Šta je novo?

Krecu novi Parovi?

• Začetnik teme vikiki
  • Datum pokretanja
Jeckily

Jeckily

Član
Učlanjen(a)
08.12.2011
Poruka
7
Mene vise kopka sa kim bi Ceranicka :roll:
E a procitah negde da i Danilo Ikodinović pregovara s produkcijom TV Hepi o ulasku Parove, i to sa Ivanom Ukropinom, s kojom ga mediji odnedavno povezuju!:what:Kao navodno, izjavio je da nema par, te nema sa kim da udje, ali nikada se ne zna...

Ulazi valjda i neki beli mag, psiholog i pisac za kog se pričalo da je predvideo početak i kraj NATO agresije na našu zemlju. To je neki Lav.
Ha ha, on ce sigurno znati i ko će osvojiti glavnu nagradu ovog rijalitija, mozda najluksuznijeg na našim prostorima. :cool:

Jeckily

Jeckily

Član
Učlanjen(a)
08.12.2011
Poruka
7
Nesto se prica da ce Goca Trzan, zena iskace iz fridzidera.... Ja se nadam da ce biti dobra ekipa, a jel se zna kad tacno pocinju??
Jeeeesteee, ali je Goca Tržan postavila svoj uslov sa pet nula i to sa najboljim drugom, a ne sa "maloletnikom" iz benda sa kojim je uhvacena na delu :cool:

Jeckily

Jeckily

Član
Učlanjen(a)
08.12.2011
Poruka
7
E a bilo bi kul da u PAROVE udju nase najpopularnije razvedene medijske licnosti.:opaaa:
One svakako teško mogu izbeći medijsku lupu, naročito kada su u pitanju njihove privatne stvari.
Oni se javno udaju i zene, javno se svadjaju, dobijaju decu, e pa bas bi bilo sjajno da se javno u PAROVIMA i pomire :cool:

markoimaja.jpgmarijanail.jpggocaivan.jpgnatasaidac.jpg

T

tweety1

Član
Učlanjen(a)
09.12.2011
Poruka
4
Ej ljudi, nista ne moze da prodje bez Lepe Lukic, nadam se samo da nece sa onim nesrecnim Bokijem da udje:stupid:

V

vikiki

Član
Učlanjen(a)
16.11.2011
Poruka
17
Sta ce mukica, kad ga niko nece sam se nudi...
Ma najveci problem je tu sto ni jedna normalna ne bi sa njim :thinking:
To definitivno :roll:. Valjda ce zena da ga prati, ako je jos uvek ima...

Aktuelan je i Miki Jevremovic...

T

tweety1

Član
Učlanjen(a)
09.12.2011
Poruka
4
Definitivno se nešto Nata spominje, sad kao sama da uđe na par dana....
Baš me zanima kako bi se pokazala, tj. kakvom....

V

vikiki

Član
Učlanjen(a)
16.11.2011
Poruka
17
Meni je ona iskreno skroz nezanimljiva i malo manje inteligentna. Interesuje me kakav ce biti princ, ako on udje bas ce biti ekskluziva, nikada nismo gledali nekoga iz kraljevske porodice u rijalitiju.

Jeckily

Jeckily

Član
Učlanjen(a)
08.12.2011
Poruka
7
Jeeeeeeeeeeeeeeee poceli paroviiiiiiiiiiiiiiiiiii:bfghb:

R

rambo975

Član
Učlanjen(a)