kucajte sta hocete

Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
A,jel cuo neko za slucaj ovog grobara iz Engleske,sto drzao tu grobarsku radnju sa sahranama u urne,sta se u stvari desilo..zrtve se jave kod ovoga radi sarane njihovog rodjaka,posto je kod njih popularno postalo da se ukop vrsi spaljenim telom,on naime spali klijenta i onda urnu preda rodbini koja izvrsi ukop.Medjutim zbog prevelikog utroska struje ili cega vec(mrzelo ga da sece drva),on se doseti pa lesevi poceo da skladisti u plakar,pa u podrum i zamrzivac.Ljudima ,naime slao urne sa prah od sagorena drva koje su oni prosledjivali nebu uz ceremoniju.U cemu je stos ,grobar je na grobarskom forumu,zamisli i oni imaju forum - procitao kako se ustedjuje kinta i sad glavni stos,znaci prikupis vecu kolicinu leseva raznih domena i na gomilu ih spalis..da,da na gomilu,naravno on se delimicni i grejao na to ,po sistemu cvrstog goriva,posto imao kotao u podrum,al je poenta da je savet sa foruma shfatio bukvalno od svog prijatelja iz gradica ,Salema...kome je i odao priznanje na dovitljivosti.
E..sad kako ga odkrili,pa zena se razvela od njega i otvorila isto radnju za ukop,posto ovaj ..njen bivsi mezimac,odnosno bracni partner drzao vecinu trzista..ona uzne ,pa ga tuzi...aleluja,sada ona drzi ovo.Interesantno da ljudi i dalje idu kod nje ,elem najjeftinija je u sektoru,kako to popularno nazivaju,a i najzanimljivije je ako neko ..recimo trazi obdukciju,primera radi otrovanog lesa od misomora ,ono nema nista ,samo pepel ostao.
----------------------------------
Vest koja stize iz Austrije moz da bude i tuzna i jadna,a dolazi iz zemlje koja je nekad bila poprilicno bogata,a sada dogurali dotle da im policija ide peske,odnosno ko hoce da vozi sluzbena kola mora da sam kupi gorivo u sustini nisu policajci ovde vest iako ih vecina pocela voziti bicikle,nego sledece...znaci od svih problema na naslavnoj strani njihovih novina zaticemo ovo:
Muskarac obucen u lateks kombinezon nadjen mrtav u svom stanu.
Znaci taj lateks to vam je ko neki kozni materijal,ali glatko i svetli,kad obucete ,sad zavisi i od modela moze da bude prilepljen za telo,ali u najcescem broju slucajeva podseca ko na nekog polugolog Betmena...medjutim u ovom slucaju Betmen je taj koji je izvuko deblji kraj..
Znaci tog takvog polugolog betmena je zatekla policija u stanu posto su dosli na biciklama,a kasnije su dosli i inspektori na mopedu...izvrsen je uvidjaj i na pitanje znatizeljnog novinara ,sta se u stvari ovde dogodilo glavni inspektor je odgovorio sledece:
Postoje dva moguca epiloga dogadja ,posto smo nasli belu prasastu supstancu na genitalijama zrtve,kao i ugriz sa dva zuba na gore pomenutom ekstremitetu dosli dosli smo do zakljucka da je stradao u zaru ljubavnog dodira,a sto se tice druge mogucnosti,na mestu incidenta je nadjen i bic od koze,znaci bic kao onaj kocijaski za konje je nadjen i pretpostavlja se da je pogodjen u neku osetljivu akupunkturnu tacku,nakon cega je na mestu pandrknuo.
Eto to je ta glavna vest,koja drma Austriju.
----------------------------------
Sledeca uznemirujuca vest..necete verovati dolazi sa Mont Everesta,ovo se tice mladih planinara,pa ako ne spadate u tu grupu preskocite ovo.Sta se naime desilo,ceo put od podnozja planine ,pa do samog vrha ove drevne planine je usran.Znaci kao sto rekoh sve do gore je kao ispackano fekalijama.Ovo bi u nekim normalnim okolnostima verovatno bilo nemoguce,ali ako se vrati film unazad ,taj planinsli vrh je u zadnjih 60-ak godina samo dobijao na popularnosti.Kad krene planinarska grupa ,oni krenu po dvadeset do trideset odjedanput i na uspinjanju do gore ostave po nekoliko desetina kilograma fekosa po ekpediciji.Nezvanicni podaci,znaci nezvanicna procena strucnjaka je da je to odprilike 10 do 15 tona odpadnog organskog materijala godisnje,puta 60 godina i dolazimo do cifre od minimum 700 i kusur tona,gore,dole.
Znaci ko jos gaji u mislima one slike netaknute prirode grdno se vara.Neretko se desava da grupe koje su krenule na gore posle prve etape putovanja stanu i predomisle se,te se vrate.Naime druga etapa uspinjanja je jos u gorem stanju,nema se prakticno gde zagaziti nogom od ovoga.Ako se uzme u obzir da su ranije planinari topili sneg i led da bi dobili pitku vodu,to prakticno znaci da sada moraju i vodu da nose za sobom ,sto je dodatni teret.
Pod ovakvim okolnostima uspinjanje gore moze da bude i jos veci izazov nego sto se do sada mislilo,pa svako uspinjanje gore i cascavanje sebe selfijem pretstavlja posebno zadovoljstvo..Mozda je penjanje i bilo tesko ali je zato spustanje odozgo svojevrsna nocna mora,koju ni neprijatelju ne biste pozeleli.
Seljani sela koje se nalazi u podnozju vise puta su ulagali proteste u strahu da bi ono jednog dana moglo sve da krene na dole ,misli se na lavinu sa svime ovime i izazove zarazu,lokalni guverner se dosetio pa otvorio radna mesta za cistace,sto su ovi jedva docekali i sada se vise ne bune.Sve u svemu profitabilan poso se pojavi gde ga najmanje ocekujete.

Vesti u nadogradnji....
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.361
Poznato je da su Englezi velike skrtice,a zena ljubomorna sto se nije setila prva.A ovo za Mont Everest,pa mozda tu ima i male prednosti,manje je sanse za lavinu od toliko fekalija,jos kada se smrzne dosta sigurnije,a ko nije poneo vodu,a zedan je,bas mu nimalo ne zavidim.To se zove peh.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Poznato je da su Englezi velike skrtice,a zena ljubomorna sto se nije setila prva.A ovo za Mont Everest,pa mozda tu ima i male prednosti,manje je sanse za lavinu od toliko fekalija,jos kada se smrzne dosta sigurnije,a ko nije poneo vodu,a zedan je,bas mu nimalo ne zavidim.To se zove peh.
Verovatno si za sve u pravu ,mada previse kriticki gledas na ovo i pojednostavljujes situaciju.Glavni problem je zapravo ovaj zadnji,jer organizator turistickih ekskurzija napravio plan da u narednom periodu na vrh dodje nekoliko miliona sportista,znaci to je neki kvazi megalomanski projekt,a posledice mogu da budu dalekosezne..sta se u stvari desava.Ovi planiraju da na vrh iznesu nekoliko hiljada onih balvana,ko sto su balvani od Topole,zatim se na balvani ukace njih 50-ak i uz cim ce stuste na dole.Sve ce se to snimati iz helikoptera i sa posebnom paznjom plasirati na male ekrane.Ne znam tacno kako se ovo zove,neka vrsta sporta koji se praktikuje u Japanu,a ovi oce da dokazu kako to mogu bolje i to bas zato sto su uslovi ovakvi ,kakvi su.E sad studija koja je uradjena pokazuje da ce se vrh planine smanjiti za nekolko desetina metara ,a ovo sto ostane ..licice na lose preoran mravinjak.Iz sportskog saveza upozoravaju da ce ljudski gubici takodje biti veliki,ali ovi iz koalicijonog zaveza objasnjavaju da ce ovaj vid igra bez granica ,odnosno spustanje niz planinu,napuniti drzavnu kasu.Eto,jel vidis koliko je situacija dubinski slozena.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.361
Kad neko resi da nesto komercijalizuje,uvek postaju veliki problem i rizik za taj narod koji zeli da ucestvuje u tome.Uvek je bilo i bice ljudi koji zele takve izazove,oni ce da plate da bi ucestvovali u takvim vrstama sporta,da ih nazovemo ekstremnim,a neko ce da se obogati na tome ne pomisljajuci na posledice i ljudi i prirode.Za ovaj prethodni post jednostavno je tako i neznam kako bi napisao nesto bolje.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Jel se secas Henry kad si pito kako ne moze da natepas 101 post ,da bi steko uslov da gledas filmski zapisi,a ti se treses jao,jao necu moci...pa jos drzis prst u usta od staha,da Zorro ne primeti ,eto vidis da kad si uporan sve se resava.Drakule ,vampiri sve sto si zeleo sad moze da gledas na forumu,kolko se secam pitao si za Gremline i film Povratak u buducnost,eto vidis kako se snovi obistinjuju.Nego kad gledas filmove sa 3d naocare budi oprezan,ono je stvarno dozivljaj,a sta kazez jel dobro.Steta sto sad vise nista neces pisati ,a bas ce mi nedostajati tvoji dubokoumni komentari,bez kritika...

Aaaaaaa dobra ha ha ha
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Nastavak dnevne vesti:

A jel ste culi za ovog Bugarina ,sto u Beograd napravio incident...doso Bugarin u taj biro za azlilanti i podneo zahtev da i on postane azilant.Znaci cuo kako se azilantura fino placa,pa ce i on,medjutim gorko se iznenadio kad je njegov zahtev posle nepune tri sekunde odbijen,sa obrazlozenjem da je prihvatiliste vec napunjeno sa Crncima,Afgnistancima i Sirijcima...te se iznervira i ripne kancelaristi na krke.Obezbedjenje pritrci,razlepe ih i ovoga izbace napolje.Bugarin sav ljut od bes skine se gol,golcijat i obuce mantil od kozu,ko onaj gestapovski iz drugi svetski rat,a na glavu natakne sesir.Znaci on takav ..sakrije se iza drvo i kad neka zena,baba prolazila,iskoci i rasiri mantil...baba na mestu padne na zemlju ,a on pobegne.Ovaj stos on zapne pa primeni jedno dvaes puta,znaci njegov glavni plan je bio,da ako bude bio uhapsen ,da ce nekako da dobije i azil. ..Ovaj mali trening naravno privuce paznju hitne pomoci,koja ovo prijavi policiji.Ubrzo zatim na ulici se salegne 50-tak milicajaca koji lociravsi ga, opkole ga za tili cas.Tog momenta begunac baci mantil sa sebe i pocese da se jure u krug.Tokom tog hvatanja milicajci ustanove da ne moze nikako da ga uhvate,sta je zapravo po sredi ...pre oblacenja mantila ovaj mali vragolan uzne ,pa se celokupan premaze sa vazelin i postane gladak.Znaci tokom hvatanja on kao sapun izklizne iz ruke ovima i to tako u krug potraja nekih dobrih 35 minuta.Posto se sve desavalo na javnom mestu,prolaznici koji su prolazili pocese da se okuplaju ,pa se u jednom momentu okolo nadje negde oko tri i po iljade ljudi,koji su skandirali ,snimali mobilnim i zabavljali se...Sreca u nesreci jedan od sluzbenika bio profesionalni pecaros,pa iz gepek od kola donese mrezu,to naravno rezultira hvatanjem ovog skobalja i zavrsetkom zabave...Tokom prevoza ovog lica,cika milicajci su se opet nasli u cudu ,jer je tokom voznje u kombiju ovaj pokazivao izuzetne znakove srece i zadovoljstva ,misleci da mu je plan uspeo...Avaj,to zadovoljstvo i ne potraja dugo,jer posle izlazka iz vozila jedino srecno lice u ovoj plavoj gomili je bilo lice upravnika ludnice,bas tu tik do vrata lokalne dusevne bolnice.
Sta se dalje desavalo svojevrsan je presedan...tokom seanse izlecenja,elektro-strujnim sokovima ,nas mali prijatelj se nekako oslobodi ,veze upravnika za stolicu,zapusi mu usta sa gacice i iskoci kroz prozor.Znaci sve ovo se sto se gore desilo ,desi se opet na istom mestu u gradu.Takoreci ljudi koji su se vracali sa posla i koji su sve ovo vec videli,zaticu potpuno identicnu situaciju od pre 8 sati,prosto ne mogavsi da se nacude da ovo ovoliko traje,znaci potpuno isti...akteri desavanja ga love ,ribarske mreze sevaju ko u filmu Gladijator...opet hvatanje i opet kod upravnika na raport...Ovog puta cak ni on nije bio nasmejan ,a na prozoru su u medjuvremenu zavarene resetke.Da li ce opet uspeti da pobegne,vide cemo..................?
boris-m-bugarski-drzavljanin-foto-twitter-1425687108-623212.jpg

Foto:Kur..___Teski pregovori pre hajke.

Vesti u najavi:

Zena rodila majmuna.
Dva sunca iznad Japana.
Mason sve priznao,pio sam krv od...
Naso mrtvog coveka u gepeku od focfagen...
Miskovic zateko u vinski podrum konobari u pozu 69...
Hteo da poljubi maloletnika,a poljubio pesnice od tatu.

Online 48 sati dnevno vas Serbian forum...ne propustite najnovije vesti.
--------------------------------
Na zalost necemo moci da emitujemo vesti iz najave ,jer je pristigla hitnija vest ,koja je po svom sastavu ,ali i poruci koju nam servira ,itekako zeznuta.Sta se ovde naime desava...neko ,ali ne bas neko,nego niko ..zeli da kupi ...kucu predsednika,da se ispravim bivseg predsednika,ali ne nevaznog...naprotiv ,Legende...koji je nedavno,da tako kazemo umoren samo zato sto je branio svoju zemlju.Svi mi ostali,koji smo branili svoju zemlju ,koji smo osakaceni ,bez ruke i bez noge,bez posla ,treba ovome pogresnom DNK izotopu da predamo kljuceve od naseg dvorca ,kao tacku na svrsen cin.Pare ce naravno da zavrse na racunu .elica u Arabiji,a mi ce da pasemo travu ,ko i obicno.Dakle mi treba da izigravamo tupavce koje ce lokalni ,pa i belosvetski dirigenti da prave sifonima ,onako uz put.
Na pitanje novinara slucajnom prolazniku, sta bi on mogo da proda ovom dileru,novinar je ostao zabezeknut odgovorom:Ne bih mu prodao ni odradjen kondom,a kamo li kucu predsednika...U cemu je glavni trik,trik je...pa znate sta ,ako ni sami ne znate u cemu je trik ,sacekajte rezultate trika.
Kad sve budete bili rasprodali ,gledajte u nebo...Momci ,odigro sam toliko strateskih igara i ni u jednoj ,protivniku nisam prodao fabriku.Da se nesto razumemo,ako neko 20 godine ide u skolu i tvrdi za sebe da je pametan,nadprosecan i ne znam sta jos,dal ce taj neko da pretesterise granu na kojoj sedi.
Toliko pametnih i ucenih ljudi,a od umorstva Prezidentea... nisu otvorili ni jednu jedinu trafiku ,plastenik ili vunaru.Postavlja se pitanje da li treba da idem uopste u skolu da bih postao ovako dobar strateg...treba ,kaze .elic,dok te ne budem prodao sa rodjenim krevetom,necu se smiriti i niko mi nista ne moze,mali moj mezimce sa novom licnom kartom.Cimnu se,sagnu se...onako uzput pusti gas,te sede u kola i odveze se.
Novinar se prekrsti i ode u kafanu...

--------------------------------

A, neverovatan slucaj dolazi nam iz Ohaja ,bas pred kucom vodje planinara sa Everesta,znaci slucaja opisanog na prosloj stranici vesti.O cemu je rec...svako jutro kada iz kreveta ustane ovaj sada vec jadni covek,spremi se i krene na posao ,pred kucom ga docekuje uobicajen prizor.Na kola mu se tokom noci neko pokenja,s oprostenje.Znaci stvarno, zatekne cika Ratka omascenog preko haube,a cela kola vonjaju na urin skoro izazivajuci suze u ocima.Da on nije usamljen slucaj svedoce i psovke ostalih komsija iz njegove ulice,mahom planinara,koincidencija ili ne.Uglavnom...nije im uspevalo da ga uhvate sve do prekjuce,uslikavanjem polaroidom visoke rezolucuje za nocno snimanje i rec je o prilicno krupnom coveku...reklo bi se dvometrasu.Tokom ovog tajnog uslikavanja ,doticni je uspeo ta okravi telence velicine ljudske dolaktice direktno na mercedesov logo,dok je sve zacinio vodoskokom preko sofer sajbne i bekstvom kroz dvoriste za banketnu rostiljadu.

Inace otac ovog planinara ,bivsi advokat u svojoj karijeri nikad za nesto slicno nije niti cuo,niti video,samo zna da je proslog meseca 7 puta placao hemijsko ciscenje za kola.Situacija je tim pre cudnija jel je nemoguce da celu ulicu terorise samo jedna osoba,pa se smatra da je u pitanju grupa od minimum 5 lica.
kaki-foto-akron-policija-1426188914-625066.jpg

Foto:Kurir

U lokalnim se medijima ovaj slucaj opisuje poprilicno misterioznim,imajuci u vidu kompletnu pokrivenost ulice kamerama i osvetljenjem.Interesantna je izjava coveka koji je nacinio snimak ,da tik pre nego sto je uradjen fotos...nestalo je struje kod targetiranog vozila.Da li je rec o grupi u semi sa sajber krimosima nezahvalno je spekulisati...mada je tesko poverovati da je ono onde haker,ocigledno je da nije ni Jeti kako se u zargonu nazivao...Eventualno bi bilo moguce ,da je rec o coveku sa kojim nesto nije u redu,pa opet... posto se sumnja da grupa radi ovo, racunica se nikako ne uklapa.

Vesti u najavi:

Pseta obradela kinezu kola.
.U parovima ispod carsava dva muskarca.
..U Rusiji prokopana rupa 12 kilometra...
...Na mesecu anomalija,krater promenio kordinate.
Alkohol u prahu,...od sutra u rafovima.
U sred dnevniika ,spikeru se promenile zenice! ,ko u divljeg macora.
Saban se digo iz groba osmi put za redom,ne znam ko radi ovo...
36 pala u nesvest od tamjan,razmatra se uvodjenje marihe,kao alternative.
Covek leteo paralelno sa avionom ,kao supermen.
Dete od 2 godine kidnapovano,majci slomljeni prsti,kidnaperi uhvaceni,jedan od kindnapera imo penis extender.

Najnovije vesti svakog dana ne propustite...

A,sad nova vest,papa,znaci papa,dao dozvolu ...ostalim svestenicima da se vencavaju...za one koji nisu u toku,treba reci da je papstvo,kao i hrisca[hl]n[/hl]stvo vrhovna obaveza svetih ratnika na planeti Zemlji,znaci osnovni zadatak im je da upucuju ljude na pravi put,zanemarujucu svoje licne interese,iskusenja i tako dalje ,da ne duzim ...znaci sad taj papa preuzima ulogu BOG-A i daje okolo dozvole ,sta ratnici Svetlosti mogu.Ne bih da ispadnem neki bednik,sto i jesam ,po zemaljskim merilima,ali ...ovo prelazi svaku meru,razumem nekog popa ili papskog decka koji se zaljubi,odabere svoj put ,ozeni se,ima decu,zivi sa njima i voli ih,ali je put svetog ratnika koji propagira ovaj ...ne znam kako da ga nazovem ...de..,potpuno van pameti.Prevedeno laickim jezikom,ovo bi bilo ko da sam ja reko , e od danas radite sto hocete,nema granica i slobodno pustite uzde,konji su pametni i znaju put do ambisa.Jes,da sam obican covek...danas me ima,sutra me nema,sa svakom smrcu postajem mocniji ...nego sto bih bio,jel imam iskustvo...ali upozorenje svim svetim ratnicima koji su odabrali svoj put i dali zakletvu,nasa pogodba jos vazi,vi ste ono sto jeste i ovde ste samo na zadatku,ne padajte na ovo.
papa-franja-foto-beta-ap-1425498618-622398.jpg

Foto:Kurir__na glavi riblja glava,simbol prokletstava.

--------------------------------
Pseta obradela kinezu kola.

Doveze se kinez izpred hostela i pogleda on gde da parkira kola,primeti da ima jedno slobodno mesto,al tamo kuce lezi...bas slicno ko ovo zuto iz Srbije,popularni Zuca ,sto putuje lokalnim autobusima.Trubi kinez,trubi ,kuce nista...lezi,sunca se i ne pomera se.Ovaj se iznervira ,izadje iz kola i kako psic lezao,on mu se polako prisunja s ledja i iznenadno ga nagazi na genitalije,znaci s cipele od krokodilske koze direktno nagazi kucica na mosnice.Kuce skucne,ripne se i skoro da ne padne u nesvest ,pocne da se pretura okolo i nekako pobegne.Kinez sav zadovoljan svojom dosetkom,intuintivnoscu za genijalno,sav radostan cestita sebi,parkira kola i udje u objekat.
Naravno ceo slucaj je bio propracen lokalnom omladinom i penzosima koji vuku mobilne sa sobom.Medjutim sta se dalje desi...ne prodje ni 5 minuta,a eto ti ga ide ono kucence i sa sobom vodi jos dva prijatelja,jedan ko da mu blizanac ,a drugi veci,neki beli sa nakostresene dlake.Istog trena posto su prisli vozilu ,odmah su se dohvatili limarskih radova ,reseni da od kola naprave kabriolet.
Znaci u besu pomame ,posto onde nisu zatekli prestupnika,psi su se bacili na kola,potpuno ne hajuci za publiku,poceli su da ih demoliraju.Najucinkovitiji medju njima je bio ovaj beli,koji je svoje znanje ispeko otvarajuci konzerve po kontejnerima,a i najvisi je,pa je njemu pripala cast da dokrsi brisace na vozilu.Dok je cast uriniranja po vozilu pripala ovoj ridjoj braci i cuvanja straze tokom akcije.
psi-izgrizli-auto-foto-xjzquirky-china-newsrex-1426264904-625328.jpg

psi-izgrizli-auto-foto-xjzquirky-china-newsrex-1426264904-625327.jpg

psi-izgrizli-auto-foto-xjzquirky-china-newsrex-1426264904-625330.jpg

Foto:Kur..
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Jeli zna li neko zasto su stare vrednosti izgubljene,sto ljudi toliko brzo gube volju za zivotom,pa ih vise ni ove krajnjosti ne zadovaljavaju,kao recimo za primer ...ne znam ,evo recimo sah,znaci sahovka igra je zapostavljena,domine,bioskop...Zna li recimo neko koje je zadovoljstvo u bioskopu odgledati film.Znaci sedi covek u sali ekran velicine..pa sad ne znam tacno ,ali jedno 5 metara u promeru i odgledas film tu....koje zadovoljstvo covece,nije mu ravno 50 filma u mkv formatu,pa ruku na srce ni DVD visoke vrednosti...secam se jednom, sedim ja u bioskopu ,a obuko sam boksericu,tada popularna marka jakne i ja zamisli sedim,zapravo sam rugoba po nekim merilima ,al nije bitno i sedim ja tako,a zenske brate mili,bulje u mene,znaci na ekranu se vrti film ,a zenske bulje u mene,bio je neki film kao neko izgubljeno pleme indijanaca u divljini i ne znam tacno sta bese,kao neki beze od policije i slucajno nailaze na ove u djungli.Dobro nije poenta sad ,radnja filma ,al onaj osecaj u coveku iz tog vremena...Recimo film : Povratak Navaho indijanca,na plazi na moru,otvoren bioskop,znaci ko ne zna,to je ko neki bioskop ,al nema plafon...vidi se nebo okolo i zvezde...opet koji osecaj ,nezaboravljivo.Ko zeli ,pa sad zavisi koje su mu mogucnosti ili gde zivi,al fenomenalno,da iznese napolje ekran da odgleda nesto.Gle sad,da ne ispadne ovo dosadno,al srz zivota je izgubljena,evo primer ...gledas sahovsku partiju izmedju dva dede,oni zaneseni igrom i ti sad kao upadas pametan i kazes potez i gle sad ,sevne samarcina i nisi je ni vido.Naravnoucenije ne kenjaj,dok dvojica igraju sah...shvatio sam ,ali brate danas je sve drukcije,ni ne vidis coveka,pricas s njim ,ne moze ni casice od rakije da kucnete,iako primecujes da je genije.Ne znam,nisam pametan,ali snivam da jesam,kazu digitalna televizija,al ovo novo nesto sa slusalicama i naocarama...kaze kad razgovaras sa coveka ko da je tu odmah pored tebe,toliko uverljivo.Ko zna braco,al ja jedva cekam sunce ,da se stvarno suncam.Komsija...pa na primer jedva ceka ,kad ce pocnu ti digitalni pornici,razumem ga,mladji neizivljen,kad se pozdravis s njega on jekne:Joj sto me stisnu toliko,ko onaj kraljev sin iz Hrabro Srce s Mela Gibsona.
Poenta cele ove price je ,znaci sta je... ,jel zna neko...zivite malo ljudi,mrdajte se ,radite sklekove..budite ljudi i dodjite opet na Forum da cujemo sta je bilo..

Haha,stare vrednosti,gde li se pa ovo setih,ja se ne secam sta sam jutros jeo ,a cu se setim sta je bilo pre 20 godine u nekom parku,treba ziveti sada,znaci sada...naravno vesti nastavljamo kad se budem vratio iz Wc-a...

Vesti u najavi:

Majmun aterirao Pajper na aerodrom u Honolulu.
Vucic: Igraci partizana imaju dve leve noge i jednu...!
Anakonda progutala coveka.
Putin alarmirao celu flotu: Ameriku moze da sravnimo za pola sata.
Cirkuski kepec uso u kucu i silovao babu.
Otmice beba sirom planeta ,zarad okultizma i vadjenja krvi....
Parovi:eek:tkriveno ko su rutave delije ispod carsava.
Lopov ostao zarobljen s vucjaka u kola.
Vlasnik kladionice iscepao dobitni tiket i isterao klijenta napolje.

--------------------------------

Dok se ne budem vratio sa pohoda ,jel bi mogo neko od vas vernih citatelja da mi odgovori nesto.Zasto kad kupim kafu ,otvorim i pomirisem ono onoliko smrdi,znaci bas kao promaja udari iz kesice,al cudan neki miris ,kao gu..ca.Zna li neko sta muvaju u kafu tokom mlenja.Da li je ono prepecen pasulj,jecam ili neka treca misteriozna supstanca.Secam se da sam pre kupovao kafu u zrnu ,ispecem i smeljem i kad skuvam ...ukus je fenomenalan,nema veze sa ovom iz prodavnice.Inace ko ne veruje nek kupi u zrnu,pa nek proba,jos ako skuvate u onom bakrenom kafedzijskom i jos ratluk ...uh,uh,uh...merak i po.I sednes na finjaka i onakao uz novine ili ukrstene reci uzivas...Inace u poslednje vreme kafa se pije ko voda ,kad odes kod nekog on ti sipe kafu u casu od caj,da te ne uvredi ,ako ti malo sipao.Ko osetljiv moze da ugrozi zeludac...Ranije ljudi kad hteli nekog da srede s madjije,samo mu roknu nesto u kafu i on je gotov,a na granicnom prelazu ako uz kafu neki nose nesto sumnjivo,kazu i kucici za otkrivanje imaju problem tokom otkrivanja...ko zna mozda price,baljezgarije.A najnovije sto sam cuo kaze:u kafi neka materija sto ubrzava sastarevanje,radi redukcije stanovnistva na zemlji...E ,biser ovo poslednje...

----------------------------------

Za sutra ekipo ,znaci dvaestog pripremitie se pocinje ono pomracenje meseca,ako je verovati Arturu Klarku ,jedno od takvih bi trebalo da nam dodje glave,mada nas je jednom spasilo_O cemu se radi ...u davnoj proslosti nase je sunce bilo veoma nestabilno,znaci nikad se nije znalo kad ce pustiti svoju ruku,baklju..suncev sistem je bio potpuno nastanjen i ziv...jednog dana na suncu se pojavi sunceva pega,pa pored nje jos jedna i treceg dana sa tog mesta suknu ogan i prosiri se svuda okolo.Sve planete ostase opustosene ,osim Zemlje...ona je imala srecu ili sudbinu da bas tad bude pomracenje meseca i mesec zauzeo bas poziciju izmedju ...da zastiti svoju vernu saputnicu.

----------------------------------
Jel ste videli,ne desi se nista,cak nije bilo ni totalno pomracenje,naucnici rekli to i to,nemaju pojma sa zivotom , a clanovi jedne sekte,njih sto komada,cak se polili sa benzin i zapalili i sta im sad vredi ,kao u trenutku pomracenja kad se podloze ,vecno ce da sijaju.To je to ne treba verovati bas ni sarlatanima,a bas ni nauci nesto preterano,covek treba da veruje sebi ,pa makar pogresio.
Secam se jednog slucaja tih sektasa gde su izvrsili ritualno samoubistvo trovanjem,znaci grupni rad je bio u pitanju,njih nekoliko stotina popilo neki otrov,posle cega su se uspavali vecno.Zadivljujuca je snaga tih njihovih karmickih vodja koji ih kao opiju ubedjivanjem i obecanjima sa pogledom na uzvisene stvari,ne spominjuci pri tom otegli bankovni racun i unapred materijalno obezbedjene unucice u narednih 200 godina.Sad zamislite nesto ...kad se danas takve stvari desavaju,kako je tek bilo nekada kad je narod bio prost ,neobrazovan,nenacitan.
Asteci su prinosili i po nekoliko hiljda zrtava da bi umilostivili svoje Bogove,krv je tekle niz piramide sve do dole,bas do obuce danasnjih turista, a nekoliko stotina godina kasnije,to se isto desava ...samo na neki "finiji",nacin...To je to razmisljam se da otvorim sektu,da se obezbedim brate,dok je ovcica bice i strizaca,mislim bice i vukcica.
Znaci ko se prvi prijavi on ce morati da ulozi pola plate,znaci prvih 100, a ostali ce da rade za mene,plus celu platu da ulazu,dan pocinjemo gledanjem u sunce sa meditacijom,a zavrsavamo orgijom i kupanjem u zajednicki bazen...a garatujem prosvetlenje i vecna lovista puna golih zena...hmm,mislim golih muskaraca...takodje cu da vam istetoviram znak na celo ili na ruci,kao znak zaveta i raspoznavanja,a mozda vam ugradim i cip na temenu sa bar kodom.Nista se ne sekiraje samo me sledite.
P.S. uradite upravo suprotno od ovoga sto sam naveo,sem ako niste bas naivni.

Vesti nastavljamo posle EPP-a i malih oglasa.
EPP-kutak:
------------
Firma Murta i Kurta :povoljno prodajemo konopce za besenje,vrhunske izrade,kvaliteta,kao i obima.Svi nasi konopci su odlicno podmazani sa guscom mascu,voskom i sapunom ,zavisno od modela.Garantovano ne ostavljaju traga na vratu i prijatno prilezu uz isti.Takodje nudimo visok asortiman naparfemisanih konopaca,pa je s tim u vezi,rad sa njima vise nego merak.Saljemo pouzecem na kucnu adresu,isporuka istog dana ,pa cak i u dogovoreno vreme.Nase osoblje takodje pruza asistenciju tokom namaknuca i poljuljavanja klijenta,prosto sve na dugmence.Cekamo vas...vas Murta i Kurta.
--------------------

Firma Glatki i Brzi:prodajemo lubrikante svetskog kvaliteta,vrhunske glatkoce sa odlozenim dejstvom.Sirok asortiman vazelina na bazi maslinovog ulja,garancija su kvaliteta,uz dodatak enzima cile papricica,svako iskustvo uz nase proizvode je vatreno-nezaboravljivo.Popust na kolicine preko dvaes kila,a isporuka u toku dana mopedom na kucnu adresu koju isporucuje nas kurir azilant.

Mali oglasi:
-------------
Stambeno situirani ridji sedokosan od 60 godina ,trazi mladu raspustenicu radi braka,sve obezbedjeno :stan,hrana,cak i dzeparac.Kuca je blizu mora ,pa je zalazak sunca spektakularan,cuvam divljeg vepra i tri kuceta,a imam i stado misirke.Priroda ,svez vazduh i zdrav zivot su okolo.Ponude primam u neoblizanoj koverti sa slikom zainteresentice I pozurite,jedva vas cekam.
-------------
Prodajem prepelice,sve muzjaci.Tip:Japanske.Radi rasterecenja terase,pozurite.
-------------
Kupujem lovacku pusku,al onu kratku sa pretesterisanu cev,ko kod kubure.Prednost imaju modeli koje je upotrebljavao Tito.Takodje sve modele gore pomenute kubure ,po mogucstvu tip,Kum Ruzvelt.Svi zainteresenti neka licno ponesu naoruzanje ,gde cu ih u mom podrumu napuniti i ispaliti,te kupiti najprecizniju.Isplata na licu mesta u tekucoj valuti.Pozurite,vas Smiljan.
-------------
Prodajem oplodnog Vola i tri Jarca.Vol je crno beli sa tackicama,a jarci su modre boje,tip:japanski-skivi.Saljem video flesh bek,sa rodoslovnikom robe i pecatiranu garanciju na ponudu.Takodje mogucu zamena jednog od jaraca za foto aparat Zenit.Sva roba je u zivom,mrdajucem stanju i spremna za transprot na zahtev,koji licno obavljam u najkracem mogucem roku.
-------------
Kraj EPP-a.

------------------------------------------------------
Vesti u najavi:

Fekalindze ispred zgrade Vlade.
Poljska mobilisala rezervu.
Misteriozni signal iz svemira ne jenjava.
Ponovo vidjen leteci covek,popovi popadali na kolena.
7 zlatnih Putinovih pravila za Nuki-krizu.
Medved spasio coveka od kurjaka
Umesto cipovanja,predjeno na resenje sa nuklearnim ratom.
Nadjen misteriozni pergament iz 6.veka pre nove ere na cirilici.
Sorosov,podzemni bunker - prezivecu covecanstvo,zadatak sam obavio.
Covek uhvatio provalnika i zavezao ga golog za drvo.


--------------------------------

Najnovija vest stize od ispred zgrade vlade gde je pronadjen Novogodisnji paketic sumljivog sadrzaja u vidu braonkastih knedlica i stipajuceg oporog mirisa,nalik parfemu Denimu.Iznenadjeno osoblje je potrcalo da sto pre grabne ovaj Deda Mrazov poklon,ali ih je obezbedjenje sprecilo,pod recju da je mozda u kutiji nesto opasno.U svetlu teskih desavanja u svetu i moguce nezgode blokiran je ceo kvart i angazovana specijalna ekipa za skeniranje paketa.Opseznom analizom sadrzaja ovog gorkog poklona,ustanovljeno da je u paketu uredno uskladisteno 4,5 kg fekalija ,verovatno majmunskog porekla .Eksperti kazu da su "makaronosi",najverovatnije rucno slagani i da predstavljaju poklon nekog Africkog azilanta,nekome u kancelariji.Naime u tim zemljama,gradjani preko noci izpred zgrade svog vodje ostavljaju ove male poklone u vidu pogacica,puzeva,kuvanog pseceg mesa i tako dalje,a sve u cilju iskazivanja postovanja svom gazdi.Sve u svemu dok se ne zavrsi istraga moze se samo nagadjati da li je ovo zakasneli paketic iz prve novogodisnje noci iz neke fondacije ili preuranjena prvo-Aprilska sala.
policija-i-sumnjivi-paket-1427150616-628612.jpg

Foto:Kurir...

------------------------

A, za sutra,znaci za 27.03.2015,predvidja se da ce ...znaci ne predvidja se nego se prati asteroid koji bi trebalo da prodje pored Zemlje,znaci ovde gde mi zivimo ,na 50 metra od atmosfere.Brate mili kolko precizno merenje...Znaci ko ne zna,to vam je ko neko ogromno brdo od kamena ,koje leti po kosmosu ,ne zna mu se odrediste niti namera i to luta ...sve dok ne lupi negde ili ne udje u orbitu oko neke planete i pocne da se ponasa ,recimo kao mesec.
Znaci to sutra prolazi pored Zemlje i svi su na trnjcima,dal je to,to...sto ce nas baci u kameno doba.Inace ovo sve sto pisem moze da bude totalno nerazumljivo nekima ,al sta ja tu mogu.Poenta je da je ovo jedan od vecih komada ,a izgleda i predvidivih koji posecuju nas sistem ,reko bih svakih 12 000 godina.
Inace brata ovog asteroida je skoro promasila jedna drevna stanica koja se nalazi u Rusiji,namenjena unistavanju asteroida "Unistavaca"(nesto zakazalo).Znaci to je bilo nedavno u Rusiji, a ...pre 100 godina ,ako se ne varam,stanica je bila zakazala takodje,takozvana "Tunguska eksplozija".Oni koji prate aktuelnosti po ovom pitanju ,znaju o cemu pricam.
Znaci nema potrebe za uzbunom,ako je kraj,kraj,sta se moze...idemo dalje.Najgore je sto smo svi ovde upravo "Tupavi",da se tako izrazim.Ratujemo izmedju sebe oko benignih stvari,bombadruju se zemlje koje nemaju odbranu,jednom recju ...politika tupavosti,dok se okolo stvari razvijaju na svoje ne pitajuci zasto.
Ako ovo pogodi ,pogodi,ako ne ..ne,ali je poenta ove cele price ...da smo do sada trebali da naselimo ceo Suncev sistem ,a ne da cekamo da nas kamenje gadja okolo ,ko Djoka po guzici,ali to je to...ako pogodi ...onda prekidamo vesti u suprotnom nastavljamo...
asteroid-foto-thinkstock-1417773315-596185.jpg

Foto:Kur...
---------------------------
.
Uh ,prezivesmo ga,za utehu manji komad od nekoliko stotina metara.Rusi za svaki slucaj pripremili dve hronosfere sa laserskim punjenjem.To su vam ko neke letece platforme sa raznolikim naoruzanjem,arsenala iz Star Trek serijala sa Tv-a,sa ugradjenim AI-em(kazu ima dusu rodoljuba),koji reaguje na svoje,znaci ne trebaju mu dodatne instrukcije.Inace je trenutno Rusko naoruzanje ,neprikosnoveno u svetu.Skoro je bila promocija tenka ,koji moze da izdrzi direktan udarac bilo kojeg protiv-tenkovskog oruzja i to da posada prodje...takoreci neograbano.Novo,porinjena SF-podmornica ,moze da iskrka celu flotu neprijateljskih plovila ,bez ikakve podrske,...a-avion najnovije generacije,opremljen najsavremenijom elektronikom ,prosto ugasi ciljane brodove u svom okruzenju...S,ove tacke gledista ,prosto je neverovatno da se onolika publika okupila oko Rusije ,ocekujuci bombone,traze si ga ,reko bi narod.Motka ima dva kraja,ali je samo na jednom drska od moped.
S,tim u vezi nedavni nestanak predsednika Rusije i nije bio povezan sa "zbiv"-anjima u okruzenju,vec u vezi sa ovim tajanstvenim pojavama oko Rusije,nebeskim vidjenjima u vidu asteroida i opstem losem stanju nase planete u ovom delu Kosmosa.Svojim ponasanjem postali smo svojevrsna Crna rupa u Galaktici(a, i sire) i samim tim,privlacimo lose stvari..."Vrlo" zeznuto ,reko bih...
---------------------------
Vesti u najavi:

Ljubavni dvejac: Dzon Travolta i Tom Kruz igraju trule kobile,vec 30 i kusur godina.
Som od 5 metra proguto coveka i pobego na dno Dunava.
Nove rupe sirom planete,planeta Zemlja raste!..upozoravaju naucnici.
Na turistickom putovanju po Gvineji ,ljudozderi oteli starletu.
Taksista na zadnjem sedistu pronaso novcanik pun kondoma i 50 000 eura.
U parovima sve namesteno,mazanje izmetom 50 evra,ripanje ispod carsava 20 evra...
Najavljeno povecanje plata i penzija u javnom sektoru.
Umesto prave rakije prodaju buckuris od etanola,alkohol u prahu napreduje,lazno crno vino.
Baba od 68 godine u gradi Nisu prodavala drogu.
Kako poboljsati miris kod Mace i Djoke(tamo dole).
Najezda miseva i pacova u Portoriku,covek umro od straha kad ih video.
Zasto je stvarno pao avion sa putnicima,hir pilota,loto dobitak ili nesto trece.
Kiborzi zive medju nama,toliko je usavrsena tehnologija da je to fantasticno reko...



.
.
.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Uh,mora se spasim od ove sestice u broju postova,vesti nastavljamo kad zavrsim tepanje sa djavola....
---------------------------
Auuu,nije me bilo ovde nove vesti pristigle i otisle,pa ce morati da citamo i bajate
i nove uporedo ,sta ces:

Vesti u najavi:

Doktor omamljivao zrtve u ordinaciji,a posle im stavljao penis u usta.
Baba od 84 godine prebila silovatelja i izbila mu tri zuba.
Marovic:Deca treba da se obrazuju uz parove....
Razotkrivena tajna Kembridza,studenti pekli prosjake,tajni znak dva prsta....
Lancani sudar na gazeli,nekoliko povredjena.
Cedi ponovo obili Dzip,nestalo 25 000 iljada evra.
Novi Nikijev lapsus,pito papu jel i vi imate ove leseve ispod,ko ovi ispod Kembridza.
Voz premleo grupu azilanata kod Bujanovca.
Doktor tokom porodjaja uspavao bebu ,da izgleda ko da je gotova.
Bankari i lekari otimaju se za novac od maticnih celija.
Raste stopa samoubistava,polako hrlimo ka prvom mestu.
Tokom obdukcije vanzemaljaca,decko strgne masku,a ispod covek.
Testom inteligencije proverite koeficijent inteligencije.
Tibetanski lek protiv sede kose za 7 dana.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Zna li neko dragi forumasi kako da uklonim ovaj zeleni prozorcic sa leve strane,uvek kad pritisnem na ovo prebaci me na neki sajt sa gejovima...a,zna li neko ,znam samo da AddBlock i njemu slicni programi ne deluju uopste na ovo...znaci ako neka zna lek za ovo nek se javi,pa da nastavimo sa emitovanje vesti...puno vas voli i pozdravlj vas Zlatko.

PP_Kajmanska ostrva.Geo.Lok

Nastavak vesti:
-----------------------
Hronike i tragedije:

Nego nezgodno je malo sto smo propustili jednu vest koja je emitovana 1.aprila i za koju se mislilo da je prvoAprilska sala.Nazalost nije sala i dosla je i Engleske, rec je o jednom medicinskom tehnicaru cije ime neodoljivo podseca na onog Hadsona. Sta se u stvari desavalo ,evo praktican primer,recimo zena dodje u bolnicu na pregled ,ovaj se predstavi kao glavni doktor, smesti pacijenticu u bolnicki krevet, kao hoce da je pregleda i sad sledi glavno.Mune ruku u dzep i izvuce neku krpicu natopljenu sretstvom za uspavljivanje, verovatno nesto na bazi hloroforma i prisloni uz nos zrtve.Pacijent normalno padne u nesvest, a ovaj odmah pritrci zakljuca vrata i prinese kamere na tronozac,znaci one kamere sa stalkom i usmeri prema krevetu.Znaci onda razgoliti zrtvu do gole koze,noge joj zakaci sa strane na one konopce, sto se stavljaju noge u gipsu, a sam se baci medju kriske pacijentice i pocne da je taba.Kad sve zavrsi brzo sve ocisti,zrtvu obuce i kamere pomeri.I ispadne, kao zena se slucajno onesvestila, on zavrsi pregled i ona ode.Otkriven je tako sto ga kolege primetile da zaviruvao u svlacionicu kad se neki decaci presvlacili ,a ruku drzao u gace.Naknadnom istragom cajkani nadju kasete sa ovim extravagantnim snimcima, te ga pokupe.
.
Cika milicajcima je najteze palo kad su trebali da obaveste silovane zene i kad su im pokazali snimke.Medjutim jos teze im je palo kad su snimke prikazali jednom kamiondziji,sin lokalnog guvernera, poznatijeg kao vodju crvenih mundira, koji je takodje bio nesvesni ucesnik u ovome.Policajci su usli u bar gde on redovno svraca na pice, naravno on je ovo shvatio kao salu, naljutio se i hteo da istera oficire.Sad se pa ovi naljute, pa puste ceo snimak pred celim pabom, a u snimku ovaj onesvescen i bolnicar mu furnuo penisa oralno i kako ga drzi za usi grgulji mu sa krajnicima.Kamiondzija pobesni, dohvati pajser i otrci.Na srecu ovaj u medjuvremenu vec bio uhapsen i transportovan.To je to sto se tice evropskog doktorizma.
Prelazimo na zbivove sa bliskog istoka, a mozda obradimo i par reportaza sa modne rivijere.
-------------------------
Vesti u najavi:

U Srbiju stize glavni mason,tema razgovora povecanje stope samoubistava.
Presretnut veliki transport amputiranih testisa za spravljanje krema i pomadica.
Gola devojka sa iglom u ruci,otac i sin se uhvatili za glave kad vidli.
Rumunski lekari zbog Uskrsa stopirali abortuse,plaseci se gneva Bozjeg.
Soraja uhapsena u Crnoj Gori.
Novaku uvalili jaja...
Decko 7 dana tumarao sumom,gol.
Velika uzbuna medju Masonima,gotovo je.
U Parovima buknula zaraza svinjskim gripom,jedna od ucesnica oterana na nosila.
Zbog upotrebe fekalija u Parovima se takodje ocekuje pojava kolere.
Iznad Rusije cudno isijavanje na nebu.
Zena rodila dete sa krilima.
Rusija razmatra upotrebu Nukosa na granici,opravdanje:eskplozija bi bila na njihovoj teritoriji.

.
------------------------

.
Vesti nastavljamo posle male ankete koja dolazi iz Slovenije od naseg vernog dopisnika Geringa,
...naslov ankete je u vezi muskaraca i sta se zenama svidja u vezi njih...znaci iz Slovenije.

-Kamiondzije, koji se nisu prali vise nedelja i jako pustaju gasove.
-Znojave i maljave drvosece koji prosipaju vodu preko glave.
-Rudare koji izlaze iz okna u kupacim gacama,al sa marcolama u rukama.
-Nabildovanog, unajmljenog kosaca trave u svom dvoristu, koji se oznojio.
-Pijan covek u krevetu, potpuno oduzet, a zena ga iskoristi.
-Brkate kafedzije u vrlo tesnim pantalonama sa ocrtanom toljagom u gacama.
-Kada se ujutro probudi, a muz se usadio izmedju noge ko krpelj.
-Kad se po gradu seta sa muzom, a ovom otvoren slic na pantalonama.
-Da krisom gledaju sinovljeve gej filmove.
-Oznojen automehanicar koji brise ruke, a mokri krugovi se ocrtavaju ispod pregibnih delova.
-Vozace autobusa koji sa onim velikim volanima obrcu na krivinama i dobro psuju.
-Kad muz obuce one kozne pantalone, sto su gole na zadnjici i kao igra bilijar u kafani.
-Gole misice, podlaktice sa venama i sve to premazao uljem, da se presijava na suncu.
-Kad muz tokom polnog cina urla, a onda se strovalji pored kreveta , ko kod srcanog udara.
-Kad i muz, a i kucni ljubimac u imenu dele bar 4 slova.
-Kad nadju pismo upuceno svojoj sestri, a u njemu pise:nisi ni pola od moje zene.
-Kad ode u nocni, a na programu muski striptiz sa malim Kinezima.
-Kad se vrati sa posla, a sve cisto i sredjeno.
-Da ima kul muza,savremenog, cak uzor i svojoj deci koja ga postuju.



Moram priznati da mi neke od izjava deluju razumno,
...dok neke bas ne mogu shvatiti,al dobro sad,
...mozda su ovo izjave od gospoja iz gradova,sve u svemu dobro je ovo znati.

----------------------------
Na zalost vesti prekidamo, jel se zenim i veceras putujem za Moskvu, ako hoce, vesti moze da nastavi da
emituje Nikolajub,to bi bilo to, cao drugari.
-----------------------
-----------------------
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top