lažni učitelji i lažni proroci

LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
bruna nisu spalili hriscani,jer oni ne spaljuju,to me podseca na one iste koji se pasuju bombama danas.tako da bi se po rodovima prepoznali kako kaze Isus,jer svako drvo dobro daje samo dobar rod,azlo drbvo zli rod. Bog je to tako uredio i to se ne da pomesati.
Ђордано Бруно (итал. Giordano Bruno; 154817. фебруар 1600), је биоиталијански филозоф, астроном, и окултист погубљен као јеретик, јер су његове идеје биле у супротности за доктрином католичке цркве.Izvor: Wikipedia
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
1.691
Ђордано Бруно (итал. Giordano Bruno; 154817. фебруар 1600), је биоиталијански филозоф, астроном, и окултист погубљен као јеретик, јер су његове идеје биле у супротности за доктрином католичке цркве.Izvor: Wikipedia
sam si rekao ko ga je ubio.samo mesto katolička dodaj antihristova crkva.crkva koja je sve samo ne Hrsitova. ako je ona Hristova onda i marko kraljević može biti tvoj otac. ili če ge...

@mrsavkicu
nisi i dalje ništa odgovorio
mene zanima konkretan odgovor
a ne hiljadu rječi, praznih
razočarao si me
mislim da sam ti dao odgovor. Bog zna svoje pastire. ne brini se,oni će doći do tebe ,njihova poruka,samo da li si spreman da otvoriš uši tad.a posvećenje daje Bog. ni jedan apostol nije bio rukopoložen od kajafe ,jer oni su držali ovlašćenje da rukopolažu. pavle je bio kaos avle tamo rukopoložen da goni hrišćane,šta misliš ko ga je nakon je bačen na zemlju u pustinji rukopoložio potom,kajafa,sinedrion ili isus?
 
Poslednja izmena od urednika:
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
sam si rekao ko ga je ubio.samo mesto katolička dodaj antihristova crkva.crkva koja je sve samo ne Hrsitova. ako je ona Hristova onda i marko kraljević može biti tvoj otac. ili če ge...
Vidi, i ti si neki Don Kihot. Imaš neku svoju istinu u koju vjeruješ, i to je u redu, ali komično je kako je pokušavaš nametnuti drugima. Još savjetuješ da falisifikujem istoriju, kao što ti radiš, da bi ono što sam rekao bilo validno?! Ne, dragi moj, od istine se ne može pobječi, niti se ona može sakriti, a pogotovu ne tako smiješnom tvrdnjom o antihristovoj crkvi.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
1.691
Vidi, i ti si neki Don Kihot. Imaš neku svoju istinu u koju vjeruješ, i to je u redu, ali komično je kako je pokušavaš nametnuti drugima. Još savjetuješ da falisifikujem istoriju, kao što ti radiš, da bi ono što sam rekao bilo validno?! Ne, dragi moj, od istine se ne može pobječi, niti se ona može sakriti, a pogotovu ne tako smiješnom tvrdnjom o antihristovoj crkvi.
ako je ta tvrdnja smešna moderatore,onda ‚činiš sam smešnim smrt bruna od "nacista " onog doba! ja upravo govorim vrlo snažnu i moćnu tvrdnju da je reč o crkvi koja je sve samo ne Hristova. mesto da dobije 70 miliona (gde spada i bruno) za Hrista ona je ubila 70.miliona svojih protivnika. da li ti se još sve ovo čini smešnim,moderatore,ili napokon možeš ovde sa drugima raspoznati vuka od jagnjeta? zar je to toliko nepoznato tebi da nemaš pozornost na oličenje vučje od jagnjetove naravi? onda me razočaravaš ovog puta jer nisi nemudar do sada bio u kritici lažne crkve! a ja upravo postavih temu o lažnom učenju!
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
ako je ta tvrdnja smešna moderatore,onda ‚činiš sam smešnim smrt bruna od "nacista " onog doba! ja upravo govorim vrlo snažnu i moćnu tvrdnju da je reč o crkvi koja je sve samo ne Hristova. mesto da dobije 70 miliona (gde spada i bruno) za Hrista ona je ubila 70.miliona svojih protivnika. da li ti se još sve ovo čini smešnim,moderatore,ili napokon možeš ovde sa drugima raspoznati vuka od jagnjeta? zar je to toliko nepoznato tebi da nemaš pozornost na oličenje vučje od jagnjetove naravi? onda me razočaravaš ovog puta jer nisi nemudar do sada bio u kritici lažne crkve! a ja upravo postavih temu o lažnom učenju!
pa ako ti raspoznajes vuka od jagnjeta, onda ne bi trebalo u globalu da pricas tako, nego lepo reci na koga se to misli, posto svi znamo da i u katolickoj crkvi ima dobrih i ispravnih ljudi i vernika, kao i u svakoj drugoj
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
ako je ta tvrdnja smešna moderatore,onda ‚činiš sam smešnim smrt bruna od "nacista " onog doba! ja upravo govorim vrlo snažnu i moćnu tvrdnju da je reč o crkvi koja je sve samo ne Hristova. mesto da dobije 70 miliona (gde spada i bruno) za Hrista ona je ubila 70.miliona svojih protivnika. da li ti se još sve ovo čini smešnim,moderatore,ili napokon možeš ovde sa drugima raspoznati vuka od jagnjeta? zar je to toliko nepoznato tebi da nemaš pozornost na oličenje vučje od jagnjetove naravi? onda me razočaravaš ovog puta jer nisi nemudar do sada bio u kritici lažne crkve! a ja upravo postavih temu o lažnom učenju!
Svi mi znamo kakvu hipoteku nosi na vratu katolička crkva (o ovoj statistici ubijenih ne bih, jer takvu vrstu statistike svako prilagođava svojim potrebama), ali se ni po kakvim mjerilima i kriterijima, ta crkva ne može nazvati antihristova, kao, uostalom, ni jedna hrišćanska crkva. Naravno, čovjek može pričati šta mu padne na pamet, ali takve priče su kao komadići papra koje prvi vjetar odnese u nepovrat.
Šta je ovdje poenta? Pa to da je katolička crkva (i ne samo ona), sva zla radila za Hrista i u ime Hrista. Đordano Bruno nije spaljen u ime fašizma, to je nonsens, nego u ime Boga!
 
Član
Učlanjen(a)
11.05.2011
Poruka
1.251
ako je ta tvrdnja smešna moderatore,onda ‚činiš sam smešnim smrt bruna od "nacista " onog doba! ja upravo govorim vrlo snažnu i moćnu tvrdnju da je reč o crkvi koja je sve samo ne Hristova. mesto da dobije 70 miliona (gde spada i bruno) za Hrista ona je ubila 70.miliona svojih protivnika. da li ti se još sve ovo čini smešnim,moderatore,ili napokon možeš ovde sa drugima raspoznati vuka od jagnjeta? zar je to toliko nepoznato tebi da nemaš pozornost na oličenje vučje od jagnjetove naravi? onda me razočaravaš ovog puta jer nisi nemudar do sada bio u kritici lažne crkve! a ja upravo postavih temu o lažnom učenju!

Mrsavkicu, sto si se okomio na Katolicku crkvgu sa optuzbama da je spaljivala ljude (jeretike), pa spaljivale su ih i druge crkve, zasto si njih izostavio?
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2011
Poruka
1.562

Mrsavkicu, sto si se okomio na Katolicku crkvgu sa optuzbama da je spaljivala ljude (jeretike), pa spaljivale su ih i druge crkve, zasto si njih izostavio?
A šta tvoja Crkva misli o Katoličkoj Crkvi Vuče u jagnjećoj koži ?
Mnogo grđe i gore od mrsavkica, ali ti si sad našao da se praviš svetac !
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
1.691
da odgovorim svima. ovde je najpre pitanje postavljeno oko ubijenog bruna. ne mora se ovde naći tačnim da li 50 ili 70 mil. ako je jedan ubijen crekva je antihristova.tačno je da velika bludnica ima i svoje ćeri. uskoro će biti postavljena jasna prepoznatljiva spirala dve struje(samo dve ,ne više) lažne i prabve crkve ili kukolja i žitnice Božje u propovedi prorok jona(znak neznabošcima i jevrejima),pa ko je raspoložen može jasno raspoznati suštinu svega ovoga.
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
@kolega savkiću
ananija je čovjek koji je prvi položio ruke na pavla
djela apostolska
9:17
ode Ananija uše u spomenutu kuću i položi ruke na Savla te reče:
brate Savle poslao me Gospodin Isus koji ti se ukaza na putu
kojim si išao ovamo, da progledaš i da se napuniš Duha Svetoga
i odmah mu spade s očiju nešto poput ljuske i on progleda
ustade i bi kršten nato uze hrane i vrati mu se snaga

kakvo rukopolaganje u pustinji ??
kakav sinedrion
??

nešto si ti kolega savkiću gadno pobrkao

izgleda ja tebi neki lažni učitelj to objašnjavao
 
Natrag
Top