Krecu novi Parovi?

Član
Učlanjen(a)
08.12.2011
Poruka
7
Mene vise kopka sa kim bi Ceranicka :roll:
E a procitah negde da i Danilo Ikodinović pregovara s produkcijom TV Hepi o ulasku Parove, i to sa Ivanom Ukropinom, s kojom ga mediji odnedavno povezuju!:what:Kao navodno, izjavio je da nema par, te nema sa kim da udje, ali nikada se ne zna...

Ulazi valjda i neki beli mag, psiholog i pisac za kog se pričalo da je predvideo početak i kraj NATO agresije na našu zemlju. To je neki Lav.
Ha ha, on ce sigurno znati i ko će osvojiti glavnu nagradu ovog rijalitija, mozda najluksuznijeg na našim prostorima. :cool:
 
Član
Učlanjen(a)
08.12.2011
Poruka
7
Nesto se prica da ce Goca Trzan, zena iskace iz fridzidera.... Ja se nadam da ce biti dobra ekipa, a jel se zna kad tacno pocinju??

Jeeeesteee, ali je Goca Tržan postavila svoj uslov sa pet nula i to sa najboljim drugom, a ne sa "maloletnikom" iz benda sa kojim je uhvacena na delu :cool:
 
Član
Učlanjen(a)
08.12.2011
Poruka
7
E a bilo bi kul da u PAROVE udju nase najpopularnije razvedene medijske licnosti.:opaaa:
One svakako teško mogu izbeći medijsku lupu, naročito kada su u pitanju njihove privatne stvari.
Oni se javno udaju i zene, javno se svadjaju, dobijaju decu, e pa bas bi bilo sjajno da se javno u PAROVIMA i pomire :cool:


markoimaja.jpgmarijanail.jpggocaivan.jpgnatasaidac.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
09.12.2011
Poruka
4
Ej ljudi, nista ne moze da prodje bez Lepe Lukic, nadam se samo da nece sa onim nesrecnim Bokijem da udje:stupid:
 
Član
Učlanjen(a)
09.12.2011
Poruka
4
Definitivno se nešto Nata spominje, sad kao sama da uđe na par dana....
Baš me zanima kako bi se pokazala, tj. kakvom....
 
Član
Učlanjen(a)
16.11.2011
Poruka
17
Meni je ona iskreno skroz nezanimljiva i malo manje inteligentna. Interesuje me kakav ce biti princ, ako on udje bas ce biti ekskluziva, nikada nismo gledali nekoga iz kraljevske porodice u rijalitiju.
 
Natrag
Top