Laskanje

Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Ne volim da ga vidim ( procitam )....niti da ga bilo kome...... zbog bilo čega..... ćinim....mislim da ste me već takvog upoznali.......
Ako mi se ipak desi da se dopišem iza .....tuđih misli prihvatajući ih kao svoje mišljenje ( retko )......to je zato što baš tako mislim ....a mrzi me da to izčukam...yes3.

Za razliku od foruma.....kada mi moja maca laska....znam da cu morati da joj prepustim.... moje parče sira.....yes3.
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2010
Poruka
157
Ma dajte nemojte da se folirate. Laskate i volite da vam laskaju.

Cini se to svakodnevno.

Samo se razlikuje kolicina ljigavstina koje mozemo podneti.

Na sta smo sve spremni.

Neki jesi neki nisu i to je to
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Naravno da volim , ali ne verujem u iskrenost takvih ljudi. Jer obicno kad ti neko laska..treba mu nesto...
 
Član
Učlanjen(a)
22.05.2010
Poruka
138
Mrzim laskanje i neprijatno se osećam kad mi neko laska.Kod mene to izaziva potpuno suprotan efekat.Osećam kao da neko vređa moju inteligenciju.
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Ma dajte nemojte da se folirate. Laskate i volite da vam laskaju.

Cini se to svakodnevno.

Samo se razlikuje kolicina ljigavstina koje mozemo podneti.

Na sta smo sve spremni.

Neki jesi neki nisu i to je to

Nekome to.... uđe u krv....i to radi spontano i bez namere..yes3..ima i takvih ljudi....yes3
To su mahom.....stariji ljudi.....koji žele da vam ugode .....i da se pri tome ....i sami lepo osećaju.....:yea:yes3.
Lepo je .....kada ti je lepo......:yea:
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Pravim razliku između laskanja i komplimenta.
Laskanje ne volim ali komplimente da.
Zašto ne primetiti nešto lepo?
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Kad mi se kod nekog nesto dopadne ..to i kazem..lazno laskanje je surovo ali dati pravi kompliment za nesto sto ti se dopada nije mi neobicno...volim da dajem komplimente jer su iskreni i od srca..volim i da ih primam..mada se slabije snalazim kad mi ih daju...malo ...:red: a kad kazem ono sto mislim ..osecam se ...:dance2::dance2::dance2:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Oni koji laskaju su po meni najgori ljudi, spremni na sve i pokvareno do koske.

Ne znam da li su najgori ali su rđavi definitivno i to je za mene jedan od kriterijuma prepoznavanja loših ljudi.
Laskanje po sebi uopšte nije loše ali samo malo ako se pretera dobija kontra efekat. Da, ta veza sa komplimentima je veoma bitna ipak nije samo razlika u terminu ali ako neko voli da ga hvale teško da će bilo šta primetiti :dntknw:
 
Učlanjen(a)
10.08.2010
Poruka
192
Volim da mi laskaju. Samo, ponekad se zapitam da li bas uvek ima razloga za tim
 
Natrag
Top