komp mi usporio

Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
773
ljudi komp mi usporio imam xp
graficka-gt9500
ram-4gige
ghz-2ghz
primjecujem da mi je usporio sve mi radi ali je malo sporiji
nisam čitao sve postove,probaj ovako:isključi u podizanju sistema nepotrebne programe,skini cc cleaner i očisti komp,i još jedan bitan faktor ako ti je pun komp može biti i do toga a na kraju krajeva obori sistem ako dugo nisi
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
ccleaner su mi rekli drugi da ne koristim pa necu a zna li ko sto da maknem da mi se ne pali

Dodato posle 3 Sati 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

ljudi molim vas zna li ko :(

Dodato posle 1 44 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

ljudi sve je sporiji i sporiji pomagajte

Dodato posle 6 Sati 43 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

ali mi je sadsopr i dok radim normalmno ne samo dok ga palim

Dodato posle 12 Sati 4 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

pomoc molim vas
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.06.2009
Poruka
505
U kartici startup iskljuci sve sem avg-a a to u servisima ne diraj, restrtuj komp kada se podigne sistem potvrdi na pitanje sa Ok. A onda cu ti reci sta od servisa da iskljucis.

Dodato posle 6 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

U kartici startup iskljuci sve sem avg-a, idi na apply I pitace te da restartujes racunar, restartuj, kada se digne sistem dobices poruku da si iskljucio idi samo na ok.
Potom se cujemo da ti kazem sta od servisa da iskljucis.
Ok?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Nadji u pretrazi foruma TuneUp Utilities 2009, i preskeniraj dobro HDD, moje misljenje je da imas Bad Sectors (ostecene sektore na HDD koje koristi Windows) i zato ti sporo dize sistem (nije retkost posto si cesto imao viruse i vrsio reinstall sistema).
Ali bi bilo dobro da uradis sva preporucenja koja ti TuneUp zahteva u opcijama Speed i Health (poboljsanja performansi racunara uopste), imas i opciju Increase Performance u njoj imas opciju da iskljucis Start Up programe, koji ti nisu uopste potrebni pri dizanju sistema.
Uostalom skoro si radio komp kod servisera idi i reklamiraj mu, sto je spor.
 
Natrag
Top