Kult licnosti

Član
Učlanjen(a)
06.05.2012
Poruka
2.380
koliko vidim ne davim subotom, to samo ti pišeš kako sam ja davitelj

ako netko davi cijeli svijet, onda je to davljenje u poštivanju nedelje, čedu papstva
uostalom vidječemo uskoro, hoče li država stati iza rimokatoličkog sustava da zabrani rad nedeljom ili..

Budi realan i prihvati činjenice. Koliko ljudi na ovom forumu slave i promiču subotu?
Ti i ponekad Laodikeja. 1 plus 1 su 2. Dakle, suma sumarum: DVA! :lol: Ako se, tu i tamo pojavi Mika, onda dva i pol.

Uzalud ti trud i toliko pisanje. Mi ćemo u slavu Isusvog uskrsnuća i dalje slaviti nedjelju kao Dan Gospodnji. Papu nemoj petljati s nedjeljom jer nema nikakve veze, a mogli bi se i ateisti naći povrijeđeni. Jer i njima, kao i cijelom svijetu nedjelja je neradni dan. I tako će ostati.

 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
Budi realan i prihvati činjenice. Koliko ljudi na ovom forumu slave i promiču subotu?
Ti i ponekad Laodikeja. 1 plus 1 su 2. Dakle, suma sumarum: DVA! :lol: Ako se, tu i tamo pojavi Mika, onda dva i pol.

Uzalud ti trud i toliko pisanje. Mi ćemo u slavu Isusvog uskrsnuća i dalje slaviti nedjelju kao Dan Gospodnji. Papu nemoj petljati s nedjeljom jer nema nikakve veze, a mogli bi se i ateisti naći povrijeđeni. Jer i njima, kao i cijelom svijetu nedjelja je neradni dan. I tako će ostati.


Veruj mi da sam radio i vikendom i praznicima.:D
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2012
Poruka
2.380
Veruj mi da sam radio i vikendom i praznicima.:D

Pa i ja sam, ako je bilo neophodno. Danas su se stvari promijenile pa ljudi rade nedjeljom, ali za vjernike to ostaje Dan Gospodnji kad ne smiju raditi teške poslove. Upravo zbog toga je nedjelja oduvijek bila neradni dan u tjednu. Ali eto, spedy bi da to bude subota...
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
laodikeja da li stvarno slavi subotu djelima ili samo na riječima ja neznam
ateisti su pod skutem rima odavno, jer i u ateističkim krugovma se nalaze jezuiti odavno
mnogima če to biti neprihvatljivo ali to je istina
da li če ateisti prihvatiti istinu, Božji Zakon 10.zapovijedi i držati subotu,vidjećemo
uostalom rimu ateisti nikada nisu ni smetali
vatikanu smetaju samo isključivo i jednino kršćani, jer oni svjedoče potrebu poštivanja Božjeg Zakona i držanje subote
nedelja je čedo papstva, njihova ustanova i tu nema nikakve filozofije

Ali eto, spedy bi da to bude subota

spedy nebi da je to subota , jer spedy nije Bog
Jahve je blagoslovio subotu i dao svim stvorenjima, ljudima taj dan za odmor
tu sam da opomenem ljude, uputim ih na istraživanje Biblije, neka se sami uvjere, neka proučavaju uz molitvu pa če im se otvoriti oći, neka ih Spasitelj vodi i osvjedoči
nedelja je žig zvijeri i to nitko nemože poreći
također i ti malo razmisli zašto ljudima krivo svjedočiš, razmisli osvojim postupcima
ostavi se grijeha dok još traje vrijeme milosti

Ako se, tu i tamo pojavi Mika, onda dva i pol.

opet si postala i drska i bezobrazna ili si to cijelo vrijeme, samo je ponekad to jako izrazito,
prečesto skidaš ono svoje *dama*
jer nazivati kolegu mika32 pol čovjeka je i nekultruno i bezobrazno i drsko
kao da si ortodoksni rimokatolik
nisi ti tu da određuješ tko je cijeli čovjek

ispričaj se za ovo što si napisala, bio bi red

pazi da ti se uskoro taj osmijeh od uha do uha nebi ukiselio, naglo

upoznao sam dosta ljudi i žena iz svijeta, razgovarali smo o vjerskim stvarima
ali niti jedna žena dosada nije tako nigdje ružno govorila, vređala, omalovažavala ni pisala
tako da ja uopče ne vjerujem da si suprotnog *polariteta*
vidječmo

isto tako čemo i vdjeti dokle možeš nisko pasti tim vulgarnim riječima,
kojima barataš 100x bolje nego Biblijom, nažalost
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
Pa i ja sam, ako je bilo neophodno. Danas su se stvari promijenile pa ljudi rade nedjeljom, ali za vjernike to ostaje Dan Gospodnji kad ne smiju raditi teške poslove. Upravo zbog toga je nedjelja oduvijek bila neradni dan u tjednu. Ali eto, spedy bi da to bude subota...
uciteljice dodji ti kod mene neces raditi nista xD ima da te dvorim kao princezu xexexexexe
sto se tice toga ja bih voleo da to bude i subota i nedelja i dase ne radi ni subotom ni nedeljom, meni bi to odgovaralo pa sad ko hoce neka se moli subotom a ko hoce neka se moli nedeljom ali da budu ne radni i jedan i drugi dan :D
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
Spidi u pravu si, ja kao ateista se svaki dan cujem sa rimljanima, ateisti i katolicka crkva su se uvek dobro slagali, to je opste poznata stvar. Ateisti su ranije drzali subotu, ali od kada su jezuiti preuzeli kontrolu, sada blejimo ceo vikend.
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
interesantna izjava
prema tome izgleda da ateisti služe dvojici gospodara
doći će vrijeme uskoro, kada če se morati opredjeliti za samo jednoga
a to znači ideš (ti kao ateista), ili oni idu u ekumenu koju predvode pali adventisti koje vode jezuiti ili NE
nema tu teške filozofije
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
Spidi, meni se cini da ti volontiras za svetlonosu. Namazan si ti lik. Uvek sam pricao da su ljudi poput tebe najbolji za porast ateizma. Par postova sa tvojim teoloskim "znanjem" i ljudi batale bibliju. Ne shvatas da cinis uslugu covecanstvu.
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
varaš se
lukavo, krajnje negativno utičeš na druge koji bi htjeli proučavati Sveto Pismo
ogorčeno se boriš odvuči ljude od istine
tvoji postovi koji vrijeđaju ime Božje i da sad ne nabrjam dalje jer ih ima previše
negativno zrače
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
Spidi u pravu si, ja kao ateista se svaki dan cujem sa rimljanima, ateisti i katolicka crkva su se uvek dobro slagali, to je opste poznata stvar. Ateisti su ranije drzali subotu, ali od kada su jezuiti preuzeli kontrolu, sada blejimo ceo vikend.

znaci u dilu ste sa katolicima a vamo prodajete price ovo ono :D prljavu igru igrate, cas ste sa adventistima cas sa katolicima axaxaxaxaxa
 
Natrag
Top