Kvalifikacije za SP 2010 Juzna Afrika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Ma najmanje je para tu ušla Afrika, najviše FIFA, što se stadiona tiče.

A ja se nikako ne bih zanosio što se protivnika tiče i pričao kako smo već u drugom krugu ili gde već. Nemojte da budemo smešni, Breme je malo preterao, ali on je obična nemačka seljačina, ali svakako da neće biti lako.
Setite se kako su sa prošlog SP ispale Gana i Australija i dokle je stigla Nemačka.

Sve će vam biti jasnije.
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.354
Ćiro za B92: Srbija može do titule

6712640824b053ec15d884873428494_big.jpg
Legendarni fudbalski trener Miroslav Ćiro Blažević u ekskluzivnom intervjuu za B92 kaže da selekcija Srbije može da se bori za titulu prvaka sveta.

“Antiću, imaš tim da budeš prvak sveta, e sad ti nosi tu hipoteku”, zaključio je uz osmeh za naš sajt čovek koji je obeležio trenersku struku na Balkanu u poslednjih 30 godina. Blažević ovih dana boravi u Beogradu, gde snima televizijsku seriju "Montevideo, Bog te video".
Blažević je sa Igorom Vujičinom govorio o šansama reprezentacije Srbije na Mundijalu u Južnoj Africi, svojoj neostvarenoj želji da bude trener Crvene zvezde i regionalnoj ligi u fudbalu. Legendarni Ćiro, koji je sa selekcijom Bosne i Hercegovine stigao do baraža za Svetsko prvenstvo, priznao je i verovatno najveću trenersku grešku u karijeri.

"Robert Prosinečki je najbolji igrač kojeg sam ikad trenirao".
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Ma pustite vi Blaževića, čovek je poznat po tome što ume da preteruje.

Budimo realni!
 
Član
Učlanjen(a)
07.11.2009
Poruka
335
Ne kažem ni ja da ćemo lako, tradicija nije na našoj strani..
Ali...
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Bilo bi interesantno da se oglasi Vujadin Boškov, e to bio komentar :blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Ma nije do tradicije, ali jednostavno grupa je jaka i poprilično ujednačena. Ne vidim po čemu smo mi toliko iznad Nemačke, Gane i Australije da ćemo ih tako lako pobediti kao što se priča.
 
Član
Učlanjen(a)
07.11.2009
Poruka
335
Ma nije do tradicije, ali jednostavno grupa je jaka i poprilično ujednačena. Ne vidim po čemu smo mi toliko iznad Nemačke, Gane i Australije da ćemo ih tako lako pobediti kao što se priča.

Ja nigdje u svom okruženju nisam čuo da ćemo lako sa njima...
Ali svi u našoj grupi kažu da će lako sa nama...
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Ja nigdje u svom okruženju nisam čuo da ćemo lako sa njima...
Ali svi u našoj grupi kažu da će lako sa nama...

Ma i ovde na forumu se pričalo o nekim medaljama i tako tim munjama.
U novinama sam čitao tekstove naših fudbalskih ''stručnjaka'' koji pričaju kao da je SP igra za malu decu.

I da, što se mene tiče, neka nas samo podcene, nek budemo autsajderi, tako ćemo još lakše da ih pobedimo.

Najbolje je kad si autsajder. To je 2006. pokazala i Gana i Australija i Švajcarska i Ukrajna...svi su oni prošli u drugi krug najviše zbot toga što su ih tek tako otpisali.
 
Član
Učlanjen(a)
07.11.2009
Poruka
335
Ma i ovde na forumu se pričalo o nekim medaljama i tako tim munjama.
U novinama sam čitao tekstove naših fudbalskih ''stručnjaka'' koji pričaju kao da je SP igra za malu decu.

I da, što se mene tiče, neka nas samo podcene, nek budemo autsajderi, tako ćemo još lakše da ih pobedimo.

Najbolje je kad si autsajder. To je 2006. pokazala i Gana i Australija i Švajcarska i Ukrajna...svi su oni prošli u drugi krug najviše zbot toga što su ih tek tako otpisali.
Slažem se...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top