliko od mene.