Kult licnosti

Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
varaš se
lukavo, krajnje negativno utičeš na druge koji bi htjeli proučavati Sveto Pismo
ogorčeno se boriš odvuči ljude od istine
tvoji postovi koji vrijeđaju ime Božje i da sad ne nabrjam dalje jer ih ima previše
negativno zrače

Hvala, hvala Spidi. Drago mi je da je moj trud primecen. I tebi isto svaka cast, ogadio si bibliju i vernicima i ostalima. Svetlonosa deluje kroz tebe Spidi, postao si njegovo orudje.

znaci u dilu ste sa katolicima a vamo prodajete price ovo ono :D prljavu igru igrate, cas ste sa adventistima cas sa katolicima axaxaxaxaxa

Mi ateisti smo u talu sa svima. Sada sredjujemo da sledeci papa bude ateista a Spidiju ce biti ponudjeno mesto kardinala u komitetu za sirenje vere. Nema brzeg i efikasnijeg nacina da se postane ateista nego da slusas spidijeva teoloska "razmisljanja". On je ekstra teolog, u svojoj glavi.
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
Mi ateisti smo u talu sa svima. Sada sredjujemo da sledeci papa bude ateista a Spidiju ce biti ponudjeno mesto kardinala u komitetu za sirenje vere. Nema brzeg i efikasnijeg nacina da se postane ateista nego da slusas spidijeva teoloska "razmisljanja". On je ekstra teolog, u svojoj glavi.

axaxaxaxaxaxa znaci svetla buducnost je pred vernicima :D
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
Sta da ti kazem, jos par "poznavalaca" biblije poput Spidija i za 10 godina ce i monasi biti ateisti. Pa sta mislis, da je slucajno Benedikt bas sada dao ostavku. Poceo je da prati Spidija na ovom forumu.
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
axaxaxaxaxaxaxaxa to je to to je pozadina svega nema sta drugo, uvideo je "istinu" mazno lovu iz vatikana i sad kulira
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
Ma ne, ne intersuju njih ove zemaljske stvari. Oni imaju svoju banku da bi placali kamatu siromasnima, a imaju sopstveni grad-drzavu da ne bi pali u iskusenja raskosnog zivota kao ostali.
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
Sta da ti kazem, jos par "poznavalaca" biblije poput Spidija i za 10 godina ce i monasi biti ateisti. Pa sta mislis, da je slucajno Benedikt bas sada dao ostavku. Poceo je da prati Spidija na ovom forumu
zovne Bog spidija i pita
što ja to čujem da krivo radiš, lažno svjedočiš ljudima, ne sabireš sa Kristom nego rasipavaš
spidi se odazove pa kaže
Gospodaru Jehova Svevladaru Svemira Blagoslovljeno Ime Tvoje dovijeka, evo ja učim ljude da si ti Jedan Jedini Bog i da nema drugoga
govorim svima da se mogu besplatno spasiti po Kristu našem spasitelju jer još uvijek traje vrijeme Tvoje milosti
također svjedičom da je Tvoj Zakon 10.zapovijedi vječan i neprolazan i kako se kroz poštivanje Tvojih zapovijedi izgrađuje Kristov karakter
svetkujem subotu, vjerno i hrabro nosim križ Kristov
Gospodaru Jehova činim sve kako si me poučio
kaže Bog, ako stvarno to činiš udalji se da planem na starstufa i u prah ga satrem u trenutku
jer ne govori pravo o Meni ni o Kristu največoj žrtvi koju sam prinio za grešnike ni o tebi ne govori istinu, sam neče u kraljevstvo Nebesko a usput još i drugima brani , sablažnjava ih na istinu
spidi kaže, NE Oče JAHVE ne uzmi mu život, nego pruži mu još jednu šansu da se pokaje i ostavi grijeha
ne satri ga, on nije svjestan da đavo-sotona lukavo govori neistinu kroz njega

izgoni đavle i demoni koji su ga opsjeli, otovori mu oći i um da vidi gdje je istina, da upozna tvoju neizmjernu ljubav i dobrotu
smiluj mu se po Kristu našem spaistelju


prsti tipkaju, a usta govore ono čega je srce prepuno

onim čime tužiš i sudiš drugoga- sebe optužuješ i osuđuješ
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
Spidi, definitivno je svetlonosa usao u tebe, uzimas ime boge uzalud. Nadam se da nemas stvarno dvosmernu komunikaciju.
Nego, ovaj tvoj tekst je dobra demonstracija kako je nastajala biblija. Deluje kao neka glupa starozavetna prica.
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
u onom trenutku kad shvatiš što to znači uzalud uzimati ime Jahve u usta,
vidječeš da grešiš, da nisi u pavu
a do tada.....
sjeti se što piše u Bibliji, Apostol Pavle
..mi jaki treba da strplivo podnosimo slabosti slabih
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
a jel ste se culi telefonom ili imate neka sredstva komunikacije sto nisu poznata nama sa planete zemlje? ako ste se culi telefonom jesi li morao prvo da okreces 00 za izlaz iz drzave pa onda neki novi broj za izlaz sa planete zemlje?
 
Natrag
Top