Laskanje

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
"Laskanje je lažan novac kojem daje vrednost samo naša taština".

Fransoa Larošfuko - Maksime


Volite li laskanje i kako ga prihvatate? Da li verujete u ono što Vam pričaju? U kakvim prilikama i sami laskate?
 
Hoyas
LEGEND
Učlanjen(a)
06.06.2009
Poruka
21.085
Ne laskam nikom ,niti volim da meni laskaju.Verovatno zbog toga sto sam upoznao puno ljigavih osoba u zivotu kojima je to glavno oruzje.Tesko je naci granicu izmedju iskrenog i neiskrenog laskanja tako da se klonim toga :).
 
Član
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
488
ne nelaskam nikome jer nevolim takve ljude koji oce da se uvlace nekome jednostavno kazem sta mislim
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Ne laskam nikom ,niti volim da meni laskaju.Verovatno zbog toga sto sam upoznao puno ljigavih osoba u zivotu kojima je to glavno oruzje.Tesko je naci granicu izmedju iskrenog i neiskrenog laskanja tako da se klonim toga :).
E brate svaka ti čast.Svaka napisana zlata ti vredi.U potpunosti se slažem sa tobom,tako da nemam šta da dopišem....
 
Član
Učlanjen(a)
04.09.2009
Poruka
1
laskanje je najgora i najpodmuklija osobina ,sva sreća pa samo nekih ljudi.
 
Član
Učlanjen(a)
30.08.2009
Poruka
11
Ja mislim da laskanje i laganje nije isto. Muškarcima ne laskam, ali ženama da jer one to vole. Pri tome ih nikada ne lažem, nego tražim ono što je lepo ili pozitivno kod njih i onda to ističem, a zbog toga se ne smatram ljigavim.
 
Učlanjen(a)
17.07.2010
Poruka
508
kod mene su primetili da mi prija da me zovu Dzoni, da, čak ih na to podsetim.
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Prija mi da s vremena na vreme primim neki kompliment i da takodje dam isti .... Ali preterano laskanje me dovodi do ludila, cak pocinjem da sticem utisak da mi se neko time ulizuje a poltrone zaista ne mogu da podnesem .....
 
Natrag
Top