Kvalifikacije za SP 2010 Juzna Afrika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
790
можемо све да газимо ако играмо као што смо до сада...мада...можемо и све да пукнемо...лопта је округла...све у свему видећемо...једва чекам тај мртви јун...ако сад не урадимо ништа на светском првенству...никад нећемо...-.-
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
Po meni je grupa realna u ovoj grupi svako moze da prodje..Nemacka veoma lose igra sto je za nas bolje..
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Ne mogu da kažem da sam baš presrećan žrebom. Moglo je to mnogo bolje, ali ni ovako nije loše.

Treba biti realan, Gana je jedna od najboljih, ako ne i najbolja reprezentacija na ''crnom kontinentu''. Isto važi i za Nemce na Evropskom kontinentu.

I samo bih još dodao da su Engleska, Italija i Španija dobile smešne grupe.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
Da..zaista smesne a i Holandija je dobila malo slabije protivnike..
 
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
646
U nasoj grupi nijedna ekipa nije laka i moracemo dobro da se pomucimo da dobijemo neki mec!!!Prva utakmica je najbitnija,ako tu pobedimo nema zime za nas!
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Rajevac: "Kako da budem zadovoljan"?

Rajevac: "Kako da budem zadovoljan"?

Selektor Gane razočaran jer će igrati protiv Srbije. Nadao se da će umesto "orlova" iz četvrtog šešira dobiti Slovence...
milovan_20rajevacws_15439020090813140506.jpg
Milovan Rajevac je bio nezadovoljan činjenicom da će igrati protiv svoje zemlje na Mundijalu.


„Kako da budem zadovoljan, kad igram protiv Srbije. Uz Španiju, Brazil i Argentinu to je rival koga sam želeo da izbegnem“, rekao je srpski stručnjak.

On deli mišljenje srpskog selektora da je prvi meč odlučujući.

„To će opredeliti dalji tok turnira. Mislim da je Nemačka najjači tim grupe, da su Srbija i Gana kandidati za osminu finala, dok je Australija ipak slabija“, bila je prva reakcija „Mila“, kako ga zovu na afričkom kontinentu


 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
"Kajzer" Franc: "Ne shvatam zbog čega se Nemačka raduje"

"Kajzer" Franc: "Ne shvatam zbog čega se Nemačka raduje"

Bekenbauer nije zadovoljan grupom, kaže da sva četiri tima imaju šansu i smatra da je njegova zemlja mogla da prođe mnogo bolje u žrebu.
Franc Bekenbauer nije zadovoljan grupom u kojoj se nalazi Nemačka, za razliku od većine svojih zemljaka.

„Ne znam čemu slavlje, grupa je izjednačena, sve ekipe su jake“, kaže „Kajzer Franc“, čovek koji je osvojio Mundijal 1990. kao trener i titulu svetskog prvaka kao igrač 1974.

„Po meni, grupa u kojoj su Nemačka, Srbija, Gana i Australija je druga po jačini, odmah iza one sa Brazilom, Portugalom i Obalom Slonovače“, ocenio je Bekenbauer i ponovio da svaki tim u ovoj grupi ima kvalitet za osminu finala.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top